Akrep Burcu Erkeğini Kendine Aşık Etmen İçin Uygulaman Gereken 10 Altın Kural!

Hangimiz hayatımızın bir döneminde karşımıza çıkan o “önemli” kişiyi kendimize âşık etmenin yollarını düşünmedik ki? Alternatif çözümler aramaktan, değişik yollar denemekten ciğerimiz soldu! Acaba nasıl dikkatini çekebilirim? Benimle ilgilenmesini nasıl sağlayabilirim? Beni sevmesini nasıl kolaylaştırabilirim? Peki ya aşk? Gözü benden başka kimseyi görmesin istiyorum, neler uygulayabilirim? Bunlar aklımıza gelen ilk düşüncelerden bazıları. Çoğumuz bu durumu kolaylaştırmak için astrolojiden faydalanıyoruz. Şimdi gelin bir kez daha astrolojinin kapılarını çalalım ve o meşhur Akrep burcu erkeklerinin gönlüne giden yolu bir de Zodyak’a soralım, bakalım neler yapmamız gerekiyormuş! Eğer sevdiğin kişinin burcunu biliyorsan ve onun özelliklerini daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir ve doğum haritasını inceleyebilirsin. Ayrıca uygulamadaki aşk, burç uyumu, ilişki soruları gibi konulara da göz gezdirebilirsin. Hazırsan başlayalım!

Gizemli Davran

Bir Akrep burcu erkeğinin gönlüne giden yol, tamamıyla gizemli olmaktan geçer. Açık bir kitap gibi olursan, yaşadığın her şeyi ona anlatırsan, tüm arkadaşlarınla tanıştırırsan, hayat hikâyeni onunla paylaşırsan, bu iş olmaz, baştan söyleyelim! Onu karanlıkta bırakman, her şeyi onunla paylaşmaman, hayatının bazı kısımlarını ona kapalı tutman senin hakkında düşünmeye başlamasına yol açar. İlk başlarda ne kadar gizemli olursan, Akrep burcu erkeğinin ilgisini o derece üstüne çekersin. Araştırmacı yapısı, senin gibi bir gizeme dayanamayacak ve seni çözebilmek için yanıp tutuşacaktır.

Sık Boğaz Etme

Bir Akrep burcu erkeğinin Kriptoniti sıkboğaz edilmektir. Eğer ona çok soru sormaya, özel alanına müdahale etmeye, sürekli sıkıştırmaya başladıysan, geçmiş olsun! İkinci adımdan elendin demektir. Akrep burcu erkeğinin saygısını ve sevgisini kazanabilmen için ona kendi özel alanını vermen ve onu özgür bırakman gerek. Sen ne kadar kendine güvenen, ayakları üstünde duran bir kadın olursan, sana o kadar saygı duyar ve sana yakınlaşmak için elinden geleni yapar. Ama sürekli onun rızası olmadan onun hakkında bir şeyler öğrenmeye çalışırsan, ilişkinizi zedelersin ve başlamadan bitmesine neden olursun.

Ufak Yakınlaşmalar ile İlgisini Canlı Tut

Tutkulu Akrep burcu erkeğine karşı gizemli ol dedik ama bu noktada ölçüyü kaçırmaman çok çok önemli. Atik olmazsan ilgisini senden başka birine çevirmek için vakit kaybetmeyebilir. Hiçbir zaman tamamen buz tutmuş bir kadın gibi davranmaman gerektiğini kesinlikle unutma. Sohbet ederken bulunacağın minik temaslar, yapacağın ufak flörtöz hareketler Akrep burcu erkeğinin kanını kaynatmaya yetecektir. Senin içinde bir yerlerde ateşli bir kadın olduğunu bilmek hemen ilgisini çekecek, senin yanında olmak için can atmaya başlayacaktır.

Sahte Olma, Tamamen Dürüst Ol

Akrep burcu erkeği bir insanın zihnini okumak ve daha da önemlisi yalanını yakalamak konusunda çok başarılıdır. Bu erkekle bir ilişkin olsun istiyorsan ona asla yalan söylememelisin. Yalanın kokusunu alabilen bu adama her konuda tamamen dürüst olmalısın. Akrep erkeğinin en az yalan yakalamak kadar başarılı yaptığı bir diğer iş de sahteliği tespit etmektir. Doğal davranmadığını yakaladığında onunla olan şansına güle güle diyebilirsin. Bu duruma düşmemek için kesinlikle sahtelikten ve yalan uzak durmalı, olabildiğin kadar dürüst ve doğal olmalısın.

