Akrep Burcu 2018 Yılı Burç Yorumları

2018’de Akrep’leri ve yükselen Akrep’leri neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? Yükselen burcuna ait burç yorumlarını da okumayı unutma!

2018 senin için tüm yaşamını tepeden tırnağa değiştirebilecek denli önemli bir yıl olacak.

30 Nisan’da burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, çok hareketli geçecek bir on beş günün fitilini ateşliyor. Tekliflere açık olduğun bu günlerde, fırsatları doğru değerlendirmeli, karlı anlaşmalar yapabilmek için hızlı davranmalısın.

15 Mayıs’ta Uranüs’ün Boğa’ya geçmesiyle, neredeyse üçüncü gözün açılacak, farkındalığın oldukça artacak ve bu aydınlanma 7 yıl boyunca sürecek. Çevrendeki ilişkilere güven testi uygulamaya başlamanın sonucunda hayatında köklü düzenlemeler yapmak isteyecek, aynı süreçte belki evlenecek belki de boşanacaksın!

16 Mayıs’ta Kova burcunda başlayacak olan Mars retrosu aile ilişkilerinde yaşanması muhtemel dalgalanmalara dikkat çekiyor. Ayrıca dikkatsizlik temelli ev kazalarına karşı temkinli olmalı, komşularınla ilgili de dikkati elden bırakmamalısın. Aynı zamanda yıllardır görüşmediğin insanlarla yeniden bir araya gelebilir, ilişkilerinizi canlandırabilirsin.

9 Eylül’de burcunda yolculuğuna başlayan Venüs, sana çekicilik ve seksapel kazandıracak. Çevrende ilgi odağı haline gelebilir, bazı kişilerin hayranlığını, bazı kişilerin ise kıskançlığını kazanabilirsin. Önüne değerlendirmen gereken birçok yeni fırsat çıkabilir. Venüs, 5 Ekim tarihinde burcunda geri hareketini yapmaya başlayacak. 18 Ekim’e kadar sürecek olan Venüs retrosu kıskançlık sorunlarına ve güven krizlerine karşı uyarı niteliğinde. Bu süreçte gizli ilişkilere meyledebilir, hırslarına yenip düşerek fazlaca risk alabilirsin. Davranışlarındaki kontrolü ele almazsan, ilişkilerinde oldukça sorunlu günler seni bekliyor.

23 Ekim’de Güneş’in burcuna geçmesiyle, kendini dosta düşmana gösterebileceğin bir dönem başlıyor. Etkileyiciliğin artıyor. Kendini ifade ederken son derece ikna edici ve çekicisin.

10 Ekim ve 31 Ekim tarihleri arasında burcunda kalacak olan Merkür, hitabet yeteneğini daha da arttıracak. Konuşmalarınla kitleleri peşinden sürükleyebilir, kısa ve öz olarak ne istediğini çok güzel ifade edebilirsin. Merkür, 1 Aralık tarihinde tekrar burcuna dönerek geri hareketini yapmaya başlayacak ve 13 Aralık tarihine kadar buradaki yolculuğunu sürdürüyor olacak. Bu dönemde, uzun zamandır sakladığın sırlar ortaya dökülebilir. Gizli kalmış bir meseleyi gün ışığına çıkarabilirsin. İçine kapanıp, sevdiklerine ketum davranmaktan kaçınmalısın.

7 Kasım’da gerçekleşen Yeniay; oldukça kazançlı yeni bir başlangıcın habercisi. Bu kariyerini besleyecek bir iş de olabilir, tutkulu bir ilişki de! Aynı zamanda fiziksel görünümüne daha da özen gösterebilir, kendine çeki düzen verebilirsin.

2018 yılında tüm kaygılarının silinip gitmesini ve hayatın seni güzelliklere boğmasını diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir