Akraba Düğününe T-REX Kostümü ile Gidebilecek Trollükteki Burçları Açıklıyoruz!

Kız kardeşinin düğününe T-Rex kostümüyle katılan kızı duydunuz mu? Kim bırakın kız kardeşini, herhangi birinin düğününe T-Rex kostümü ile gider ki? Amerika’dan gelen bu haber son günlerde internete bomba gibi düştü. Kız kardeşinin düğününde baş nedime olan kadın, ne giyeceği konusunda kız kardeşine danışmış. Çünkü biliyorsunuz Amerikan düğünlerinde nedimelere özel bir giyinme şekli var. Genel olarak aynı renk ve aynı stilde giyinmeyi özen gösteriyorlar. Kız kardeşinden özgür olduğunu öğrenip onayı alınca, ona böyle bir “espri” yapma gereği duymuş. Sen olsan böyle bir şaka yapar mıydın? Biz de kendi adımıza bunu çok merak ettik ve Zodyak’ bir soralım istedik. Bakalım bu şakayı Zodyak’ın hangi burcu, hangi durumlar altında yaparmış. Hazırsan başlayalım.

Umursamaz Koç Burcu

Geyik ve goy goy denince aklımıza ilk olarak gelen burçlardan biri şüphesiz ki Koç burcudur. Koç burcu insanları hemen hemen her durumda oldukça cesurdur. Kendilerine olan güvenleri çok yüksektir. İstediklerini, yapmayı akıllarına koyduklarını yapmakta bir sakınca görmez, bu konuda başına buyruktur. İstedikleri şey her neyse onları gerçekleştirebilmek için kalbinde her zaman hazır bir motivasyonu vardır. Ayrıca Koç burçları eğlenceli yapılarıyla asla büyümeyecek birer çocuktur. Çocuksu yapılarını, yaşları kaç olursa olsun korumayı iyi bilir. O nedenle bir ortamı şaşırtacak, buzları kıracak, başlangıçlara yelken açtıracak aktiviteler için ellerinden geleni ardına koymaz. Bu, kız kardeşlerinin düğünü olsa bile bu tarz trollüklerden uzak duramaz.

Şakacı Yay Burcu

Şaka ve eğlence denince aklımıza ilk olarak gelen burçlardan biri şüphesiz ki Yay burcudur. Bu halleri savruk ve umursamaz halleriyle de birleşince, yapacakları şakaları ve kuracakları minik tuzakları tahmin etmek gittikçe zorlaşır. Yay burcu insanları her zaman yüksek enerjiye sahiptir. Kolay kolay enerjisini düşürmek bilmez ve kimsenin de enerjisini düşürmesine izin vermezler. Bu anlamda Koç burcu insanları enerjik oldukları kadar da eğlencelidir ve etraflarına da bu eğlenceyi yaymaktan zevk alırlar. Çok önemli bir düğünde T-Rex kostümü giymek bu nedenle tam da onlara göre bir davranış olabilir. Hatta bundan daha yaratıcı ve enteresan trollemeler de yapabilirler.

Yaratıcı Balık Burcu

Yüksek hayal gücü ve naiflik denince aklımıza ilk olarak gelen burçlardan biri şüphesiz ki Balık burcudur. Balık burcu insanları Zodyak’ın en yaratıcı, en hayalperest en romantik insanlarıdır. Balık burçları bir anda bulutlarda gezerken bir sonraki anda başka diyarlara geçiş yapabilir, ruh halinden ruh haline kolayca değişebilir. Gerçeklerle yüzleşmeyi de pek sevmez. O hayal dünyasında hayalleri ile çok mutludur. Hatta bu dünyaya başka insanları da kolayca katabilir. Sınırlarını pek bilmemesi de onun yapacağı şakaların boyutlarını epeyce arttırabilir. Bu nedenle işi bir Balık burcuna bıraktığında, T-Rex kostümü ile gelen tek kişi o olmayabilir. Aman dikkatli ol!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.