Akrep Burcu Nasıl Aşk Acısı Çeker?

Savulun adiler üç buçuk atın korkaklar, ihanetin düşmanı kara gün dostu Akrep intikam için geliyor! Sevgilisi tarafından terk edilen bir Akrep; pimi çekilmiş bomba gibidir, sonunda kendi de yansa eski sevgilinin ocağına incir ağacını itina ile dikecektir! Aşk acısı ince ince tasarlanmış bir intikam planıyla sahnede yerini alır, Akrep acısından beslenip gücüne güç katar!

Nefretini Körükler!

Sevdi mi tam seven, ayrılık vakti gelince tereddüt etmeden ilişkide olduğu kişiyi bir kalemde de silen Akrep ya siyahtır ya beyaz, griyi tanımaz! Ya hep ya hiç tavrına bürünen Akrep yaşadığı sarsıntıyı unutmaya çalışmaz! Bilakis yaşadığı bu amansız acıyı besler, büyütür ve amacına hizmette korkusuz bir nefrete dönüştürür. En tehlikeli nefret ihanet ile gelendir ancak sade bir terk ediliş de cezasız kalmaz! Akrep istemezse kimse onun hayatında pervasızca çekip gidemez! Açılan her yarının bir yansıması ve bedeli olur!

Geçmişi Ddikleme, Zaafları Bulma Vakti!

İlişki içindeyken her şeyin yolunda gittiği zamanlarda dahi Akrep çaktırmadan fetheder kaleyi! Tüm zaaflarını bir bir öğrendiği, hayatında kör nokta bırakmadığı sevgilisinin özel hayatına, hassasiyetlerine, zaaflarına dair her detayı, gün gelir lazım olur diye arşivler. Eski sevgili alıp başını gidip, akıllılık edip ardında da fazla iz bırakmadıysa Akrep iyice iştahlanır! Akrep için biraz meşakkatli olan her yonun sonunda yaşadığı intikam hazzı daha da leziz hale gelir! Eski sevgili, yeni düşmanın şimdilerde nerelerde olduğu, ne işle meşgul olduğu, neler hissettiğine kadar öğrenilir ve en doğru zamanda yapılacak hamlenin belirlenmesi için intikam planı gereçleri arasındaki yerini alır.

Plan Yapar!

Gerekli bilgi toplandığına göre sıra doğru bir olay örgüsü kurgulayıp planı yapmaya kalır! Akrep gecesini gündüzüne katar, aşk acısıymış, yürek sızısıymış her duygusunu itinayla dönüştürdüğü nefretini her geçen gün biraz daha körükler. Karda yürüyüp izini belli etmeyeceği nazik planını kurar ve operasyonu başlatmak için gün sayar! Artık tüm detaylarıyla masasının üzerinde duran intikam planı hazır, eski sevgilinin iyi günlerinin nihayetlenmesi yakındır!

Ve İntikam Vakti!

Akrep’in en sevdiği öğün, sıcaklığını serçe parmağı ile tam da ağzına layık hazırladığı ve en mükemmel anda ilk yudumuyla ziyafeti başlattığı intikam yemeğidir. Kendi parmaklarıyla hazırladığı, en kırmızı nefretini kattığı, duygularıyla baharatladığı, fırından dumanı üstünde çıkardıktan sonra yeteri kadar soğuttuğu ve umulmadık anda oturduğu öc sofrası; mutluluk zamanını başlatır. Akrep intikamını en acı şekilde, yaka yaka, dele geçe alır!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.