Akrep Burcunu Elde Etmenin Yolları!

Hem dünyalar tutkulusu hem de oldukça zorlayıcı bir ilişkinin eşiğindeyken, sakin ve huzurlu yarınlar ise istediğiniz bir daha düşünün! “Kararlıyım dünyanın tozunu atacağım, bir defa geldim yaşamaya tadını çıkarıp, leziz deneyimler diyarında cirit atacağım” diyorsanız, cesaret zırhınızı giyin, fırtınalı bir yolculuğa çıkıyorsunuz.

Gizemini Asla Kaybetme!

Her şeyi anlatıyormuş süsü verip bolca konuş, sözlerinin sonuna gelirken Akrep’in zihninde kocaman bir soru işareti bırak! Sonra izle! Daha fazlasını öğrenmek, tüm gizemlerini çözmek için heyecanla etrafında nasıl da pervane olduğunu seyret! Akrep yaşam enerjisini, tutkusunu bilinmeyene olan merakından, öğrenme hevesinden alır! Derinlemesine çözümlediği her ilişkiden hevesi kaçar, gönlü geçer! Onu hep canlı, hep zinde tutmak için biraz karanlık kalıp, gizemli ol!

Dürüstlükten Bir An Olsun Vazgeçme!

Akrep için en önemlisi güven duymaktır. Derinlemesine bilme isteğinin, kıskanma telaşının, kısıtlamalarının, kontrollerinin, sahip olma arzusunun temelinde, tutkuyla bağlandığı insanı şeffaflaştırmak ve sadakatinden emin olmak vardır. Ufacık pembe bir yalandan dahi işkillenir, şüpheyle kulaklarını diker ve yalan söyleyene dünyayı dar eder! Her konuda olabildiğince dürüst olmalı, Akrep’in kafasında herhangi bir kuşkuya sebep olacak yanlış anlaşılmalardan kaçınmalısın.

Çokça Seksi, Oldukça Kıskanç ve Tutkulu Ol!

Akrep gerçekten sevdiği birine tümden sahip olmak ve onu kontrol altına almak ister. Sevgisinin miktarıyla kıskançlığının dozu doğru orantılıdır. Kıskançlıkla sevgi ölçer. Tutkuyla sever Akrep, yatak odasında türlü meziyetlerine eşlik edecek, fantezi dünyasında onunla meşk edecek birini arzular! Her halinde seksilik arar! Koşu sırasında, ocak başında, temizlik sırasında, mağaza koridorlarında, toplantı salonunda; hayatın her alanında seksi olabilen birini ister. Ve tutkuyla sevişmek ister.

Spiritüel Olana İlgi Duy!

Akrep somut gerçekliği etraflıca gözlemlemek, ortamın kokusundan şeceresini dökmek, dünyanın görünür bilgisine ulaşmak konusunda zaten uzmandır. Onun merakı daha çok bilinemez bilgiye karşıdır. Sezgileri oldukça kuvvetli olan Akrep, göksel alanla ruhani bir bağlantı içindedir. Ancak daha fazlasını ister. Spiritüel alana ilgilisi su götürmezdir. Hayatında ona eşlik edecek kişinin de gizemlere karşı meraklı, metafizik alanı kavramak konusunda hevesli olmalıdır.

Güçlü Ol!

Tehlikelere atılmak konusunda cesur ancak her daim planlı olan Akrep, Zodyak’ın en dayanıklısıdır. Kediler’den fazla canı olan tek yaşayandır. Yansa, yıkılsa, bu defa sonu geldi diye haberler çıksa, Akrep küllerinden yine doğar, her şeye rağmen yaşar! dolayısıyla çabuk incinen, hafif esintide sarsılan, tez kırılan biriyle birlikte olması mümkün değildir. Her şeye rağmen yaşamak için direnen, dayanıklı ve güçlü bir karakter ancak Akrep’in tüm sarsıntılarında ayakta kalabilir.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir