Akrep Burcuyla Tatile Gitmemen İçin 3 Sebep

Su grubunun namlı burcu Akrep, canı istediğinde dünya tatlısı olur ama canı isterse şeytana pabucunu ters giydirir. Buradaki ince çizgi Akrep burcunun ne istediğinde gizli. Evet çok iyi eş, dost, arkadaş olabilir ama aynı zamanda şerrinden korkacağın bir düşman olur. Kafa dinleyecekleri, gürültüden uzak bir sahil kasabası Akrepler için mükemmel seyahat rotasıdır. Akrep burçları ile tatile çıkmak ise loto oynamak gibidir. Tüm rakamları tutturup kazanabilirsin de hiç bir rakamı tutturamayıp kaybedebilirsin de! Biz bu sefer olaylara tersinden bakıp bir Akrep burcuyla tatile gittiğinde başına neler gelebileceğini anlatmak istedik! İşte Akrep burcuyla tatile gitmemen için 3 sebep!

Kalabalığa Gelmez

Bir Akrep burcuyla tatile gittiğinde en çok duyacağın cümlelerin başında “her yer çok kalabalık” gelir. Hele bir de tatil için Akrep burcunu popüler bir lokasyona götürmeye ikna ettiysen, günde en az 7-8 kere bu soruyu duyman mümkün. Kalabalık ortamlara tahammülü olmayan Akrep burcunu, tatil ortamlarına sokamazsın, insanlarla kaynaştıramazsın. Eğer ortamı cafcaflı, yeni insanlarla tanışmayı planladığın bir tatil hayal ediyorsan, yanında götüreceğin insan asla bir Akrep burcu olmamalı.

Taktı Mı Tam Takar!

Dediğim dedik çaldığım düdük Akrepler, herhangi bir şeye taktı mı onu o kafadan çıkarması mümkün değildir. Geçmiş olsun. Mesela yeni aldığı ve tatilde giydiği bikinisini beğenmediniz ve ona bunu söyledin. Tekrar geçmiş olsun. Gününde olmayan bir Akrep burcu bu cümleye gereksiz yere takabilir, tatilin son gününe kadar aynı bikiniyi giyerek, her anını sana laf sokarak geçirir. Sonuç; hatırlamak bile istemeyeceğin bir tatil. Tatilde her lafına, hareketine ekstra dikkat etmek istemiyorsan, yanında bir Akrep burcuyla tatil planı yapmayacaksın. Yoksa sonuçlarına katlanmak zorundasın.

Beş Karış Surat

İçine kapalı Akrep burçları, bir şeyi beğenmediğinde beş karış suratıyla insanı hayattan bezdirir. Ne olduğunu sorarsın cevap vermez, ağzının içinden konuşur kaale almaz, uğraş dur. En sinir bozucu yanı ise asla onun neye sinir olduğunu bilemeyecek olman. Çünkü asla söylemeyecek. Her yere inat gibi seninle birlikte gelmeye devam edecek ama suratı 5 karış asık olacak. Etrafınızdaki insanlara “hepinizden tiksiniyorum” bakışını atarak, herkesi hem kendinden hem de senden uzaklaştıracak. Ve tekrar altını çiziyoruz; sen asla neye uyuz olduğu için böyle yaptığını bilemeyeceksin. Çünkü sen her sorduğunda, o sana en soğuk ses tonuyla “yok bir şey” diyecek. Ne gerek var kumar oynamaya, en güzeli tatile yalnız git, kafan rahat olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.