Akrep Burcu Sevgilinize Kendinizi Nasıl Affettirirsiniz?

Duygusal ve ihtiraslı Akrep burcu kız arkadaşınızı öfkelendirdiniz ve ilişkiniz ayrılıkla sonuçlandı. Zaman geçtikçe onu özlediğinizi anladınız ve barışmak istiyorsunuz. Akrep kadınını bir kere kaybetmişseniz tekrar kazanmak pek kolay olmayacaktır ancak düşündüğünüz kadar imkânsız bir şey de değil. Bir takım girişimlerle ona kendinizi affettirebilir, ilişkinizi eski, mutlu günlerinize döndürebilirsiniz.

Lüks Bir Restorana Götürün

Kız arkadaşınızın öncelikle gönlünü almanız lazım. Bunun için onu şık bir restorana götürerek ikna edebilirsiniz. Bu sürpriz için onu arayarak özür diledikten sonra şehrin en güzel semtlerinden birinde çoktan yer ayırttığınızı söyleyin. Eğer gelmek istemediğini belirtirse konuşmak istediğinizi, anlatacaklarınız olduğunu söyleyin. Akrep kadınları her ne kadar yüzünüze karşı kızsalar da erkek arkadaşlarına trip atıp onları biraz süründürmekten hoşlanırlar. Onu böyle bir mekânda ağırlamanız kendisine verdiğiniz değeri göstereceği için yelkenleri suya indirecektir.

Güzel Bir Tatil Ayarlayın

Ayrılık ikinize de yaramadı ve moralsizsiniz. Üzerinizde biriken kötü elektriği deşarj etmeniz lazım. Bunun için birkaç günlük bir tatil ikinize de iyi gelir. Eğer yıllık izinler sorun olursa hafta sonu kaçamağı da yapabilirsiniz. İnatçı Akrep kadınını ikna etmeniz zor olsa da ona şehir yaşamından uzakta hoş bir tatil ayarladığınızı söylerseniz fikrini değiştirebilir. Kalacağınız otelin güzelliğini, önceden rezervasyon yaptırdığınızı, onu çok özlediğinizi vurgularsanız verdiğiniz zahmeti göz önünde bulunduracaktır. Ayrıca şüpheci kız arkadaşınız tatile onunla gelmezseniz başka biriyle çıkacağınızı düşünüp kıskanabilir ve en iyisi size bir şans daha vermenin doğru olduğunu düşünür.

Bir Sepet Dolusu Gül

Duygusal Akrep kadınları her şeyi uçlarda yaşadığı için aşkını da zirvede yaşar. Size kızsa, kin duysa bile aşkını kalbinden kolayca koparıp atmaz. Duygularını kontrol etmek kişiliğinin bir parçasıdır. Sizi hala seviyor olsa da sizi silip atmış gibi davranabilir. Bunlar sizi yıldırmasın. Onu gerçekten sevdiğinizi, pişman olduğunuzu kanıtlarsanız eski günlerinize dönebilirsiniz. Kadınların en çok sevdiği jestlerden biri çiçek gönderilmesidir. Ona bir sepet dolusu gül göndermeyi deneyin. Maddi değeri yüksek hediyelerden daha samimi olan güller duyguların en somut yansımasıdır. Romantizmden uzak erkekler bile aşkına çiçek yollayarak sevgisini ve samimiyetini kanıtlarlar. Mesela çiçekle birlikte şiir yazan bir not gönderebilirsiniz. Güzel ve etkileyici satırlardan sonra yumuşaması kaçınılmaz olacak.

Pahalı Bir Hediye Alın

Aşkınızın gönlünü almak için çareler tükenmiş değil. Onu kazanmak için pahalı bir hediye alabilirsiniz. Değerli eşyalardan hoşlanan Akrep kadınlarına takı seti ya da kaliteli bir çanta hediye edebilirsiniz. Zevkine göre bir eşya alırsanız daha fazla ilgisini çekecektir. Eğer sizden daha önce evlilik teklifi beklemişse pırlanta eşliğinde evlilik teklif edebilirsiniz. Sizi gerçekten seviyorsa daha fazla üzmeyecektir. Yüzüğü uzattığınızda önce şok olacak sonra muhtemelen evlilik teklifinizi kabul edecektir. Sevdiği adamın onunla ömrünü geçirme isteğinden çok etkilenecektir.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.