Akrep Burcunun Mutlaka İzlemesi Gereken 5 Efsane Korku Filmi

Karanlık bir taraflarının olduğu aşikar. Arka sokaklarda gezmeye bayılırlar. Sınırları zorlar, uçlarda dolaşır, her akşam ellerinde pop corn korku filmi izlemeden uyumazlar. Peki hangi 5 efsane filmi bir kenara yazmalılar? İşte cevabı!

Korku Seansı – The Conjuring

Gerçekten bir hikayeden uyarlanan The Conjuring / Korku Seansı doğaüstü olayları inceleyen bir çiftin karşılaştıkları korkunç bir vakayı ele alıyor. Yönetmen koltuğuna Testere’den tanıdığımız James Wan otururken, filmin başollerini Vera Farmiga ve Patrick Wilson paylaşıyor.

Ölüm Sessizliği – Dead Silence

Karısının gizemli ölümünü araştırmak için yeniden kasabaya dönen Jamie, kendini birtakım gizemli olayların içinde buluyor. Testere’nin yaratıcısı James Wan’ın elinden çıkan filmde korku ve gerilim severler için ilgi çekici sahneler bulunuyor.

Korku Seansı 2 –  The Conjuring 2

Korku Seansı filminin ikinci halkası ola The Conjuring 2’de Ed ve Lorraine Warren çifti bu kez evine kötü bir ruh dadanan dört çocuk annesi bir kadının evine konuk oluyor. Filmin yönetmen koltuğunda yine James Wan buluyor.

Davet – The Invitation

Karyn Kusama’nın yönettiği Davet filminin searyosu Phil Hay ve Matt Manfredi’ye ait. Bir akşam yemeği davetinde gerilim dolu anların yaşandığı The Invitation korkuyu iliklerinde hissetmek isteyen Akrepler için birebir!

Kara Büyü – A Dark Song

Liam Gavin’in yönettiği A Dark Song filminde Sophia Howard isimli bir kadın, kara büyü ile öldürülen oğluna erişmek için Galler’de bir ev kiralayarak medyum tutar. Sophia, Solomon adlı medyumun her dediğini yapsa da gizli bir plan yapmaktan da kendini alıkoyamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.