Ağzından Çıkanı Kulağı Duymayan 2 Burç

Herkes bazen kafasına estiği gibi konuşabiliyor. Arkadaş arasında, ofis ortamında, sevgilisinin yanında, hatta anne babasının karşısında. Ya kafası dalgın oluyor ya da sinirlerine hakim olamıyor. Durum bazen pişmanlık bazen de hüsranla sonuçlanıyor. Peki hangi burçlar düşünmeden konuşuyor, ağzından çıkanı kulağı duymuyor, işin sonunun nereye varacağını umursamıyor?

Patavatsız Yaylar!

Biraz ağır kaçtığının farkındayız fakat Allah’ın bildiğini kuldan esirgemeye gerek yok. Kavgada, tartışmada, halı saha maçında, sokak ortasında, barda! Nerede olduğu hiç fark etmez, Yaylar lafını hiçbir zaman esirgemez. Aklına estiği gibi dobra dobra konuşur, sözlerini patır patır etrafa savurur. Biraz abartır, ipin ucunu kaçırır, canı istediğinde ortadan bir anda kaybolur. Cümlelerinin hesabını yapmaz, ağzından çıkanı kulağı pek duymaz!

Düşünmeden Konuşan Koçlar!

Tabii düşünüyor hiç düşünmez mi! Belki biraz havasız ortamda kalıyor, oksijen yeterli gelmiyor, belki hücrelerine kan gitmiyor, o yüzden bu kadar sinirleniyor. Zaten kurulmayı bekleyen bir saatli bomba potansiyeli taşıyan Koçların damarına bastığınız anda gardınızı alın, ölü taklidi yapmaya başlayın. Neden mi? Çünkü önce inat edecek, sonra hırsına yenik düşecek. Aklından ne geçerse hepsini bir bir söyleyecek, düşünmeden hareket edecek. Hem gücünü gösterecek hem de cesaretini belgeleyecek.

Bir Yorum Bırakın
  1. pes gerçekten,bir yay bir de koç kardeşim var,yazılanlar üzerlerine dikilmiş elbise gibi 🙂 ekstradan koç herkesi yönetme,yay herkesi düzeltme eğiliminde 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir