Akrep Burcuyla İyi Geçinmek İstiyorsan Bunları Yapma

Nevi şahsına münashır huyları tanınıp bilinen Akrep burçlarına yapılmaması gerekenleri neredeyse herkes biliyordur ama hem bir kere daha üzerinden geçelim hem de bilmediğiniz varsa hatırlatma yapalım istedik. Hayat bu belli olmaz belki de çok yakında tanışacağın sevgilin veya en yakın arkadaşın olma ihtimali olan o insan Akrep burcudur. Panik olup kendinden uzaklaştırmaya kalkma. Akrep burcunun şifrelerini çözdükten sonra hayat onunla çok keyfili olur. Ama her insan gibi onların da tahammül edemediği bazı şeyler var. Güveninin kötüye kullanılması gibi. Aman bir anlık sinirlenirsin, Akrep burcu sevgilini kıskandırmak falan istersin. Sakın yapma. Gerçekten gerek yok. Bakalım başka neler varmış…

Yükselen burcunu öğrenmek için tıkla!

Onlar Her Şeyi Yanlış Anlamak İçin Yaratılmıştır

Karamsar ve şüpheci Akrep burçları her şeyi yanlış anlamaya o kadar müsait ki, herkesin katıla katıla güldüğü sizin yaptığınız bir şaka ona çok fena batabilir. Hatta o şaka üzerinden kendisiyle ilgili öyle bir komplo teorisi üretir ki inanamazsın. Değme senaristlere taş çıkarırlar valla. İşin kötü tarafı aslında arkasında hiçbir art niyet olmayan bu durumdan rahatsız olduğunu sana hiç belli etmez. Durur durur olmadık yer ve zamanda patlatıverir bombayı. Belki üzerinden 6 ay geçmiştir, sen hatırlamazsın bile ama o unutmaz. Üsteleme, sadece dinle. Bırak rahatlasın.

Ateşle Oynama Akrep Burcunun Sınırları Zorlama

Uzlaşması zor insanlar olan Akrep burçlarının sınırlarını zorlamak demek, ateşle oynamak demek. Mesela; onlar için asla gri yoktur. Ya siyah ya da beyaz vardır. Kafalarında soru işareti oluşturacak boşluklara yer vermeyin. Özellikle kritik konularda net olun. Konuyu uzatmayın. Emin olun bir konuyu uzatarak, Akrep burcu insanının dikkatini dağıtmak için gereksiz ayrıntılarla süsleyerek anlatmak onları kandırmaya yetmez. Kandıramazsın. Sadece durduk yere daha çok dikkat çekip, tüm sinirini ve öfkesini üzerine çekersin. Her şeyi olduğu gibi dümdüz anlatırsan zaten seninle orta yolu bulmak için elinden geleni yapar. Ama karmaşık yollara gidersen, yapacağı varsa bile yapmaz. Artı öfkesiyle uğraşmak zorunda kalırsın. Gerek var mı?

Akrebin Sırrı Mabedidir

Ketumluğuyla nam salmış olan Akrep burçları kolay kolay kimseye güvenip sırrını vermez. Eğer sen Akrebin sırrını biliyorsan, demek ki sana çok güveniyor ve seviyor… Güvenememe duygusu damarlarındaki kana kadar işlemiş olan Akrep burcunu çıldırtmak istiyorsan, o sırrı git başkasına söyle. Ama sonrasında sırra kadem basmalısın. Seni asla bulmamalı. Bu hareketin Akrep burcunu sinirden delirtecektir. Zor affeden Akrep burcu, sırrını başkasından öğrendiğinde önce seni haşlamak için ara bulur, sonrasında ise bir daha asla yüzüne bakmaz. Kırmızı çizgiyi geçme, Akrebin burcunu asla kimseye söyleme!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.