Akrep Kadınını 5 Adımda Mutlu Et!

Derinlerin kadını, bilinmezlerin en meraklısı, güven duygusunun tutkulu aşığı Akrep, nasıl mutlu olacağını sorsan söylemez, boşa ısrar etme nuh der peygamber demez! En iyisi mi bulduğumuz ipucu kırıntılarının peşinden gidip, bu ağzı sıkı kötü gün dostunun mutluluk yollarını didik didik edelim! Sorduk olmadı, Akrep kadını nasıl mutlu olur, peşine düşüp öğrenelim!

Gizemli Kapılar Arala!

Hazırlanıp önüne serilen, pişip ağzına düşen erişilebilir bilgiler bir yana, kırk yıl geçse deşmeden çıkaramayacağın, kazmadan bulamayacağın bilgiler Akrep’ten tarafa! Bayılır dumanı üstünde taze bilgiyi nüfusuna geçirmeye, öğrendiğini kimselere söylemeden sırlarının arasına gömmeye! Kapı deliğinden sızan ışık, ahşap döşemeden duyulan gıcırtı heyecanlandırır Akrep’i, ardında çözülecek bir gizem ihtimali olan her kapı, mutlu eder, bilginin tamamı mest eder!

Sırlarını Aç!

Akrep yalana dünyadaki tüm kötülüklerden daha çok öfkelenir, ihanete uğrarsa yine mevzu bahis tüm kötülükleri örgütler intikama gelir! Sırları açığa çıkarmaya olan özel hayranlığının yanı sıra, sevgilisini zerresine kadar bilme ve bilebilme sınırlarını keşfetme saplantısıyla, öğrenmeye aç yaşar! Aperatif niyetine de olsa aldığı ufacık bilgi mutluluk rüzgarı estirir, Akrep’in gönlünde umutlar yeşertir.

Güvenini Kazan!

Akrep güven içinde hayatta kalmak için yaşar! Yüz kere yansa küllerinden doğup yine yaşar ama güvenmediği kimselerin yüzünü ikinciye görmez, ihaneti uzaktan görse öcünü alacak kadar kalır ve yok olur! En önemlisi Akrep’in sana güvenmesini sağlaman, gerisi teferruat ötesi berisi hep mutluluk!

Yatak Odası Oyunları Yarat!

Arzularının coşkusuyla, fantezilerinin çeşidiyle, yatak odalarının gürültü desibeliyle nam salan Akrep, tabi ki mutlu olmak için yatağa ihtiyaç duymaz, onu gecelerin şahı yapacak bir partner ve zorlanmaya müsait sınırlar her şeyi çözer! Felekten karanlık bir gecede kurgulayacağın ayıplı bir oyun, Akrep’in mutluluktan uykusunu kaçırır, o gece sabahına zor kavuşur!

Küçük Kıskançlıklarla Aşk Tazele!

Kendi üstün şüpheciliğiyle, paranoya kıyılarında gezinen, kuşkularıyla çoğu zaman kendi başını yiyen ve kıskançlık denince tüm kulaklarını diken Akrep, kıskançlığı kimi zaman sahiplenici bir sevginin göstergesi olarak anlar. Şaşılacak bir şey yok! Malum; kişi kendinden bilir işi! Kıskanınız! Abartmadan, “Acaba durup dururken beni neden kıskanıyor, yoksa gizleyecek bir şeyleri mi var!” minvalli kurtları akıllarına düşürmeden, tatlı tatlı! “O da beni seviyor!” dedirtecek kadar kıskanınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir