Akrep Burcunun Ölmeden Önce Yapması Gerekenler

Öz güvenli burçlardan olan Akrepler, kafasına koyduğunu yapar. Giriştikleri işleri genelde yarım bırakmazlar. Kararlı, istikrarlı, cesur yapıda insanlardır. Yapıları gereği gizemli, derin, ürkütücü, çaba içeren aktivitelerden hoşlanırlar. Biz de ölmeden önce yapmaları gerekenleri bu tarz öğelerden oluşturduk.

Blog Açmak

Yazın dünyasıyla arası iyi olan Akrepler, internette çeşitli içerikleri okumayı severler. Aynı şekilde yazma konusuna da ilgileri ve kabiliyetleri vardır. Sosyal medyada belli alanlara yönelik sayfaları da takip ederler. Blog sitelerinin sadık bir takipçisi olup, bir süre sonra kendi sitelerini açabilirler. Ölmeden önce yapılacaklar listesine blog yazarlığını da eklemeliler. Moda, sanat, gezi, edebiyat, spor gibi zevkine hitap eden herhangi bir konuyu seçebilirler. Yazarken onları besleyen bu çalışmalardan büyük haz alacaklardır.

Nazi Kamplarını Görmek

Gizemli konulara ve ortamlara ayrı bir ilgileri vardır Akreplerin. Birçok insanın çekindiği mekanları hevesle ziyaret ederler. Hayatta oldukları müddetçe esrarengiz aktiviteleri deneyimlemeye bayılırlar. II. Dünya Savaşı’ndan sonra ortaya çıkan Nazi Kampları herkesi dehşete düşürmüştü. Tarihte derin izler bırakan, soykırımların yapıldığı bu kamplar Akrep burçlarının merak duyabileceği yerlerdir. Orada yaşanan dramların acı hatıralarına tanıklık etmek isteyeceklerdir. Bu ziyaret sonrası empati yeteneklerinin arttığını görecekler.

Meditasyon Yapmak

Akrep burçlarının hobileri sıra dışı ve mistik öğeler içerir. Hareketli sporlardan ziyade meditasyon özelliği olan aktivitelerden etkilenirler. Duygusal ve karamsar insanlar oldukları için üzerlerindeki negatif enerjiyi deşarj etmek isterler. Ruh hallerini toparlayacak, can sıkıntılarını atacakları ve arındıklarını hissedecekleri bu uğraş tam onlara göredir. Meditasyon için tütsü, mum, enerji taşı gibi malzemeleri temin etmeliler. Bu illüzyonvari spordan çok keyif alacaklardır.

Astroloji Öğrenmek

Zodyak’ta astrolojiyi en fazla takip eden kişiler Akreplerden çıkar. Varoluşun temellerini, insanoğlunun niteliklerini, bilinmez yönlerini keşfetmek isterler. Başta kendileri olmak üzere birçok kişiyi yakından tanımak için burç özelliklerini okuyabilirler. İlgi duydukları birileri varsa aşk uyumuna bakmak isterler. O halde ölmeden önce Astroloji öğrenebilirler. Hatta detaylıca konuya hâkim olmak istiyorlarsa bununla ilgili eğitim alabilirler.

Pripyat’ı Gezmek

Bundan seneler önce 1986’da Ukrayna’daki Pripyat kentinde Çernobil Nükleer Santrali’nde patlama meydana gelmişti. Kaza sonucu radyasyon tüm şehre ve çevresine yayılmış, çok sayıda insan yaşamını yitirmişti. O günden beri yaşam o bölgede donmuş ve şehir doğal bir müzeye dönüşmüştü adeta. Üzerinden geçen uzun zamana rağmen, az da olsa hala radyasyon bulunan şehir turistlerin ilgisini çekiyor. Tur şirketlerinin öncülüğünde gezilen Pripyat ürkütücülüğüne rağmen Akrepleri çekecektir.

Yarışmalara Katılmak

Zodyak’ın özgüvenli ve hırslı kişileri olarak her kulvarda kendilerini gösterebilirler. Heyecanını kontrol etme, konsantrasyon, kararlılık gibi niteliklere sahiptir Akrep burçları. Mesleki veya hobi olarak icra ettiği bir alanda başarısını bir ödülle pekiştirebilir. Hayatta olduğu müddetçe iddialı olduğu konularda yarışmalara katılmalılar. Azim ve sıkı çalışmayla zirveye çıkabilirler. Ayrıca her zaman gurur duyacakları bir veya birden fazla ödülle mutlu olacakları bir tecrübe edinmiş olurlar.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.