Akrep Burcu Erkeğini Etkilemek İçin Dolabına Eklemen Gereken 7 Parça

Akrep erkeği en az kadınları kadar gizemli ve seksidir. Onlar sezgilerine güvenerek alışveriş yapar. Her trendde balıklama atlayan bir moda anlayışları asla yoktur. Birçok moda akımına temkinli yaklaşır, önce gözlemler, ünlüler bu parçaları nasıl taşımış, hangi renklerle kullanmış incelerler. Sonra kendilerine uyan bir parça bulduklarında ise tutkuyla onun tüm renklerini alabilirler. Çünkü Akrep burcu erkeği de Aslan burcu erkeği kadar dış görünüşüne dikkat eder. Onun farklı belli etmemesidir. Eğer sen Akrep burcu erkeği ile bir gelecek planlıyorsan bu bilgileri unutmamalısın. Hangi burç olursan ol Akrep burcu erkeğini etkilemek istiyorsan bazı parçalara yatırım yapmak zorundasın. Bunlardan en bilineni yüksek topuklu ayakkabılardır. Akrep burcu erkeği bir hayli seksi olduğu için seksapele önem verir. Fakat sadece seksilik yetmez, seksi duruşunun içine gizem katarsan o zaman gözünde tanrıça olabilirsin. Eh, bir de siyah renk dolabına hakimse oldu bu iş. Eğer bunların hiçbiri seni yansıtmıyorsa içeriğimizi okuyarak kendi burcuna nasıl uyarlayacağını öğrenebilirsin.

Şimdi hazırsan Akrep burcu erkeğini etkilemek için dolabına eklemen gereken 7 parçayı anlatmaya başlıyoruz.

Dantel Zarafeti

Şimdi açık konuşalım dantel kumaş sevmeyen ya da en az bir tane dantel kumaştan tasarlanmış bir parça dolabına girmemiş kişi yoktur. Özellikle kraliyet ailelerinin öne çıkarttığı dantel elbiseler nişanların, özel gecelerin ya da şık yemeklerin vazgeçilmezler. Fakat sen Akrep erkeğini etkilemek istiyorsan dantel zarafetini günlük giyimine de katmalısın. Evet, Yay, İkizler, Koç ve Kova burcu kadınları hepinizden bahsediyoruz. Çünkü Akrep erkeklerinin gözünden dantel kaçmaz. Hem verdiği gizemli seksi imajı hem de şıklığı ile vazgeçilmezdir. Balık, Terazi ve Yengeç burçları dantel elbiselerini rahatlıkla tercih edebilir. Zaten dantel konusunda size önereceğimiz fazla bir bilgi yok çünkü dolabınızda her çeşit var. Başak burcu ve Oğlak burcu kadınları dantel kumaşı elbisenin ya da gömleğin bütünü yerine belirli bölgelerinde olan parçalara yatırım yapabilirler. Özellikle siyah midi elbiselere serpiştirilmiş dantel sana hem tutkulu hem de gizemli bir hava katar. Aslan burcu ile Boğa burcu kadınlarının kendine güvenleri olduğu için canlı renklerde ya çok uzun ya da mini dantel elbise tercih etmeliler. Sıra geldi Yay, Koç, Kova ve İkizler burcu kadınlara; sizler danteli ceket yakası, pantolon kenarı, gömlek manşeti olarak detaylara da kullanabileceğiniz gibi gömlek ya da bluz olarak da tercih edebilirsiniz. Risk almak istemediğinde beyaz dantel kullan. Böylece asla rüküş olmazsın.

Deri Tutkusu

Hangimizin dolabında deri ceket yok ki. Eğer hala deri ceketin yoksa kıyafetlerini tuttuğun şeye dolap deme lütfen. Fakat deri ceket Akrep burcu erkeği için asla yeterli değil, aksine oldukça sıradandır. Eğer onu etkilemek istiyorsan deriyi farklı parçalarda kullanmalısın. Bu konuda Akrep ve Koç burcu kadınları muaf. Çünkü deri hakimiyetleri bizim anlatacaklarımızdan bile fazla. Diğer burçlar sözümüz hepinize; deri kullanırken cesaretli davranın ama cüretkâr değil. Çünkü deri diğer parçalarla birleştiğinde bütünlüğü bozarsa anında seni batırır. Ayrıca özellikle pantolon ve etek gibi parçalarda kusurları fazlasıyla belli ettiği için vücuduna uygun olanları tercih etmelisin. Romantik şıklık seven Yengeç, Terazi, Balık ve minimal Başak burcu kadınları deriyi midi belden oturmalı renkli eteklerde denemeli. Burada işin püf noktası bütünlüğü sağlamak olduğu için eteğin altından bacaklar görünmeyecek şekilde aynı renkte çizmeler ile kombine edilmeli. Oğlak ve Boğa kadınları deri pantolon tercih edebilir ama skinny model değil culette model olmalı. Renk siyah, gri ya da bordo olabilir. Seksi ve göz alıcı Aslan burcu kırmızı renk ile kombine edeceği deriyi cekette tercih etmeli, böylece risk almaz. Kova kadınları patchwork cekette, Yay ve İkizler burcu kadınları blazer ya da skinny pantolon satın almalı.

Siyah ve Daha Fazla Siyah

Birçoğumuz siyahı zayıf gösterdiği için giyeriz fakat siyah eğer tek parçaysa özellikle fotoğraflarda gölge yaptığı için daha şişman bir siluet yaratması kaçınılmazdır. İnce gösteren ise kesinlikle baştan aşağı siyah giyinmektir. Bu Akrep burcunun ketumluğundan doğmuş bir trenddir bize göre. Bu konuda söyleyeceğimiz fazla bir şey yok. Hangi burç olursan ol sen kendini nasıl rahat hissediyorsan o parçaların hepsinde siyah renk satın alman yeterli.

Seksi Uzun Çizmeler

Hem boyu uzun gösterdiği hem de üst bacağı daha ince göstermesiyle meşhur uzun çizmeler oldukça seksi olduğu için Akrep kadınlarının baş tacıdır. Akrep erkeklerinin ise özellikle mini elbise ya da etek ile giyildiğinde bakmayı en çok sevdiği görünümdür. Fakat uzun çizme kombine etmek kolay değildir. Elbise ya da etek ile tercih ediyorsan ne ala ama jean pantolon ile giymeyi düşünen özellikle İkizler ve Koç burçları daha dikkatli olmalı. Çünkü bir anda fazla çarpıcı olarak çirkin bir görünüme sahip olabilirler. Çünkü seksi uzun çizmeler odak noktası olarak tek olmalıdır. Eğer yanına onun gibi güçlü bir parça daha alırsa rüküş sınıfına girer. O nedenle tek renk tercih etmek en iyisidir. Farklı renk kullanılacaksa çizme kesinlikle siyah olmalıdır.

Kalem Etek Cazibesi

İş kadınlarının vazgeçilmezi kalem etek hem seksi hem de tutkulu bir hava yansıtır. Ünlülerden en fazla ve doğru kullananı kesinlikle Miranda Kerr’dir. Eğer nasıl giyeceğini bilmiyorsan onun stilini inceleyebilirsin. Ayrıca kalem eteğin her burç için uygun olduğunu keyifle söyleyebiliriz. İkizler burcu oversize kazak ve spor ayakkabı ile, Koç burcu kadını yakası tamamen kapalı dar gömlek ile maskülen feminen bir tarzda, Balık burcu kadını romantik bluz ile, Terazi kadını diz üzerinde biten modeli ile, Oğlak ve Başak burcu kadınları takım olarak, Aslan burcu kadını deri olan modelini kürk ile kombine ederek tercih edebilir. Yay kadınları daha rahat etmek isteyeceği için yırtmaçlı model tercih edebilir. Özellikle yandan yırtmaçlı olanlar daha şık bir görünüm elde etmene yardımcı olur. Yengeç burcu kadını vintage bir bluz ile Kova burcu kadını ise üzerine giydiğinden çok tercih ettiği kalem etek deseni ile dikkat çekmelidir. Özellikle karmaşık desenli kalem etek ile kendine aşırı güvenir. Sevgili Boğa burcu kadınımız süet kalem etekler ile harika görünecektir. Üzerine ne giyeceğini ise zaten bilir.

Yüksek Pabuçlar

Akrep kadınlarının ayakları mekanik midir bilmiyoruz ama stiletto tarzda ayakkabıyı en fazla giyen onlardır. Hatta spor ayakkabı ile yürüyormuşçasına salınırlar. Bu noktada burçlara vereceğimiz tek öneri evde olabildiğince antrenman yapman ve rahat yüksek topukları tercih etmen olacak. Çünkü başka bir alternatifin yok. Kalın topuk, kedi topuk yasak. Akrep burcu erkeğini etkileyen tek ayakkabı stillettodur. Aslan ve Boğa burcu kadınları bu konuda bir adım önde. Diğer burçlar biraz çalışın bakalım.

Gizemli Dekolte

Her erkeğin sevdiği şeydir dekolte. Fakat bilinenin aksine erkeklerden daha fazla kadınlar sever dekolteyi. Çünkü giydiğin zaman kendinden daha emin ve özgüvenli olursun. Fakat dekolte giyinmenin de bir adabı vardır. Fazla dekolte sen sevebilirsin ama Akrep burcu erkeği sevmez. O dekoltenden seni merak etmek ister. Fazlasıyla ona gizemli olmalısın ki ilgi, alakası ve dikkati senin üzerinde olsun. Her burç kendi dekolte kıvamına kendi karar verebilir. Fakat ne kadar ölçülü o kadar güzel bunu unutmayın…

Tüm görseller Pinterest sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir