Akrep Kadınına Bulaşmaman Gerektiğinin 8 Kanıtı!

Esrarengiz loşların esas kadını, mutlu sonların ilk adımı Akrep, efsanesini Simurg’dan alır! İyiliğin kar beyazını, kötülüğün zifiri karasını bilir! Büyülü gözlerinden etkisiz çıkan, kara gününde dostsuz kalan, intikamından kazasız kurtulan yoktur! Sezgisi sağlam, kozu, kalkanı boldur! Arkasından vuranları kapkara listelerine alır, adını intikamına kazır! Sevgisi ne kadar gürse, nefreti fazlasıdır! 

Küllerinden Doğması Gerekse, İstediğini Alana Kadar Asla Vazgeçmez!

Akrep en zor dayanıklılık testlerini geçer, tüm felaketleri alt edip hayatta kalır! Yaşam amacı varlığını sürdürmek olan Akrep kadını, yaşama tutkuyla bağlıdır! Hedefinden vazgeçmez, elindekine razı olup yetinmez! Hep daha fazla bilginin kapağını açmak, en çok bilmek ister! sağlamlığı dağlarla yarışır, sabrı taşlarla! Gözüne kestirdiğini, benim dediğini evinin başköşesine, aklının derinine koymadan, durmaz! Yara alsa gık demez, bu kadar acıyla devam edemez diyenlere, dönüşün muhteşemini gösterir! Savaştan kaçan kurtulur, kalan can evinden vurulur, Akrep sıradaki mücadeleye koyulur!

Şüphesi Karanlıktır! Asla Tam Olarak Güvenmez!

Su uyur Akrep kadını uyumaz! Şüphesi onu zinde ve tetikte tutar, hiç kimseye tam olarak güvenmez, bugün de kilitlerim açık dursun demez! hayattan alabileceği yarayı aza, yakınından gelecek tokat ihtimalini minimuma indirir! Hiçbir zaman erişemeyeceğiniz kuşkularını, kuytularında saklar, gün gelir haklı çıkar! Sezgisinden sual, aklına düşen kurttan dönüş olmaz!

Her Yeni Bilgiyi Koz Hanesine Ekler!

Mesajların alt metinlerini okur, kara günler için bilgilerini bir güzel ciltletir! Bir gün lazım olabilir ihtimalini göz ardına atmaz, bilgi kırıntısını ziyan etmez! Cümle arasında, noktalama kıyasında, uyku serseminde, rüya içinde… ne söylersen arşivlerine ekler, gün gelir ortaya çıkartır, yüzleri kızartır! Kendini kapıların arkasına, dolapların içlerine saklar, görmenizi istediği kostümünü giyer, arzı endam eder! İstediğinden fazlasını ne bildirir ne gösterir! İnsanların zaaflarını derinlerinde paketler, gün gelir, lazım olur, bir güzel sepetler!

Büyüleyici Bakışlarıyla Etkisi Altına Alır, Hipnoz Eder!

Akrep kadını tutkuyla bakar, arzuyla yaşar! Sevgisi güçlü, nefreti daha güçlüdür! Duygunun bin bir tonunu tanır, bakışın her numarasını içgüdüsel olarak bilir! Tılsımlı gözleri hipnoz eder, büyülü enerjisi etkisiyle tüm dilleri çözer! Karanlığın gizemi kokusunda saklı, dünyada eşine rastlanmayacak kadar benzersiz bir auranın sahibidir! Meydan okuyanlar, karşısına geçip kılıç kuşananlar, düşmanımdır deyip resmini dart tablosuna yapıştıranlar, bizden söylemesi; vazgeçin!

Sessiz ve Dikkatlidir, Ensende Biter, Kendini Belli Etmez!

Sabrı acele yolların çıktığı yeri bilircesine derin, stratejisi güçlüdür! Akrep çok bilir, az övünür! Hiçbir zaman tam olarak neyi ne kadar bildiği, asıl soru bu kadar şeyi nasıl ve nereden öğrendiği, bilinmez! Hal böyleyken “Dostunu tanı, düşmanını daha iyi tanı!” düsturu Akrep düşmanlarına kar etmez, burnunun dibinde olsa, ensende kol gezse, gölgen olup takip etse, Akrep nefesini hissettirmez, varlığını bırak göstermeyi sezdirmez!

Düelloyu Sevmez, İntikamın Sıcağında Güneşlenir!

Akrep’in karanlık yeteneklerinden sual olunmaz, konu intikamsa eli ne suya dokunur ne sabuna, işini derinden halleder! Akrep’in hayatında; düşünmeden atılmaya, aceleyle dövüşlere katılmaya, sen mi büyüksün ben mi seremonilerine, sahnelerde yapılan şov amaçlı güç gösterilerine yer yoktur! Akrep sonu elleriyle yazar, kimseler duymadan, ortalık ayaklanmadan, planını ilmek ilmek işler, içine sularını serper, hayatına devam eder! Yaygara sevmez, gürültü etmez!

Kuvvetli Sezgilerinden Kuş Uçmaz!

            

Nasıl başardığını asla bilemeyeceğimiz öngörüleri Akrep’i yarınları belirsiz, her günü bilinmez yepyeni bir gün olarak yaşayan canlılardan adımlarca öteye taşır! Ellerin şüpheyle yaşanmaz, rahat uyku uyunmaz dediği faniler dünyasında Akrep; sezgilerinin marifetleriyle akıllara durgunluk verir! Aynı ömrü beşinciye yaşıyormuş gibi öngörülü, yaşanacak ne varsa haberi çoktan gelmiş gibi temkinlidir! Akrep olmuşa çare olmasa da olasıyı süzgecinden geçirir!

Akrep’in İyiliği Su Götürmez, Kötülüğünden Ucuz Atlatılmaz!

Güçlü sezgilerini, hayatta kalmak için derinlere kurduğu hayatıyla, çelik kalkanlarıyla elde ettiği dayanıklılığını, kara günlerde dostlarına ışık olmak için saklar! Kötülüğe affı, iyiliğe ödenmemiş borcu yoktur! Yin-yang felsefesini karanlığıyla aydınlığı birleştirdiği yerde yaşatır! Kendi yöntemleriyle kurduğu ödül ve ceza sisteminde adildir! Nefreti de sevgiyi de karşılıksız bırakmaz!

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.