Akrep Erkeğini Baştan Çıkarmanın 7 Altın Kuralı

Zodyak’ın karanlık yanı, günah gecelerinin esas oğlanı, şehvetin aranan kanı Akrep, kendisi ve tutkuları boş koltukları doldurur, geri kalanlar ayakta yorulur. Onlarca mıknatısı bakışlarına bezeyen Akrep, çekim gücünün aksine usul usul yakalar avını. Aceleden hiç haz etmez.

Yavaşça Fethet!

Seksin ve karanlığın zehirli sarmaşığı Akrep, tüm yaşamına milim milim sızarken özenli davetiyeler bekler. Her yol aynı kızıl odaya çıksa da iddialı bir parfüm kokusu ilişkine öncülük edecektir.  Akrep erkeği pusuda şıklığına yakışır güzellikte kadınları bekler. Özenle hazırlanmış et ağırlıklı bir menüde, çeşit çeşit mezeler ve Akreb’in zevkine yakışır birkaç duble rakı iyi gider.

Gizemli Ol!

Akrep erkeğinin ceplerinde özenle yerleştirdiğin küçük ipuçlarından fazlası olmasın, bırak gizemli kutunda tılsımlı bir galaksi olduğuna inansın. Kilit elinde bekle. Umudunu yitirdiği anda canlandırıcı bir melodi duyur, Pandora’nın Kutusu’nu gecikmeden kapat. Akrep, önceden ucunu itinayla kıvırdığı iğnesiyle toprağı kazarak, tıpkı tasarladığı gibi esrarengiz lezzetleri lokma lokma tatmak ister.

Yer Altından Seyran Yap!

Dehlizlerde kaybet, yolunu yine küçük ışıklar yakarak sen buldur. Labirentte kaybolmaktan haz alacak, verdiğin minik yemlerle yönünü bulacak, cezbolacaktır. Sakın ola aydınlıkta bırakıp büyüyü bozma. Cüce gezegen deyip geçme, ikinci yöneticisi olan Plüton’u Hades’le eşleşen Akrep, yer altı dehlizlerinin hakim ruhudur. Karanlık tarafa yakınlığı, bilinmeyene olan yüksek merakı bu yüzdendir.

Arzu Rüzgarıyla Es!

Akrep aç kalır, suyu biter, biriktirip uygun sıcaklıkta istiflediği libidosu ise, en gizli rafında özenle korunur. Tüm vücuduna sarmaşmış sinir uçlarıyla, her dokunuşundan afrodizyak kokusu yayılır. Soluğun yelpaze etkisi yapar, loş ışıklar yanar, Akrep saati başlar. E malum bu müzikali dinlemek istemeyen kadına perde sonsuza dek kapanır.

Sahte Olma!

Yalanın bırak pembesini, beyazını, Akrep erkeği için dünyada yalnızca aşk kızılı vardır. Doğruluk detektörleriyle bezenmiş Akrep, yalan kırıntısını dahi fark eder. Çünkü, sonsuza kadar kıskanabilsin diye çatlamamak üzere dizayn edilmiş Akrep’in gözleri, yaşamını biri bizi gözetliyor evine çevirecek, seni didik didik inceleyecektir.  Apaçık ol, Akrep yaşanan her şeyin dönüşsüz olduğunu bilir, aldığı bu cesur ve özel bilgilere duyduğu saygı, seni çekim alanına bir adım daha yaklaştırır.

İştahını Kabart!

Akrep hayal gücünü aralıksız kullanmayı sevmesiyle, zaaf kapısını sonuna kadar açar. Küçük yırtmaçlar, minik dekolteler, vücuda alelade iliştirilmiş şallar, varla yok arası incecik kumaşlar, ardında küçücük bir ten parçası da olsa, Akrep oraya gezegenler yerleştirir, cennet meyveleri saklar. Unutma, tüm zehri kafasında biriken Akrep, akla ve güce tapar. 

Kontrolü Elden Bırakma!

Akrep kimine göre kötülük, kimine göre düş bahçesi. Yaşamının kıyılarında usulca dolanan Akrep, kısa zamanda haz dünyanı hatmetmek ve seni kontrol altına almak ister ama soluğu kontrolünü elinde tutan kadınlarda alır. Güçlü, kararlı ve ayakları yere sağlam basan bir kadın değilsen, Akrep için asla avlanmaya değer değilsin. Cesur ol!

Son söz: Tadını çıkar!

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.