Akrep Burcu Kadının Stili

En fazla bilinen özellikleri olan gizemli ve seksi olmanın yanında Akrep kadınlarının aslında en iyi yaptıkları şeylerden biri de giyim tarzı ile nasıl dikkat çekeceklerini biliyor olmalarıdır. Onlar için siyah ve kırmızı vazgeçilmezdir. Her kıyafetlerinde iki renkten en az bir tane bir parça bulundurmaya özen gösterirler. Eğer o gün simsiyah giyindilerse kırmızı oje sürer ve yine iki rengi bir arada kullanırlar. Akrep kadını detaylarda saklıdır. O sanılanın aksine hiçbir zaman bağıra bağıra seksi bir görünüm çizmez. Gizemli seksi olmak onun stratejisidir.

Makyajında bile seksi olmayı başarır. Pek tercih etmez ama salaş giyindiği bir gün gizemli duruşunu göz makyajına yansıtır. Onun materyale olan tutkusu da bir başkadır. Deri, dantel, büyük aksesuarlar onun üzerinde hem seksi hem de şık olur. “Bu kadar özet yeter, haydi görelim bakalım Akrep burcu kadının stili nasıl olur?” diyorsan, işte anlatıyoruz…

Dantelin Akrep Burcunda Etkisi Romantik mi Seksi mi?

Dantel kumaş Akrep kadınları için vazgeçilmez olan iki kumaştan biridir. Çünkü bu kumaş onlar için büyülüdür. Büyülü olmasının nedeni dantel ile hem seksi hem de romantik olmayı başarabilmesidir. Hayır, aynı anda bu iki özelliği asla yansıtmaz Akrepler. Farklı zaman dilimlerinde farklı kullanımlarla ortaya çıkmayı tercih ederler. Romantik olmak istediklerinde, tıpkı Alexa Chung gibi uzun siyah beyaz bir dantel elbise ile neredeyse hiç dekolte vermeyerek romantik bir gün geçirebilirler. Seksi olmak istediklerindeyse kısa siyah dantelden tasarlanmış bacak dekoltesine sahip bir elbise ya da sadece kırmızının gücünden yararlanan kırmızı straplez bir dantel elbise seçimi yapabilirler.

Akrep Kadınının Seksiliğinin Sırrı Deri Kıyafette

Akrep kadını seksidir ve bu onun en doğal halidir. Seksi olmak için fazladan bir çabaya girmez çünkü zaten yaradılışı böyledir. Bu durumun fazlasıyla bilincinde olan Akrep kadınları uçlarda yaşamayı sevdiği için bu özelliğini kıyafetlerle de pekiştirmek ister. İşte deri kumaş onlar için tam da böyle bir seçimdir. Deri ceket, pantolon, elbise, etek, hangisini giyerse giysin her zaman dozunda bir seksapel yaratır Akrep kadınları.

Çarpıcı Kalem Etek ile Seksi Şıklık

Kalem etek seksi şık olmak isteyen birçok burcun stilinde gördüğümüz bir parça. Fakat bu tarzı kendine en iyi yakıştıranlardan biri Akrep burcu diyebiliriz. Çünkü o üzerine kazak bile giymeyi tercih etse salaş değil seksi olacağı bir kalem etek seçmeyi başarıyor. Eğer sen de Akrep burcu kadınları gibi kalem etekle her daim şık olmak istiyorsan işte sana bir tüyo: Akrep kadınları kalem etekle asla babet, çizme, bot ya da bilekten bağcıklı ayakkabı giymez. Çünkü tüm bu saydığımız ayakkabı çeşitleri bileği keserek gözü ayağa çeker halbuki biz kalçadan gelen bir seksilik istiyoruz. O halde sen de Akrep burcu gibi her zaman ya stiletto ya da bileğini kesmeyen bir ayakkabı tercih etmelisin.

Gizemli Seksilik Akrep Burcu Kadınlarının Şanındandır!

