Akrep Burcu Erkeğini Çıldırtmanın 7 Yolu

Hayatının bir döneminde Akrep burcu erkeğine denk gelip de şikayetçi olmamış bir kadın bulmak epey zor. Şimdi hem biraz eğlence hem de küçük bir intikam zamanı! Bütün Akrep’lerin de dediği gibi; “intikam soğuk yenen bir yemektir”.

1. Yüzeysel Ol!

Yüzeysel ol!

Akrep burcu erkeği, oldukça derindir. Bu noktada İkizler burcu erkeğinden kalın çizgilerle ayrılır. Bir konuda bilgi edinecekse onu derinlemesine araştırır ve o konudaki her şeyi öğrenir. Akrep erkeğinin bu tavrı ilişkilerine de yansır. Akrep erkeğinin hayatında yüzeysel insanlara yer olmaz. Onu delirtmek için yüzeysel bir insan yeter de artar bile. Bu nedenle mümkün olduğunda sığ ol ve salak taklidi yap. Sürekli makyajdan ya da modadan konuş, dış görünüşten başka hiçbir şeyi önemseme.

2. Onu Değişmeye Zorla!

Onu değişmeye zorla!

Akrep burcu sabit burçlardandır. Takıntılı, kuruntulu ve inatçıdır. Değişimi sevmez, kolay kolay da değişmez. Sen yine de onu zorla. Fikirlerini ya da inançlarını değiştirmeye çalış, bu çaban onun sinirlerini bozacak, amaç da zaten bu değil mi? Bu arada Akrep burcu erkeği çok değişim yanlısı olmayabilir ama dönüşümden kaçınmaz. Hatta krizleri de dönüşerek çözer, yanı bu adımları uygularken dikkatli ol, onu başka bir şeye misal canavara falan dönüştürme!

3. Arkasından İş Çevir!

Arkasından iş çevir!Akrepler doğal dedektiftir. Akrep erkeği, karşısındaki insan hakkında her şeyi bilme ister ve bu yüzünden araştırmacıdır, güçlü sezgileri de ona her türlü dalavereyi, yalanı dolanı hemen fark etme yeteneği verir. Güven konusunda da epey bir takıntılı olduğundan birinin arkalarından iş çevirdiğini fark ettiği an, olayı çözene kadar gözüne uyku girmez ve yemeden içmeden kesilir. Ama neler döndüğünü anladığında çok yakınında olma… ne olur ne olmaz!

4. Kendi Sınırlarını Koru!

Kendi sınırlarını koru!Dedim ya Akrep erkeği, hayatındaki insanın hayatının en ince ayrıntısını bile bilmek ister. Onu delirtmek istiyorsan, sırların ve sınırların olsun. Kendini açık etme, bu hamle iki şekilde işe yarayabilir. Hem onu sinir etmiş hem de daha fazla ilgisini çekmiş olursun. Her şeyi öğrenmeden rahat etmez, bu süreç de seni de biraz rahatsız edebilir ama bu kadarcık çileye değer. Sonuçta Akrep erkeğini çıldırtıyoruz, kolay değil!

5. Sürekli Başın Ağrısın!

Sürekli başın ağrısın!

İşte öldürücü darbelerden biri. Akrep erkeği, birçok konuda nam salmış olabilir ama asıl ününü de cinselliğe olan merakına borçlu. Onun hiçbir şekilde sana yanaşmasına izin verme, bu özellikle devam eden bir ilişki de oldukça etkili bir hamle olacak. Mevzu bahis Akrep erkeği olduğu için uygulanacak adımların şiddeti de biraz artıyor. Üzülüyor olabilirsin ama biraz sabret!

6. Kıskandır!

Kıskandır!

İşler iyice kızışıyor! İşte şimdi Akrep burcu erkeği düşünsün, zira sen onu can evinden vurmaya hazırsın. “Henüz üç yaşında bir kardeşim var, seni ondan bile kıskanıyorum” kafası tam bir Akrep erkeği kafasıdır. Akrep erkeği doğal haliyle bile fazlasıyla kıskançtır, bir de onu kıskandırmak için ekstra çaba harcadığını düşün, kıskançlıktan deliye döner. Sen yine de çok da abartma, kıskançlıktan aklını yitirmesin, yazıktır.

7. Sırlarını Açığa Çıkar!

Sırlarını açığa çıkar!

Oyun iyice sertleşiyor! Bu bir Akrep erkeğine yapılır mı, emin değilim. Ben yazayım uygulayıp uygulamamak sana kalsın. Akrep, ser verip sır vermeyen cinstendir. Onun canını alırsın, sırrını alamazsın. Es kaza sana bir sırrını verdiyse bu sana çok güvendiğindendir. Bu sırrı ifşa etmekse Akrep erkeğinin affedeceği bir şey değil ama “ben yandım, o da yansın” diyorsan bu adımı uygulayabilirsin. Sonuçları ağır olabilir, uyarmadı deme!

Bir Yorum Bırakın
  1. Akrep burcu olan sevdiğim biri var onun çok kıskandığı doğru kuzenlerimden kıskanıyordu ayrılmıştık ama hala her yanına gittiğimde her yönden bana yakın olmaya çalışıyor bende onu seviyorum acaba ne yapmalıyım kolay biri gibi hemen geri dönmek istemiyorum aşama aşama olsun istiyorum
    Yardım edermisiniz

  2. Sizi esefle kınıyorum kim sırlarının açıklanmasından hoşnut olur? Kim haksız yere böyle zorbalık yapmak ister bizlere? Bu şeyleri açıklayan arkadaş kim bir isim alabiliri mıyız? Kim bizimle böyle uğraşmak istiyor çıksın yüzümüze söylesin böyle arkadan plan yapmakla olmaz 😂

  3. Son iki maddeyi yaparsanız çok ciddi söylüyorum kendini de yakar ama gelir sizi de yakar.
    Eğer erkek sevgiliniz akrep burcu ya da hoşlandığınız akrep burcuysa sakın son 2 maddeyi yapmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir