Aksesuarlarını Burcuna Uygun Seç

Modayla olduğun kadar burcunla da ilgiliysen ve aksesuar seçiminde burcuna özelliklere göre seçim yapmak istiyorsan doğru yerdesin. Gel birlikte kullanman gereken en önemli aksesuarını seçelim.

 

Şapkanın Asaleti Koç Burcunda  

Ateş grubuna dahil Koç burcunun ihtişamla taşıdığı renk kırmızıdır. O nedenle kırmızı her aksesuar sana uyar. Aksesuar olarak kullandığın gözlükler sana çanta kadar sıradan geliyor. Bu nedenle şapka ile iddialı tarzını yansıtmayı tercih ediyorsun. Kimse takmazken şapka takarak cesaretini ortaya koymuştun. Şimdi ise şapkaların sana sunduğu rahatlığı, seni saçını yapma zahmetinden kurtarmasını seviyorsun. Aksesuarlarının da kesinlikle rahatını bozmasını istemiyorsun. Ancak bu özel günlerde kraliyet ailesine yakışacak şapkalar kullanmana engel değil.

 

Gözlük Seçimleriyle Boğa Burcu

Kalite ve zevk denince akla Boğa kadını gelir. Bir kadının ise tarzının kalitesini yansıtan en önemli aksesuarlardan biriyse gözlüklerdir. O nedenle senin için gözlük olmazsa olmaz bir aksesuar. Üstelik gözlük takmak için yazın gelmesini beklemiyorsun, bahar aylarında rüzgâr, kışın soğuk sevdiğin gözlükleri kullanman için bahanen oluyor. Hadi itiraf edelim, bahaneye ihtiyacın yok, gözlüklerini takmak istediğin için takıyorsun. Gözlük koleksiyonunda ise klasikten moderne her çeşit gözlük mevcut. Biliyoruz ki tek şartın gözlüklerinin gerçekten kaliteli olması.

 

Çok Yönlü Fularlarla İkizler Burcu

Ruh halleri sürekli değişen İkizler burcu için çok yönlü kullanılabilen fularlardan başka aksesuar düşünemiyoruz. İster boynuna ister kafana tak, fularını genç stiline uyarlamasını biliyorsun. Açık saçlarından bunaldığında toka, 70’lere bir yolculuk yapmak istediğinde şık bir saç bandı oluyor fularlar senin için. Desen desen, renk renk fularları nasıl kullanırsan kullan, sana yakışacaklarına ve değişen ruhunu yansıtacaklarına şüphemiz yok.

 

Vintage Çantalar ile Yengeç Kadını

Ailesinden ona kalan her parçaya âşık olan Yengeç kadını için vintage aksesuarlar en özel aksesuarlarıdır. Gösterişten değil zarafetten yanasın, vintage sevginden mi tutumlu olmandan mı bilinmez, eski aksesuarlarını atamaz ve başkalarına da attırmazsın. Bunların başında ise çantaların geliyor. Özellikle ailesinden yadigâr olan çantalarla stili yaratmakta hiç zorlanmazsın. Geleneksel tavrını koruyor, zamanın modası ne olursa olsun vintage bir çantayı stiline rahatlıkla kombine etmeyi başarıyorsun. Başkalarında çoğu zaman garip duran bu aksesuar, senin bir uzvuymuş gibi doğal duruyor.

 

Gösterişli Küpeleriyle Aslan

Gösteriş ve görkem Aslan burcundan soruluyorsa aksesuarların en ihtişamlısı olan sallantılı ve büyük küpelerin altından en iyi Aslan kadını kalkar. Etkileyici görünümünü ve eğlenceli kişiliğini yansıtan büyük küpeler son yıllarda çok moda olsa da hiçbir burç, bunları senin kadar doğal bir şekilde taşıyamaz. Bu küpeler ister pırlanta olsun ister başka bir materyal sende dikkat çekici duracaktır. Çünkü sen devasa küpeleri en tarz şekilde taşıyacak özgüvene sahipsin.

 

Zarif Yüzükleri ile Başak Burcu

Detaycı, düzene önem veren ve alçak gönüllü Başak kadını için zarif ve ince yüzüklerden başka bir aksesuar düşünülemezdi. Zarafetine zarafet katan incecik yüzükleri bazen tek başına bazen de birkaç parmakta birden kullanmayı tercih ediyorsun. Bunu yaparken dikkat ettiğin tek şey yüzüklerinin mükemmel uyumu. Asla altın rengi ile gümüşü birlikte kullanmıyorsun. Büyük taşlı yüzükler pek sana göre değil ama minik parıltıların her rengine de aşıksın. Sade ve kusursuz görünümünü muazzam bir şekilde tamamlayan yüzüklerin modern çizgilere sahip olmasına da önemsiyorsun.

 

İpek Yumuşaklığında Terazi Burcu  

Zarafet, kibar Terazi kadınının olmazsa olmazlarından biridir. Ayrıca zarif olduğun kadar zevklisin. Bu yüzden senin vazgeçemediğin aksesuar incecik fularlar. Fakat İkizler kadınının aksine fularını saçına ya da çantana takmazsın. Senin için ipeksi fularlar en çok boyna yakışır. Böylece en kalın kazağınla bile şık olmayı ve romantik bir görünüm yakalamayı başarıyorsun. Pastel tonlarda ve desenleri abartılı olmayan fularlar ise favorilerin.

 

Gizemli Dünyasıyla Akrep Burcu

Mistik olan her şeye gönülden bağlı Akrep burcu kadını, bu ilgisini aksesuar seçimlerine de yansıtmaktan keyif alıyor. Bu yüzdendir ki bir kara film karakteri gibi giyinmek istiyor olabilirsin. Mümkün olsa danteli yüzünü örten şapkalar ile gezer, büyük gözlüklerle kendini gizlersin. Son yıllarda trend olan eldivenler de gizemli tarzını fevkalade bir şekilde tamamlıyor. İster deri ister kadife ister saten ister dantel, eldivenler senin vazgeçilmezin.

 

Etnik Takılarıyla Yay Burcu

Farklı kültürlere meraklı, özgürlüğüne düşkün ve kâşif Yay burcu kadını kadar etnik takıları güzel taşıyacak bir burç daha yoktur. Etnik takılar hem farklı stilini ortaya koymana hem de sıradanlıktan kurtulmana yardım edecektir. Büyük ve renkli kolyeler favorin. Tabii uzun süre boynunda tutamıyorsun ama taktığında kimse elline su dökemez, bu takıları kimse senin kadar zevkli bir şekilde kombine edemez.

 

Klasik Oğlak Burcu

Oğlak burcu için geleneksel ve klasik hep bir aradadır. Bu aksesuar seçiminde de giyim tarzında da değişmez. Aynı zamanda aksesuarının işlevsel olmasını da önemser. Birçok işlevsel aksesuarın olsa da kontrollü ve zamanın değerini bilen yapından dolayı vazgeçilmezin saatler olmalı. Olgun görünümünü tarzını yansıtan saatler ile pekiştiriyor ve şıklıklarından asla ödün vermiyorsun.

 

Sıra Dışı Kemerler Kova Burcunda

Farklı, dikkat çekici ve bağımsız bir stili olan kova kadını aksesuar olarak kemer kullanmaktan hoşlanır. Kemerler, senin sıra dışı tarzını dışa vurmana yardım ediyor. Tüm burçlar daha klişe aksesuarları seçerken sen zor kombine edilen kemerleri seçerek farkını ortaya koyuyorsun. Oldukça kalın kemerleri takmaktan, ince belini paltolar üzerinde bile göstermekten de asla çekinmiyorsun.

 

Romantik İnciler Balık Burcunda

Balık burcu romantik ve zarif seçimlerinin insanıdır. Her kadının dolabındaki küçük siyah elbise kadar elzem bir aksesuar olan inci kolyeler arzu ettiğin zarif görünümü elde etmene yardım edecektir. Kararsız kaldığın anlarda inci kolye senin için bir kurtarıcı olabilir ve romantik tarzını ortaya koymana yardım edebilir. Üstelik inci kolye ile her daim klas görünmeyi kolayca başarabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.