Alacağın Cevaplarla Sana Farkındalık Kazandıracak 10 Test!

1 – Yükselen Burcunu Seç, En Büyük Korkunla Yüzleş!

Yükselenini Seç, Hayattaki En Büyük Korkunla Yüzleş!

Astrolojiye inanıyor musun? Doğum haritalarındaki her bir evin farklı temaları olduğunu biliyor musun? Peki bu evlere konumlanan burçların karakterin, düşünce sistemin, hislerinle ilgili birçok konuda neler söyleyebileceğini hayal edebiliyor musun? Belki biraz karışık olabilir, fakat işin mantığını çözdüğün zaman bütün soruların cevapları bir bir ayağına gelir. Şimdi sana bir kolaylık yapalım, yükselen burcuna göre hayattaki en büyük korkunu açıklayalım!

2 – Burcunu Seç, Nefret Ettiğin İnsan Tipini Söyleyelim!

Burcunu Seç, Nefret Ettiğin İnsan Tipini Söyleyelim!

Herkes herkesle anlaşmak zorunda değil tabii. Bazı burçlar doğası gereği sivri! Fakat yine de vardır senin de az çok haz etmediğin birileri. Burcunu seç, nefret ettiğin insan tipini söyleyelim! Bakalım doğru tahmin edebilmiş miyiz?

3 – Yükselenine Göre Hangi Konularda Şansın Yaver Gidiyor?

Yükselen Burcuna Göre Hangi Konularda Şansın Yaver Gidiyor?

Şans gezegeni Jüpiter, 8 Kasım itibariyle Yay burcuna geçti. Köklü değişikliklere hazır mıyız? Yay’daki Jüpiter birçok alanda şans dağıtacak, iyi girişimlerle ilgili kapılar açacak. Bakalım hayatımızın yeni bir döneme gireceği şu günlerde burcunu nasıl etkisi altına alacak?

4 – Burcuna Göre İlişki İnsanı mısın Değil misin?

Burcuna Göre İlişki İnsanı mısın Değil misin?

Nasıl bir karaktere sahipsin? İlişki konusunda kendine güvenir misin? Burcunun doğasına ne kadar hakimsin? Testi çöz, ilişki insanı mısın değil misin öğren!

5 – Burcuna Göre Neyine Güveniyorsun?

Burcuna Göre Neyine Güveniyorsun?

Toplum içinde nasıl davranırsın? Ayaklarını yere sağlam basar mısın? Karşındakiyle herhangi bir çatışmaya girdiğinde hangi özelliğinden güç alırsın? Burçlara inanır mısın?

6 – Duygularınla mı Mantığınla mı Hareket Ediyorsun?

Burcuna Göre Duygularınla mı Mantığınla mı Hareket Ediyorsun?

Karar alırken ya da yeni bir aşka yelken açarken… Duygularınla mı hareket ediyorsun yoksa mantığının sözünü mü dinliyorsun? Kalbin güm güm atarken düşüncelerine söz geçirebiliyor musun? Yoksa hislerine teslim olup paşa paşa her şeyi akışına mı bırakıyorsun?

7 – Kaç Kadehle Kendinden Geçiyorsun?

Burcunu Seç, Kaç Kadehle Kendinden Geçtiğini Söyleyelim!

Alkolle aran nasıl? Ayda yılda bir sadece özel günlerde içenlerden misin? Yoksa her gece önünden birasını, şarabını eksik etmeyenlerden mi? Peki bünyene güveniyor musun? İçki içtiğin gecelerde kafanı klozetten kaldırabiliyor musun? Tüm bunların burcunun doğasıyla ilgili olduğunu biliyor musun?

8 – Seni Kanatsız Bir Melek Yapan Özelliğin Ne?

Burcuna Göre Seni Kanatsız Bir Melek Yapan Özelliğini Söylüyoruz!

İyi biri olduğunu düşünüyor musun? Çevrendeki insanların her yardımına koşuyor, kanatsız bir melek gibi görünüyor musun? Peki seni sen yapan en iyi özelliğini biliyor musun?

9 – Burcunu Seç, En Kötü 5 Özelliğini Söyleyelim!

Burcunu Seç, En Kötü 5 Özelliğini Söyleyelim!

10 – Burcuna Göre Ne Kadar Şekilcisin?

Burcuna Göre Ne Kadar Şekilcisin?

Yeni biriyle tanıştın ya da farklı bir ortama girdin. Çevrendekileri şöyle bir gözden geçirdin. Sonra birini gözüne kestirdin. İlk önce neresine bakarsın? Gözlerine? Dişlerine? Ayakkabısına? Yoksa olaya tamamen duygusal mı yaklaşırsın? Kendini şekilci biri olarak tanımlar mısın?

BONUS: Burcunu Seç, Neden Yalnız Olduğunu Söyleyelim!

Burcunu Seç, Neden Yalnız Olduğunu Söyleyelim!

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz, diyor şair. Yalnızlığını paylaşamayız belki ama burcuna göre neden hala yalnız olduğunu söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir