Akrep Burcunun Gönlünü Fethetmek İçin 5 Garanti Taktik!

İşte yine hakkındaki efsaneler sayesinde adı 9’a çıkıp, 8’e inmeyen bir burçla karşı karşıyayız. Evet Akrep burçlarının kendine has özellikleri vardır ama tam bir tutkulu aşıktır. Bardağın dolu tarafından bakacağız ve pozitif olacağız. Bakın o zaman bir Akrep burcuyla nasıl kıskanılası, tutkulu, şehvetli bir ilişkiniz oluyor. Reçete belli, sizin de gönlünü varsa neden olmasın? İşte Akrep burcunun gönlünü fethetmek için 5 garanti taktik…

1 – Onu Asla Hafife Almayın

Onu Asla Hafife Almayın

İçinden ne cevherler çıkacağını asla bilemeyeceğiniz bir Akrep burcunu asla hafiffe almayın. Ketumluğun kitabını yazan Akrep burçları, kendilerini güvenli sularda hissedene kadar asla içini açmaz, gerçek benliğini öyle ortalıklara saçmaz. Sizi süzer, inceler, değerlendirir ondan sonra harekete geçer. İşte bu değerlendirme sürecinde gözüne girdiniz girdiniz. Sonrası biraz zor oluyor. Karşısındakini kolayca etkisi altına almaya çalışan Akrep burcunun dikkatini çekmek istiyorsanız “gizem” kartını oynayın. Bakın o zaman nasıl peşinizden geliyor.

2 – Sabrınız Test Edilecek

Sabrınız Test Edilecek

Kendini aşkın sihirli kollarına atmamak için kılı kırk yaran Akrep burcunu yola getirmek için sabrınızın yeterince güçlü olması gerekiyor. Kolay aşık olmayan ama olduğunda da gözü hiç bir şeyi görmeyen Akrep burçlarına karşı sabırlı davranmanız gerekiyor. Unutmayın ki gizem ve güç Akrep burçlarının en büyük iki silahıdır ve her zaman hazırda tutarlar. Bunları aştığınız zaman da sırtınız yere gelmez. Çünkü Akrep burçları, dolu dolu bir aşk yaşamak isterler.

3 – Burnunuza Gelen Kıskançlık Kokusunu Aldınız Mı?

Burnunuza Gelen Kıskançlık Kokusunu Aldınız Mı?

İşte o kıskançlık kokusu Akrep burcundan geliyor. Her ne kadar kontrollü görünse de içlerindeki o yüksek tutku, sevdikleri söz konusu oldu mu kıskançlığa dönüşebiliyor. Ve biraz can sıkan bir kıskançlık olabiliyor. Yasakları delmeyi çok seven Akrep burçları, konu kendi yasaklarının delinmesi olunca bir anda değişiverirler. Siz siz olun ilişkinizdeki hassas noktaları konuşmaktan asla çekinmeyin.

4 – Cinselliği Baştan Keşfedeceksiniz

Cinselliği Baştan Keşfedeceksiniz

Aşkı hem ruhen hem de bedenen yaşamayı seven Akrep burçları, yatakta bambaşka bir insana dönüşür. Cinsellik Akrep burçları için çok önemlidir. Onlar da kendilerinin farkındalar ve seksüel açıdan kendilerini çok yüksekte görürler. Onlara karşı utangaç davranmayın, tam aksine olabildiğine açık olun ve keyfini çıkarın. Zaten siz utangaç olsanız da o sizi açmayı bilir.

5 – Fırtına Onların Öteki Adı

 Fırtına Onların Öteki Adı

Kontrollü olduklarını her fırsatta göstermeye bayılan Akrep burçlarının siniri de kıskançlığı da aslında kısa bir fırtınadır. Fırtına dinince mükemmel dinginliğiyle yanınıza sokulmayı çok iyi bilirler. Bu tarz gerilimlere karşı kendinizi hazırlamalısınız. Akreplerin bu anlık fırtınaları ancak ilişkiniz biraz demlendikten sonra, kısaca Akrep kendini tamamen güvende hissettikten sonra azalır. Hatta neredeyse hiç olmaz. Olduğu zaman da kısa bir tribe döner. Ve dilinden asla şu cümle düşmez “ben sana değil etrafa güvenmiyorum!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.