Hem gizemli hem de seksi olmak için yapacağın şey Akrep burcu kadınlarının yaptığı ile aynı olmalı. Mutlaka çorapsız kullanılacak kısa etek uzun elbise ikilisi, bu yılın trendlerinden olan kazak elbise incecik siyah çorap uzun çizme ya da rugan yırtmaçlı etek ile sıfır dekolte kazak ve stilletto. Bu üç kombinden birini seç ve gizemli ve seksi olmanın dayanılmaz duruşuna sahip ol.

Saten Elbiseler Akrep Burcu İçin mi Yaratıldı?

90’larda moda olan saten elbise ya da diğer adıyla gecelik elbise birçok insan tarafından dışlandı başlarda. Son birkaç yılda tekrar gündeme gelen bu trend ile başa çıkmayı kimse Akrep kadınları kadar başaramadı. Öncelikle bu elbisenin kumaşı çok incedir ve gerçekten doğru bir tercih yapmıyorsan rüküş olmana ramak kalabilir. Bu tarz bir elbise giyiyorsan ayağına mutlaka bantlı bir ayakkabı tercih etmelisin ki görüntünü sadece elbisede bırakmayarak ayakkabı ile dikkatleri biraz olsun dağıtabil. Ayrıca üzerine giydiğin palto ya da kısa ceketin mutlaka kalın ve iyi kumaştan olmalı. aksi halde en sağdaki fotoğraftaki gibi az önce yataktan kalkmış gibi görünürsün.

Akrep Burcu Özel Davetlerde Üç Renkten Vazgeçemiyor

Siyah ve kırmızı Akrep burcu kadının vazgeçilmez iki rengi. Çoğu zaman birlikte kullansa da her ikisinin de ayrı bir gücü var Akrepler için. Bu yüzden özel gecelerde vazgeçilmez tercihi bu iki renk oluyor. Gideceği yer çok özel bir davetse kırmızı yerine daha ağır başlı ve seksi duracağına inandığı kırmızının en koyu tonu bordoyu tercih ediyor. Üçüncü rengi ise gri. Hatta Hervé Léger’in bandaj elbisesi Akrep kadınlarının özel davetlerde kurtarıcısı diyebiliriz.

Hep Seksi Olacak Değil Ya! İşte Akrep Kadınlarının Günlük Stili

Seksi olması üzerine yapışmış bir burçtan bahsediyoruz. Fakat her zaman seksi olacak diye bir kural yok. Bu burcun kadınları özellikle günlük hayatında kocaman aksesuarların ardına sığınmayı tercih edebiliyor. Kabul ediyoruz yine dikkat çekici bir gizem yaratmayı başarıyorlar ama bu da onların elinde değil. Günlük tarzlarında birçoğu skinny jean, oversize ceketler, büyük şapka, atkı gibi aksesuarlar ve kocaman gözlükler takıyor. Siyah ise vazgeçilmez tek renkleri…

Akrep Burcunun Ayakkabı Tercihi Stiletto

Akrep kadını ile seksapeli bu kadar özdeşleştirdikten sonra ayakkabılarını yuvarlak burun seçeceğini düşünmüyordun değil mi? Akrep kadınlarının ayakkabıda vazgeçilmezleri açık burunlu ayakkabılar, sivri burunlu babetler ve stiletto.

Uzun Çizme Aşkı

Akrep kadınları uzun çizmeyi asla pantolon ya da uzun etek veya elbise ile giymez. Onlar için uzun çizme diğer bir değişle diz üzeri çizme, kazak elbise, mini etek veya kısa elbiseler ile mükemmel olur. Üstelik bu şekilde giyindiklerinde fazla efor bile harcamadan şık olmayı sağlarlar

En Büyük Aksesuar Hangisiyse Favorisi Odur.  

Aksesuar denince aklına gelebilecek en büyük olanlara hazırlan. Çünkü Akrep burcu kadınının stili için aksesuar çok önemlidir. Şapka, gözlük, küpe, yüzük, atkı, kolye… Ne olursa olsun en büyük boyunda olacağına emin olabilirisin. Kocaman küpe trendine en çok sevinenlerin başında Akrep burcu geliyor.

Kocaman Çantalar Akrep Burcu Kadınlarının Kolunda  

Çanta konusunda da eli hiç aza gitmiyor Akrep kadınlarının. Kontrollü yapıları nedeniyle aman bir şey unuturum kaygısı ile hep en kocaman, en büyük çantaları taşıyor Akrepler. Gece dışarı çıktıklarında da birçoğunun arabasında portföy çantasının yanında bez bir yedek çanta bulunduğuna emin olabilirsiniz.

Akrep Kadının Makyaj Seçimi Göz Makyajı

Akrep Kadınlarının yoğun duygularını yaşadığı yer kalbi değil gözleridir. Tüm duygularını gözlerine bakarak anlayabilirsiniz. Eh, böyle bir durumda makyajlarında öne çıkan kısım elbette ki göz makyajı olacaktır. Akrep kadınları her daim makyajda gözlerine özen gösterirler. En sevdikleri makyaj dumanlı göz makyajıdır. Nude makyaj moda olsa bile onların umurunda olmaz. Akrepler gizemi gözlerinden yansıtır. En normal günde dahi, gittikleri yer market bile olsa gözlerinde hiç olmazsa ya rimel ya da eyeliner vardır. Özel gecelerde ise abartılı olmaktan korkmadan göz makyajlarının yanına koyu renk ruju da ekleyerek gecelere katılırlar.

Ünlü Akrep Burcu Kadınları

Akrep burcu ünlüleri arasında hep güçlü ve başarılı kadınlar görüyoruz. Özellikle Hollywood için başarının eşanlamlı ödülü olan Oscar Ödüllerini kazanmak için Akrep burcu olmak ön şartmış gibi birçok ünlü Akrep burcu. Bunlardan Sally Field, Julia Roberts, Emma Stone, Anne Hathaway ve Jodie Foster en bilinenleri.  Eğer daha düzgün seçimler yapsa Rachel McAdams da bu isimler arasına girebilecek ünlülerden. Demi Moore, Meg Ryan, Shailene Woodley, Katy Perry, Katie McGrath, Miranda Lambert, Meltem Cumbul, Nur Fettahoğlu, Selma Ergeç, Arzum Onan, Gökçe Bahadır, Çağla Kubat, Berrak Tüzünataç, Ayda Aksel, Başak Parlak, Özge Ulusoy, Şevval Sam ise başlıca Akrep kadınları. Çoğunun stilini merak ettiğini biliyoruz o yüzden onları ünlü Akrep burcu kadınlarının şık ve rüküşleri konusunda işleyeceğiz. Burada listemizdeki en genç Akrep burcu kadını olan Kendal Jenner’ın stilini mercek altına alıyoruz.

Kendall Jenner stilini inşa ederken tam bir Akrep kadını olduğunu ispatlıyor. Her seçimi baştan aşağı Akrep kadını ruhuna uygun. Makyajı, özel gecelerdeki seçimleri, kırmızı halı ile partilerdeki seçimleri ile her daim dikkat çekmeyi başarıyor. Özel davetlerde ya takım elbise giyiyor-ki bu genelde crop bir body ile kombine ediliyor-ya da mini bir elbise tercih ediyor.

Parti geceleri ile ünlü model için seksi olmanın şart olduğu geceler. Bu gecelerde genelde siyah ve kırmızı tercih ediyor. Çok nadir de olsa beyaz renk seçimi de yapıyor. Bu gecelerde Kendall’ın bir vazgeçilmezi de yırtmaçları ve dekolteleri. Hatta çoğu zaman dekoltelerinin dozunu kaçıyor. Gizemli seksi olmak yerine sadece seksi bir kadın olmayı tercih ediyor.

Günlük hayatında da Akrep kadını olduğunu gözümüze sokarcasına seçimleri var ünlü modelin. Bir kere skinny jean, kalem etek ve deri onun vazgeçilmezi. Tıpkı tüm Akrep kadınları gibi. Giyinmekten ve süslenmekten adeta zevk alıyor. Makyajı ile de her daim gözlerini ön plana çıkararak günlük hayatında da burcuna uygun olmayı biliyor Kendall Jenner.Görseller:

Tüm görseller Pinterest sitesinden alınmıştır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir