Akrep Burcu 2017 Yılı Burç Yorumları

2017 yılında seni neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? 2017 hakkında merak ettiğin her şey, aklındaki tüm soruların cevapları burada.

 

Sevgili Akrep; son bir yıldır para ve ilişkiler seni biraz yıpratmış olabilir, biraz daha sık dişini, az kaldı. Sene sonuna doğru Jüpiter burcuna geçecek ve nefes almanı sağlayacak. 10 Mayıs’ta gerçekleşecek dolunay şüphelerinin artmasına ve harekete geçmene neden olabilir. Kendini maddi manevi güvende hissetmek için ani eylem planları yapabilir ve yaşamınla ilgili çok önemli kararlar alabilirsin.10 Ekim’de Jüpiter’in Akrep burcuna geçmesiyle birlikte hayatının kontrolünü sana geçebilir.  İlişkilerinde, evinde ve kariyerinde kendini şanslı hissedebilirsin. Hedeflerine ulaşmak ve isteklerini gerçekleştirmek için güzel fırsatlar yakalayabilirsin. Bu bir yıl içinde kilo alabilirsin, formuna dikkat etmen gerekebilir.17 Ekim’de Merkür, 23 Ekim’de de Güneş senin burcuna geçiyor ve nihayet senin dönemin başlıyor. Kendini kolaylıkla ifade edebilir ve çok ikna edici olabilirsin. İsteklerinin gerçekleştirmek için yaptığın planlar başarıyla ilerleyebilir.07 Kasım’da Venüs’ün burcuna geçmesi, seni oldukça göz alıcı bir hâle getirecek ve tüm dikkatleri üstünde toplayabileceksin. Çevrende beğenilen ve kıskanılan kişi olabilirsin. Kasım ayında fırsatları iyi kullanmalı, şansın da yardımıyla beklentilerini yerine getirebilirsin. Zaten 18 Kasım’daki yeniayla birlikte girişimlerde bulunacak ve yeni başlangıçlar yapabileceksin.Mars, 09 Aralık’ta çok başarılı bir şekilde çalıştığı Akrep burcuna geçiyor, bu sayede hamlelerini gözünü karartarak yapabilir, cesaret ve özgüvenle yaşamını dönüştürebilirsin. Bu süreçte enerjinin yüksek olması yılmadan çalışarak olumlu sonuç elde etmeni sağlayacak.

20 Aralık’ta Satürn’ün Oğlak burcuna geçmesi ekonomik konularda rahatlama getirebilir. Önümüzdeki 2,5 yıl kardeşlerinin sorumluluğunu alabilir, sana vasıf kazandıracak eğitimlere katılabilir, zihnini çok iyi kullanabilir ve manipülatif olabilirsin. 2017 yılında tüm kaygılarının silinip gitmesini ve hayatın seni güzelliklere boğmasını diliyorum.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.