Akrep Burcu Erkeğinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Tutkulu gecelerin esas oğlanı, en arzulu aşkların baş kahramanı Akrep’in kimi zaman yeterince sevmesem de olur dediği duyulur! Yani bir Akrep erkeği ile birlikteyseniz gerçekten seviyor mu sorusunu sormanız kaçınılmaz olur! Ama hakkını yememeli, Akrep sevdi mi hastalık sağlık, iyi gün kötü gün dinlemez sarar sarmalar. Peki bu karanlıklar prensi sevdiğini nasıl belli eder?

Sana Sonsuz Güveniyorsa

Akrep açık havada yağmurdan işkillenir, bebek uyuyan evde fısıltı duysun şüphelenir. Kuşkusu evlere sığmaz, Akrep’e rahat uyku uyutmaz! Saat gecenin üçü, sabahın beşi dinlemez, tüm öküzleri kaldırır buzağı avına çıkar! İçini kemiren kurtlara söz geçiremeyen Akrep, takılır sevgilinin peşine, kurcalanmayan çekmece, çözülmeyen bilmece bırakmaz! Ama Akrep dahi gerçek sevginin huzuruna kavuştuysa, tüm kurtları süresiz izine yollar, şüphelerini azat edip boşluklara güveni koyar!

Kilitli Odalarına Davet Ediyorsa

Akrep’in evinde ne yaparsan yap aşamadığın yüksek duvarlar, anahtarları meçhulde kilitli kapılar, şifresi sözde gizli dosyalar vardır! Merakından birkaç kez sorarsın da yanıt alamayınca hevesini kursağına takarsın hani! Özel alan hassasiyeti maksimumda yaşayan Akrep, evini seninle paylaşmaya başlamış, kırmızı çizgilerini ortadan kaldırmışsa, gerisi teferruat! Bu adam seni düpedüz seviyor demektir!

Sorgularının Sonu Geldiyse

Akrep bazen şüphe etmese de sınırlarını bilmek, seni büsbütün kontrol edebilmek, en ince ayrıntına kadar tanıyıp avuçlarının içinde hissetmek için durmadan sorular sorar! Sebebini anlamadığın detayları kurcalar, zihninden geçen her şeyi tane tane bilmek ister! Her şeyi öğrenmeye olan karşı koyamadığı merakı bazen kara bulut olur üstüne çöker! Soruların sonu geldi, bulutlar dağıldı, güneş yüzünü gösterdiyse, alacağını almış, bulduğunu kabullenmiş, sevgisinden emin olmuş demektir!

Sırlarını Seninle Paylaşıyorsa

Herkesin tüm gizemlerini zihin kütüphanelerine dolduran Akrep, ser verir sır vermez! Her şeyi bilir ama kendi bilinemez! Koca bir bilgi ağı oluşturur, trafiği tek yöne açar! Sohbeti dinleyen taraf olursa saatler sürer, kürsüyü devralıp anlatmaya başladıysa birkaç saniyede biter! O gün gelip çattı, sırlar açık alanlara adım attıysa, Akrep’in dili çözülüp halini sana anlattıysa var sen düşün artık! Dağlarda kurt kalmadı!

Seni Uzaktan Seviyorsa

Akrep ruhuyla ayrı bedeniyle ayrı yaşar, birinin azlığında nefes darlığı çeker! Sevgilisiyle tensel çekimi olmazsa mecnun olsa kar etmez, ruhsal uyumu yoksa yatak odasının hatırına bir süre idare edebilir ama yıllar sürmez! Sevişmeden uyuyup, uzaktan sevip sesini çıkarmıyorsa, sohbetine doyum olmuyor, üstelik kocaman kanatları üstünde seni sert rüzgârdan sakınıyorsa, elinin erdiği yerde rahat etmen için seferberlik ilan ediyorsa, daha ne yapsın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.