Akrep Burcu İnsanlarının İzlemesi Gereken 3 Dizi

Hazır yaz mevsimi gelmiş, okullar da tatile girmiş, eh sıcak havalar da malum, bu yüzden evden de pek çıkamıyoruz. O zaman yapılabilecek en iyi aktiviteyi yapalım ve izlemediğimiz dizileri izlemeye başlayalım! Aşağıdaki dizi önerilerini senin için hazırladık sevgili Akrep burcu. Senin özelliklerine göre seçtik ve beğeneceğini umuyoruz. Bu dizileri daha önce izlemiş bitirmiş ya da izlemeye başlamış ama yarım bırakmış olabilirsin. Belki de hiçbiri hakkında hiçbir fikrin yok. İşte biz de bu noktada devreye girip sana bu dizileri izlemeni tavsiye ediyoruz. Hazırsan başlayalım!

Game of Thrones:

Yıllardır tüm dünyayı kasıp kavurmuş olan Game of Thrones dizisini ve uyarlandığı kitap serisini duymamış olamazsın. O nedenle seni dizi ile tanıştırma ve sana diziden bahsetme kısmını bir çırpıda geçiyoruz. Tahta olan tutkuyu, güce olan hırsı, bitmek tükenmek bilmeyen arzu ve ihtirasları ile izleyenlere heyecanlı anlar yaşatan bu dizi tam sana göre! Sen Game of Thrones dünyasının karmaşasını tek izlemede çözebilecek ender insanlardansın. Eline geçebilecek her şeyi manipüle edebilir oluşunla Lord Baelish’in stratejik ortağı, sır tutabilir oluşunla Cersei Lannister’ın ömürlük dostu, inatçı ve kindar oluşunla Sansa Stark’ın azılı düşmanı ve Daenerys Targaryen’in libidosu yüksek partneri olabilecek kapasitede bir birleşimsin sen, bu diziyi bitirmeden sana rahat bir uyku yok!

Lucifer:

Henüz Lucifer Morningstar ile tanışmamış olanlar, neler kaybettiklerinin farkında bile değiller. Hele sen, senin bu diziye başlamamış olman bile Akrep burcu oluşuna bir hakaret resmen! O baştan çıkarmalar, o ihtiraslar, dünyada istedikleri tek bir şey için her şeyi yapabilecek hale gelmiş insanlar, senin gözlemci kişiliğinin büyüteci altında olmalılardı. Senin için Şeytan’ın arzu ve entrika dolu dünyamızdaki maceraları kaçırılamaz olmalıydı! Hele de o Şeytan’ı Tom Ellis gibi, dünyanın, cennetin ve cehennemin en seksi adamı canlandırıyorsa! Ellis’in canlandırdığı her duygusu yoğun ve tutkulu olan bu karakterin her ne kadar büyük bir Akrep burcu olduğunu düşünsek de, karşılığı tam olarak Şeytan da değil aslında ama konuyla ilgili daha fazla detaya girip seni şimdiden spoilera boğmayalım!

You:

Geçtiğimiz aylarda bir anda hayatımıza giren You dizisi, aslında stalklama (bir kişinin internet üzerindeki her hareketini takip etme) dolu bir tutku hikâyesi anlatıyor bize. Dizinin başkarakteri Joe da genel olarak Akrep burcu özelliklerine sahip bir kitapçı. Bazı şeyleri kolaylıkla takıntı haline getirebilen, durumları manipüle edebilen, libidosu yüksek, kıskanç, pek güvenemeyen, kindar ve intikam almadan işin peşini bırakmayan biri! Stratejisini ve kontrolü kola kolay kaybetmeyen ve âşık olduğunda sınırları zorlayan bir adam olan Joe ile ilk gördüğü anda yeni takıntısı olacağını her halinden belli olan güzeller güzeli Beck’in karanlık yolu kimimizi kendi internet görünürlüğümüz açısından düşünmeye sevk ettiyse de kalanımız bu çiftin hikâyesine daha fazla odaklandı.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.