Anlattıklarıyla İlgilen

Bir Akrep burcu erkeği, sana güvenmeye ve kendisini anlatmaya başladığında ona güvenilir biri olduğunu kanıtlamak zorundasın, bunu unutma. Sana anlattığı şeyleri ona bir kere daha anlattırırsan eğer, onu dinlemediğini, ona değer vermediğini düşünerek senden uzaklaşacaktır. Güvenilir olduğunu, onu dinleyerek, anlattıklarıyla ilgilenerek, beklemediği bir anda bunu göstererek yapabilirsin. Beklemediği bir anda senin onun anlattıkları ile ilgili söyleyeceğin bir şey, onu ilk konuştuğunuz ana götürecek ve senin onunla ilgilendiğini, anlattıklarını unutmadığını görecektir. Bu çok romantik bir an değildir de nedir sorarım sana!

Esprili Ol, Mizah Yeteneğini Konuştur

Akrep burcu erkekleri, ince esprilere ve ince espriler yapan kadınlara bayılır! Onun gönlünü fethetmek istiyorsan, öncelikle sağlam bir mizah anlayışına sahip olman gerek. Eğer mizah konusunda güçsüzsen bu yeteneğini geliştirmen senin hayatının devamı için de iyi bir adım olabilir. Her konuda, özellikle onun ilgi alanlarında ince esprileri arka arkaya patlatırsan senin aklına âşık olmaması mümkün değil! Kendi aranızda şakalara, esprilere sahip olmaya da başlarsanız, bu ilişki sizin için artık aşka dönüşmesin de ne yapsın?

Kontrol Etmeye Çalışma

Akrep burcu erkekleri özgürlüklerinden ödün vermekten hiç hoşlanmazlar. Dolayısıyla hesap vermeyi de pek sevmezler. İlişkilerde güvene ve dürüstlüğe önem verdikleri için sıkboğaz edersen bir şeylerin ters gittiğini düşünüp kendilerini rencide edilmiş hissederler. Yanlış ilişkinin içinde olduklarını düşünüp, uzaklaşmaktan tereddüt etmezler. Hayatlarının dümenini ellerine almış olan bu adamlar, herkes gibi, o dümene kendileri yön vermeyi severler. Eğer senin o dümene müdahale etmeye çalıştığını fark ederlerse, senden hızla soğuyabilirler. Müdahale etmemen, kontrolcü olmaman, hele de manipüle etmeye kalkışmamanda fayda var.

Kaçan Kovalanır Sanma

Akrep burcu erkeğinin bir diğer önemli özelliği de taktikleri, stratejileri, oyunları uzatmayı pek sevmemesidir. İlişkinin başlarındaki gizemli takılmalar, uzaktan bakmalar, gidip gelmeler bir süre sonra onu sıkmaya başlayacaktır. Sana güvenmek için senin de ona güvenmeni isteyecek ve karşılıklı olarak adım atmanızı bekleyecektir. Hepimizin bildiği “kaçan kovalanır” taktiği Akrep burcu erkeğinde pek işe yaramayacaktır. Uzak durursan ve çok fazla uzak kalırsan, onunla ilgilenmediğini düşünüp yoluna gitmeye devam edecektir. Bir Akrep erkeğiyle baş ederken ölçülü davranmak senin en büyük silahın olmalı!

Özgür Bir Kadın Olduğunu ve Bir Erkeğe Bağımlı Olmadığını Açıkça Göster

Hayattaki en büyük silahın tabii ki öncelikle bu olmalı. Herkese ve her şeye karşı dirençli olabilmek için öncelikle özgür bir kadın olmalı ve hiçbir erkeğe ya da hiçbir kadına bağımlı olmamalısın. Bunu kendin için yaptıktan ve gerçekten başardıktan sonra yoluna çıkmayacak güzellik kalmayacaktır bundan eminim. Sevdiğin Akrep burcu erkeğinin de bir kadında tam olarak aradığı özellik budur. Bir erkeğe bağımlı, onsuz hareket edemeyen bir kadın yerine, güçlü ve ayakları üzerinde durabilen, kendi hayatı olan bir kadın, Akrep erkeğini tam kalbinden vurabilir.

Zekânı Parlat

Diğer bir en güçlü silahın da her zaman zekâ olmalı. Zekân ve yeteneklerin dışında güvenmen gereken başka hiçbir şey yok bu hayatta! Akrep burcu erkekleri de kurnaz bir zekâya sahip oldukları için, birlikte olacakları kadının da oldukça zeki olmasını önemserler. Her konuda konuşabilecekleri, her şeyi paylaşabilecekleri, her konuda bilgisi olan bir kadınla birlikte olmak onlar için çok önemlidir. Artık, âşık olduğun Akrep burcu erkeğini elde etmek için gereken her şeye sahipsin. Hadi şimdi git ve al onu artık!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.