Akrep Burçlarının En Fazla Hırs Yaptığı Konular!

Su grubunun karizmatik bir üyesi olan Akrepler genel olarak hırslı kişilerdir. Sınırları zorlama takıntıları ve güçlü tutkuları onları hedeflerine kilitler. İstediklerini elde etmedikleri sürece yüreklerini soğutamazlar. Amaçları için acele etmez önce strateji geliştirirler. En fazla hırs yaptıkları konuları keskin zekâları ve azimleriyle çözmeye çalışırlar.

İhanetle Hesaplaşmak

Akrepleri aldatma girişiminde bulunanlar onları henüz yeterince tanımıyordur. Kazık yemeye, ihanete tahammülleri yoktur bu burçların. Aşkı ve nefreti aynı yoğunlukta hissedebilir, öfkelerini intikam tutkusuna dönüştürebilirler. Aldatıldıktan sonra onlar için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Hesaplaşmak için kolları sıvarken ne derece hırs yaptıklarını tahmin bile edemezsiniz. İhanet acısı kor olup içlerini alev alev yakmaya başlamıştır. Sırada uygun zamanı kollamak kalır. Sevdikleri insanın canını acıtacak olmanın hüznü karşısında, kin duygusu öne çıkmıştır. Aksilik olur da hayat intikam hamlelerini ilk aşamada engellerse yine de vazgeçmez, yaşadıkları müddetçe mutlaka öçlerini alırlar. Sadece aşklarının değil dostlarının, yakınlarının, meslektaşlarının da ihanetini affetmeyip mızraplarını kullanmak üzere bir köşede saklarlar.

Sevdiği Birini Elde Etmek

Onlarda doğuştan gelen bir seksapalite vardır. Derin bakışları, fiziksel görünümleri ve karizmatik tavırlarıyla güçlü bir çekicilik kazanmışlardır. Girdikleri ortamlarda auralarını belli eder ve karşı tarafa güçlü bir elektrik yayarlar. Böyle havalı bir burç oldukları için hoşlandıkları kişileri etkilemekte zorlanmazlar. Akrepler olur da bir gün gözlerine kestirdiği adayı etkileyemezse hırs yapar ve strateji geliştirirler. Konuyu adeta gurur meselesi yaparlar. Gönül kaçanı kovalar misali ilgisini çekemedikleri kişilerden zamanla daha fazla etkilenirler. Adaylarının kalbini çalmak için ne gerekirse yaparlar. Seksi parfümler sıkar, şık giysiler giyer, başarılarını göze sokarlar. Genelde çabaları sonuç verir amaçlarına ulaşırlar.

Terfi Etmek

Sakin görünümlerinin altında hırslı bir kariyer meraklısı yatar Akreplerin. İyi bir mevkiye gelmek için ne gerekiyorsa yaparlar. Öncelikle mesleklerinin gerektirdiği eğitimi tamamlarlar. Sertifikalarla Cv’lerini zenginleştirirler. Kurumsal bir firmaya girdikten sonra adım adım tırmanmaya başlarlar. Azimle çalışıp yöneticilerinin gözüne girerler. Sonrasında sıra geldi strateji geliştirmeye. Eğer kendisiyle aynı pozisyona terfi etmek isteyen rakipleri varsa onları yarışın dışında tutmaya gayret ederler. Gerekirse ayaklarını kaydıracak hamlelerde bulunurlar. Aksi takdirde aynı stratejiyi karşı tarafın geliştireceğini düşünürler. İşler yolunda giderse terfi amaçlarına ulaşır ve içlerindeki hırs ateşini söndürmüş olurlar.

Gizemli Bir Konuyu Çözmek

Esrarlı ve ketum bir havası olan Akrepler bu imajı yaşam tarzı olarak benimsemiştir esasında. Meraklı ve gizemli konulara çok ilgilidirler. Hobileri de bu tarz öğelerden oluşur. Başkalarının çekindiği veya ürktüğü konular Akreplerin ilgisini çeker. Korku-gerilim filmleri, efsaneler, terk edilmiş yapılar, polisiye romanlar onların alacakaranlık dünyasını cezbeder. Özel yaşamlarında da esrarlı konulara denk gelirler herkes gibi. Soru işaretlerinin yoğun olduğu meseleler üzerine kafa yormayı severler. Bu olayların ardındaki perdeleri aralamayı hırs yaparlar adeta. Yakın çevresinde ortadan kaybolan birini araştırır, şüpheli davranışlar sergileyen birini takip ederler mesela. Dedektif inceliğinde detayları birleştirir ve muhteşem analizlerle düğümleri çözerler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.