Akrep Kadınlarını Etkilemenin Yolları

12 burç arasında en dişi ve çekici olarak adlandırılabilecek Akrep kadınları derin duygularından ötürü aşklarını son derece tutkulu bir biçimde yaşarlar. Ruhlarına hitap edecek, onları maddi-maddi manevi tatmin edecek, ilgili bir sevgili isterler. Akrep kadınları yüzeysel bakış açısından öteye gidemeyen, kendini geliştirmekten uzak erkeklerden etkilenmezler. Onları taşıyabilecek kişi akıllı, ne istediğini bilen, kendine güvenli biri olmalıdır. Güçlü duruşlarıyla öne çıkan Akrep kadınları ilişkide dizginlerin karşı cinste olmasına tahammül edemez, onlarla uzun süreli bir ilişki istiyorsanız güçlerini en baştan kabul etmeniz gerekir.

Sadakatinizi Kanıtlamanızı Beklerler

Dışarıdan her ne kadar sakin ve soğukkanlı görünseler de aslında çok ince ruhlu ve duygusal bir mizaca sahiptirler. İncitildikleri, ihanete uğradıkları zaman acılarını çok yoğun bir şekilde yaşarlar. Hisleri kuvvetli olduğu için sadakatsizliği anında sezerler. Onları küçük yalanlarla kandıramazsınız. Aldatıldıklarını öğrendiklerinde kolay kolay affetmez, kapıyı yüzünüze sonsuza dek kapatabilir. Kıskançlıkları onların en büyük zaaflarındandır. Size olan sevgilerini ve bağlılıklarını artırmak için kıskandırma yolunu seçerseniz onları daha da öfkelendirirsiniz. Akrep kadınlarıyla uzun soluklu bir birliktelik veya evlilik düşünüyorsanız sadakat ceketini kalıcı olarak giymelisiniz. Onların güvenini kazandığınızda kalplerini de kazanmak bir o kadar kolaylaşacaktır.

Kendini Bırakmış Erkekler İlgi Alanlarına Girmez

Cazibeleri ve kendilerine has yüz hatlarıyla dikkat çeken Akrep kadınları, genelde dinamik ve bakımlıdırlar, ayrıca modanın köleleri olmasalar da trendleri takip etmekten hoşlanırlar. Sıradan, sade ve spor giyim onlara göre değildir. Yuvarlak hatlarını dişi kıyafetlerle tamamlamayı tercih ederler. Özel gecelerde seksi, dekolteli ve transparan gibi cesur abiyeler onların zevkini yansıtır. Bir Akrep kadınına kıyafet hediye etmeyi düşünüyorsanız, kadınsı modellerden oluşan koleksiyonları seçmelisiniz. Gösterişe ve bakımlılığa önem veren bu burcun kadınları, karşı cinsten de aynı özeni göstermesini beklerler. İddiasız, bohem ve şıklıktan uzak bir giyim tarzıyla onların dikkatini çekemezsiniz. Dikkat çekici bir giyim zevkini etkileyici bir parfüm seçimiyle tamamladığınızda Akrep kadınlarının çekim alanına girebilirsiniz. Zaten Akrep kadını bir erkeğe odaklandı mı onu muhakkak elde etmek isteyecektir. Siz ilginizi belli etmeseniz bile o sizi beğendiği zaman ilk adımı atmaktan hiç çekinmez.

Onlar Kadar Tutkulu Olmalısınız

Seksiliği yüz metre ilerden hissedilen bu burcun kadınları, kendileri gibi şehvetli bir partner isterler. Cinsellikte bu kadınların sınırsız arzularını tatmin etmek için en az onlar kadar tutkulu olmanız gerekir. Ne kadar yakışıklı ve bakımlı olursanız olun sıkıcı, pasif ve dingin bir cinsel hayatınız varsa Akrep kadınlarını tatmin edemez, onların ruhlarını etkileyemezsiniz. Renkli mi renkli fantezilerini karşılayacak bir erkek, Akrep kadınları için vazgeçilmez bir sevgili olur.

Sosyal yaşamda enerjik olan Akrepler, kendilerini şımartacak, değerli olduklarını hissettirecek, karşılıklı güvenle taçlandıracakları bir ilişki isterler. İlgisizliğe tahammül edemeyen Zodyak’ın fettan kızları, kalabalık arkadaş ortamlarında bile sadece onlarla ilgilenmenizi, gözlerinizin onlardan başka kimseyi görmemesini arzu ederler. Klişe ve basit aktiviteler ilgilerini çekmez. Buluşma mekanları olarak deniz kıyısındaki restoranları seçebilirsiniz. Gizemli şeyleri sevdikleri için onlarla müzeleri gezebilir, sıra dışı turistik mekanları ziyaret ederek keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Tüm bu saydıklarımızı göz önünde bulundurarak uygun hamleleri yaptığınızda Akrep kadınlarını etkilemekte zorluk çekmeyeceksiniz.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.