Ağırbaşlı Erkeklerden Hoşlanan Burçlar!

Burçlar dünyasında her kadının tercih ettiği bir sevgili profili vardır. Yaşam tarzları, beklentileri ve karakterleri doğrultusunda adaylara yönelirler. Bazıları ağırbaşlı, mütevazı ve kendini öne çıkarmayan beylerden hoşlanır. Genelde toprak grubu burçlarının bu tarz erkekleri tercih ettiği görülür. Bu hanımlar uçarı, patavatsız veya marjinal beylerden etkilenmez.

Kontrollü Oğlaklar

Prensipli ve ağırbaşlı tavırlarıyla öne çıkan Oğlak kadınları, ilişkilerinde muhafazakardır. Özellikle toplum içindeki davranışlarına çok dikkat ederler. Birlikte olacakları erkeğin sözünü tartarak konuşmasını beklerler. Sulu şakalar yapan, laubali, patavatsız kişilerden rahatsız olurlar. Birlikteyken etrafındaki kadınlara gözü kayan yapıdaki burçlar, Oğlaklardan uzak durmalı. Başkalarının yanında pot kıran erkekler, onları utandırır. Bu burçların yanındaki erkeklerin nasıl göründüğünden ziyade nasıl davrandığı önemlidir. Tek başına yakışıklılık ve çekicilik bu burçları cezbetmez. Mesafeli bir yönü olan Oğlak kadınları, kumrular gibi el ele göz göze olmaktan çekinir. Dolayısıyla sevgilerini belli edemedikleri için soğuk imajları vardır. İlgilerini yalnızken göstermeyi tercih ederler.

Dikkatli Başaklar

Duygularını göstermekte eksik olan Başaklar da beyefendi diye tabir edilen erkeklerden etkilenir. Temiz, düzgün giyimli, mütevazı ve çalışkan beyleri beğenirler. Seks potansiyelinin yüksek olması, birçoklarının aksine Başak kadınları için önemli bir kriter değildir. Sınırlı bir cinsellik anlayışları olup, uçuk fantezilere sıcak bakmazlar. Faydacı bir bakış açısı olan Başaklar; sigara, alkol, kötü beslenme gibi zararlı alışkanlıklardan uzak durur. Sağlıklı beslenip mükemmel bir vücut arzusuyla spor yaparlar. Sevgili/eş adayından da aynı yaşam tarzını beklerler. İçince kendini kaybeden erkeklere tahammül edemezler. Tütün kullanımının pasif içici olarak kendilerine de zarar vereceğini düşünerek adaylarını ona göre seçerler. Kriterleri doğrultusunda mükemmel adayları bulmaları çok güçtür.

Geleneksel Yengeçler

Geleneksel ve yüzü eskiye dönük bir karakteri olan Yengeçler de yukarıdakilerle benzer erkekleri seçer. Eş adayının ilgili ve evine bağlı olmasını umarlar. Çılgın, maceraya açık ve fazla özgürlükçü erkekler, Yengeç kadınlarına göre değildir. Marjinal yaşayan erkekler de bu burçların ilgi alanına girmez. Bu tarz beyleri bir gün ellerinden kaçıracaklarını iyi bilirler. Aile değerlerine saygılı ve yakınlarıyla iç içe olmayı seven adaylar tercih sebepleridir. Eşlerinden, aileleriyle resmiyeti korumasını, bayramlarda arayıp hal hatır sormasını beklerler. Kocalarının aile ve akrabalarla olan aktivitelerde efendi ve kibar tavırlarıyla takdir toplamasını isterler mesela. Dizinin dibinden ayrılmayan, sevgisiyle onu şımartan erkekler Yengeçler için idealdir.

Muhafazakar Boğalar

Kıskanç ve sadık burçlardan olan Boğalar, karakterlerine uygun adayı bulduklarında son derece ideal bir sevgili olur. Hayal ettikleri kişiler, sadakat ceketini giyip bir daha çıkarmayacak beylerdir. Fazla hareketli ve gece hayatının içinde olan erkekler Boğa kadınlarını tedirgin eder. Flörtlerinin düzenli çalıştığı, geliri yüksek ve risk barındırmayan bir işi varsa değmeyin bu burçların keyfine. Her anlamda garanti veren bir eş/sevgili adayını kaçırmak istemezler. Boğa kadınları seks gücü yüksek kişiler olsalar da toplum içinde bunu yansıtmaz. Cinsel iştahlarını eve saklamayı tercih eder, muhafazakar bir portre çizerler. Partnerleri de başkalarının yanında tavırlarına dikkat etmeli, karşı cinsi rahatsız edecek muhabbetlere girmemelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.