Akrep Burcundan Akıllara Zarar 5 İntikam Planı         

Astroloji aleminin gizemli kişiliğiyle bilinen burçlarıdır Akrepler. Riske girmekten çekinmez, bilinmezliğin üstüne giderler. Kin nasıl biriktirilir, strateji nasıl geliştirilir, düşman nasıl bertaraf edilir iyi bilirler. İntikamın kitabını yazacak seviyede uzmandırlar. Başka burçlar da kin duyabilir ama intikam denen soğuk yemeği servis etmesini bilemezler. Akreplerin düşmanlarıyla veya eski aşklarıyla yüzleşmek için geliştirdiği planları tahmin bile edemezsiniz. Bu tutkulu ve derin kişilerin akıllara zarar 5 intikam planı ağzınızı açıkta bırakabilir.

1- Terk Etmek

Duygusal bir kimyası olan Akrepler aşkını yoğun yaşar. Yüzeysel ilişkiler onlara göre değildir. Sevdikleri zaman aşklarına tüm benliklerini adarlar. Partnerlerini her anlamda tatmin etmeye çalışırlar. Mutlu mesut bir ilişki yaşadığını sanırken sırtından vurulmaya tahammül edemezler. Aldatan bir eş veya sevgiliyi bağışlamaları mümkün değildir. Aşkın her şeyi affetmemesi gerektiğini düşünerek intikam için hazırlanırlar. Sevgiliden öç almak için en ideal hamlenin onu yüzüstü bırakmak olduğunu düşünürler. Önce şefkat gösterip, aşk dolu bakar gibi görünür sonrasında ummadıkları anda terk ederler.

2- Ayak Kaydırmak

Onların ne derece zeki olduğunu her zaman fark edemezsiniz. Analiz yetenekleriyle en karmaşık konuları bile çözerler. Akrepleri fark ettirmeksizin kolayca oyuna getiremezsiniz. Aşırı şüpheci olup sizi en küçük detaylara kadar gözlemlerler. İş yaşamında azılı bir rakiptirler. Stratejik yaklaşımlarıyla işlerin de entrikaların da galibidirler. Olur da Akreplere kariyer yolculuğunda kazık atarsanız ondan gelecek sert hamlelere hazır olmalısınız. Rakibine her şeyin yolunda gittiği mesajı verirken, savunmasız durumlarında bir anda ayaklarını kaydırırlar.

3- Kıskandırmak

Herkesin olduğu gibi Akreplerin de bir takım zaafları vardır. Bunlardan biri de karşı koyamadıkları kıskanma güdüsüdür. Aşkta, insan ilişkilerinde, meslek yaşamında kendisinden daha üst seviye gördüğü veya rekabet kokusu aldığı kişileri kıskanırlar. Öte yandan bu zaafın kendisine huzursuzluk verdiğini bilirler. Dolayısıyla düşmanlarına da aynı acıyı tattırmanın gayet ideal bir intikam şekli olduğunu düşünürler. Yarışta öne geçmeye çalışır, başarısının gösterişiyle nispet yaparlar. Sadece işte değil aşkta da kazık atan veya mazide kalmış bir sevgiliyi yeni flörtleriyle kıskandırırlar.

4- Rezil Etmek

Onların dünyası kimilerine karmaşık gelebilir. Kindar ve manipülatif kişiliği genelde korkutucu bir izlenim yaratsa da her burç gibi olumlu yönleri de vardır. Prensipleri doğrultusunda iyiliğe iyilikle kötülüğe kötülükle karşılık verirler. Adamına göre muameleyi adil bir davranış şekli görürler. Canını yakanlarla ödeşmek için farklı yöntemleri vardır. İtibarı yürümüş, imaj kaygısı tavan yapan insanlardan saygınlıklarını düşürerek intikam alırlar. Onları herkesin içinde veya başka hamlelerle rezil eder sokağa çıkamayacak hale getirebilirler.

5- Umut Söndürmek

Denizde kum Akrep burçlarında strateji tükenmez. Her zaman işlerini yoluna koyacak formüller geliştirirler. Kiminle, nasıl yüzleşmesi gerektiğini iyi bilirler. En çok uyguladığı intikam şekli de affetmiş gibi görünüp mızrağı saplamaktır. Her şeyin bir zamanı olduğunu düşünüp doğru anı beklerler. İyi niyetini suiistimal eden, sırtından vuran, hayal kırıklığına uğratan kişiler için benzer intikam hamlesi uygular. Karşısındakine umut verip güven aşılar önce, sonrasında onu yarı yolda bırakıp maddi manevi zarara sokarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.