Akrep Burcu İle Arkadaş Olmak İçin 3 Neden

O katı görünümünün sizinle hiç mi hiç alakası yok. Bir Akrep burcuyla arkadaş olmak üzereyseniz öncelikle bunu bilin. Çünkü onların mizacı öyle. Haklarında çıkan olumsuz görüşler sayesinde adı dokuza çıkan ama sekize inmeyen Akrep burçlarının iyi yönlerini görmeye ne dersiniz? “Akrep burcuyum” dedikten sonra ağzınızı yüzünüzü ekşitirseniz zaten baştan kaybettiniz. Bu tarz hareketlere asla tahammülü yoktur. Kararlı ve kontrollü Akrep burçları her adımlarını mutlaka sağlam yerlere atmak isterler. Arkadaşlıkları da buna dahil. Dış dünyaya karşı herkesten fazla korumacı davranan Akrep burçları, arkadaşlarını da gelecek olan kötülüklere karşı korumak için ellerinden geleni yaparlar. Ne kadar yakın olursanız olun, Akrep burçlarının içindeki rekabet duygusunu bastıramazsınız ve aranızda tatlı bir rekabete her zaman izin vermiş olursunuz. İşte Akrep burçlarıyla arkadaş olmanız için 3 önemli neden:

1 – Arkadaşlıklarını Kazanmak Zordur

Gizemli Akrep burçlarını, herhangi bir ortamda birileriyle konuşurken görmeniz pek mümkün değildir. Çok iyi dinleyici olan Akrep burçları, arkadaşlarına karşı çok sabırlı olurlar. Dertlerini sonuna kadar dinleyip yardımcı olmak için ellerinden geleni yaparlar. Tabii bunları yapmadan önce sizin ona kendinizi ispat etmeniz gerekir. Kontrollü davranan Akrep burçlarının, sezgileri de inanılmaz kuvvetlidir. Yani birini arkadaşı olarak seçmeden önce çaktırmadan birçok testten geçirir ve sonrasında sezgilerine güvenir. Akrep burcunun gönlünü kazandığınız zaman, sırtınız yere gelmez. Gerçekten insan seçmenin, birine güvenmenin ne kadar zor olduğunu bilen Akrep burçları arkadaşlıklarına çok değer verir ve çok güvenir.

2 – Beni Böyle Sev Seveceksen

Herkes tarafından mimlenen Akrep burçları yakın arkadaşlarına karşı açık olurlar. Asla bir Akrep burcuyla düşman olmak istemezsiniz. Yanlış tanınmaları yüzünden yalnız takılmaya alışkın olan Akrep burçları, eğer birileriyle arkadaş olacaksa olur. Yani sizin istemenizle değil kendi isteğiyle hareket eder. Bu anlatılanlar çok katı gibi görünse de arkadaşlığın ve paylaşmanın önemini Akrep burçları çok iyi bilir. Yakınlarına çok kıymet verir. Bir de tüm bu yapısına rağmen kendisiyle bir arkadaşlık ritmi oturtmayı başardıysanız, zaten o size sizin değerli biri olduğunuzu mutlaka hissettirir. Akrep burçları üzüldüğünde etrafında arkadaşlarını görmek isterler. Ailelerinden sevdikleri kişileri de yakın arkadaşlarını da sevgililerini de kıskanırlar ve bunu belli ederler.

3 – Güvenilir ve Candan Arkadaşlar

Akrep burçları, asla –mış gibi yapmaz. Çok iyi sırdaştırlar. Ondan iyi çok az kötü gün dostu bulabilirsiniz. Evet, tüm zor kişiliğine rağmen bir Akrep burcuyla arkadaş olmayı başarabilirseniz onun hayata karşı yaklaşımından çok şey öğrenebilirsiniz. Çok iyi bir gözlemci olan Akrep burçları güçlü sezgilerinin de yardımıyla her şeyin üstesinden gelebilirler. Pes etmeyi bilmeyen bir Akrep burcu dostunuz varsa, durdurulamaz bir ikili olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.