Akrep Burcu İnsanlarına Yapılan En Büyük 7 Haksızlığı Açıklıyoruz!

En güzel özellikleri tek bir burçta, en kötü özellikleri başka bir burçta toplamamız mümkün değil. Elbette her burcun kendi içerisinde iyi olan ve iyi olmayan özellikleri bulunuyor. Genellemelerden uzak durursak eğer her burcun çok sevdiğimiz özellikleri de var, pek istemediğimiz özellikleri de var. Her burcun her insanı da aynı değil tabii! Farklı farklı insanlar hayatımıza ayrı ayrı renkler katıyor, ayrı ayrı katkılar sunuyor. Bu nedenle genellemelerden, ön yargılardan olabildiğine uzaklaşmamız gerekiyor. Ama bazı burçların elinde olmadan kendisini takip eden bir şöhreti olduğunu da unutmamak lazım. Akrep burcu da bunlardan biri. Birçok insanın Akrep burcu insanları hakkında değiştirilemez, sabit fikirleri bulunuyor. Sahip oldukları bu ön yargı ile karşılaştıkları Akrep burcu insanlarını tarafsızca değerlendiremiyorlar. Ön yargıları, oluşabilecek tarafsız bir yargının gelişmesini engelliyor. Şimdi gelin, İkizler burcu insanlarından sonra, en çok haksızlığa uğrayan sıradaki burç olan Akrep burcuna mensup insanlara yapılan en büyük 7 temel haksızlığı inceleyelim ve ön yargılarımızı bugün en derin rafımıza kaldıralım. #HepimizAkrepBurcuyuz

– Akrep Burcu İnsanları İçin İntikamcı Derler:

Akrep burcu insanlarından bahsedince eksiksiz herkesin aklına intikam kelimesi gelir. Bir Akrep burcu insanından bahsederken akla gelen ilk yargının intikamcı oluşları olması ne yazık ki tesadüf değildir. Yoğun duyguların insanı Akrep burçlarının gizemli oluşları ve stratejik hareket edişleri onların intikamcılıkla etiketlenmesine neden olur. İnsanların onları okuyamaması Akrep burçlarının hoşlarına gider ve bu durumla ilgili rol yapmak, çeşitli oyunlar içine girmek onları çok keyiflendirir. Bir Akrep burcu insanı hayatını satranç oynuyormuş gibi dizayn eder, planlar ve harekete geçer. Kontrolcü oluşları da bunu destekler. Ancak bu durum, Akrep burcu insanlarının, intikam seviyor olduğunu değil, kendilerini korumaya gösterdikleri özenin kanıtıdır.

– Akrep Burcu İnsanları İçin Aşırı Sahiplenici Derler:

Konu Akrep burcu insanlarına geldiğinde, birçoklarının üzücü bir aşk hikâyesinde yaşadığı, insanı çılgına çeviren “kıskançlık” anıları ortaya çıkar ve bu konu hakkında eteklerindeki taşları dökmeye başlarlar. Birini aşırı sahiplenmek asla normal ya da kabul edilir bir davranış değildir. Duygularını belli etmeyen Akrep burcu insanlarının aşırı sahiplenici oluşlarına yönelik ön yargı da işte bu noktada ortaya çıkar. Bir Akrep burcu insanına güvenip onunla her şeyinizi paylaşabilirsiniz, her şeyin aranızda kalacağına emin olabilirsiniz. Eğer o da size güvenirse, sizden aynısını bekleyecektir. Siz de bu konuda onun için “sağlam” çıkarsanız, size kalbini açmasının yolunu buldunuz demektir! Duygularını kendine saklayan ve birine güvenip onu sevmesi uzun zaman alabilen Akrep burcu insanları, birini sevdikleri zaman ona zarar gelmemesi için zararlı buldukları herkesten ve her şeyden koruma eğilimi gösterirler. Bu da aslında sevdikleri kişilere verdikleri değerin göstergesidir.

– Akrep Burcu İnsanları İçin Seksten Başka Bir Şey Düşünmezler Derler:

Zodyak’ın en tutkulu burcu Akrep insanlarına göre, tüm ilişkiler tamamen tutku ile ilgilidir. Akrep burcu insanlarının, en soğuk ve sakin göründükleri anda bile, içlerinde bir alevin yanıyor olması üstüne bahse girebilirsiniz. Çekici oldukları, tutkuyu yaşamayı ve yaşatmayı sevdikleri için insanlar onların seksten başka bir şey düşünmediklerine inanırlar. Bu da onlar hakkında yayılan başka bir ön yargıdır. Ateşli birer âşık olmalarının, önlerine çıkan her kişiyle seks yapacakları anlamına gelmediğini anlamak gerekiyor öncelikle. Akrep burcu insanları yakınlığı severler, Zodyak’ta o yakınlığı temsil ederler. Bu nedenle sevdikleri kişilerle aralarındaki ten uyumunu önemserler ve sizi sevdiklerinde sizi yoğun bir aşkla ve derin bir ilgiyle sarmalarlar. Bir Akrep burcu insanının ateşli öpücüklerine alıştıysanız, bir başkasını düşünebilmeyi bir müddet unutmalısınız.

– Akrep Burcu İnsanları İçin Sadık Değiller Derler:

Bir Akrep burcu insanı, sanıldığı kadar korkulacak biri değildir. Gizemli oldukları ve stratejik davrandıkları için güvenilmez olduklarına dair bir ön yargıya maruz kalırlar. En büyük ön yargılardan biri olarak, insanlar Akrep burcuna mensup insanların sadık olmadıklarından, aldatmaya meyilleri olduğundan şüphelenirler. Ancak yakın arkadaş ya da sevgili ya da bir aile üyesi olarak bir Akrep burcu insanına sahipseniz, kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Çünkü bir kere bir Akrep burcu insanının sadakatini kazanırsanız sizin için yapmayacakları şeyin olmadığını görürsünüz. Dürüstlük, Akrep burcu insanları için en önemli erdem olabilir. Belki siz “acımasızca dürüst” olduklarını bile düşünebilirsiniz. Çünkü size de doğruları söylemekten çekinmeyeceklerdir. Bu da onların dürüstlüğe ne kadar değer verdiklerini gösterir. Eğer onlara yalan söylemezseniz, kandırmaya çalışmazsanız ve onların yanında kendiniz olursanız, sorunsuz bir ilişki yürütebilirsiniz.

– Akrep Burcu İnsanları İçin Mesafeliler Derler:

Akrep burcu insanlarının karşılaştığı bir diğer ön yargı etiketi de uzak oluşları ve mesafeli davranışlarıdır. Zodyak’ın hırçın burcu Akrep, genel olarak derinlik ve gücü temsil eder. Bakışlarıyla duvarı bile delebilecek güce sahip olan Akrep burcu insanlarının varlığını hissetmemek mümkün değildir. Bir Akrep burcu insanı güçlü aurasıyla, bu kanının tam aksine bir ortamda tüm varlığıyla hissedilir. Akrep burcu insanları gizemlidir ve kendileri hakkında pek bir şey anlatmazlar. Bu yönleriyle ketum olan Akrep burçları aslında kendi içlerinde duygusal olarak oldukça yoğundurlar. Bu tüm mesafeli oluş ve ketumluk davranışları, aslında insanları hayatlarına almaya karar verene kadar onları gözlemlemeyi sevdiklerini gösterir. Bir Akrep burcu insanı, kalbini kolay kolay dışarıya açamaz. Ama kalbini açmaya karar verdiğinde, orada olursanız hayatınızın en güzel anlarını onunla geçirebilirsiniz.

– Akrep Burcu İnsanları İçin İnatçılar Derler:

Akrep burcu insanları zor affeden bir yapıya sahiptirler. Açık ve dürüst oluşları, sizden de açıklık ve dürüstlük beklemelerine yol açar. Kendilerinde bu hakkı görürler. Yalnız, gizli kapaklı bir işler çevirirken yakalanırsanız, vay halinize! Yaşanılan her olayı kendi vicdan pusulaları, kendi doğruları, kendi inançları, kendi sınırları dâhilinde, kendi süzgeçlerinden geçirirler. Bu nedenle çoğunlukla inatçı ve sabi fikirli olmakla yargılanırlar. Ancak bu tutumları kendi bildikleri şeylere ne kadar güvendiklerinin ve içgüdülerinin genellikle doğru çıktığının göstergesidir.

– Akrep Burcu İnsanları İçin Rekabetçiler Derler:

Akrep burcu insanları genel olarak kendilerine güvenmekte sorun yaşamazlar. Başarısız olmaktan nefret ederler bu nedenle de emin olmadan bir işe girişmezler. İş ortamlarında talepkâr olmaktan hiç çekinmeyen Akrep burcu insanları, meraklarına yenik düşerek kimin ne yaptığına hâkim olmaya bile çalışırlar. Zaman zaman manipülatif davranmaktan da çekinmeyen Akrep burçları en iyisi olmak isterler ve rakiplerini de sürekli kontrol etme eğiliminde oldukları için rekabetçi etiketini tam da bu anda alırlar. Ancak bu durumlar, Akrep burcu insanlarının, kendilerine olduğu kadar yaptıkları işe de güvendiklerini ve sürekli kendileri ile yarış halinde olduklarını gösterir.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.