Affetse Bile Unutmayan Burçları Açıklıyoruz!

Çok sevdiğin bir insanı affetmekten daha kolay hiçbir şey yok bu dünyada. Seni ne kadar sinirlendirirse sinirlendirsin, affetmen bir gülüşüne, bir laf atmasına bakıyor çoğu zaman. Ama ya daha ağır bir şey yaparsa? İşte burada devreye senin vicdanın giriyor. Affetsen bir türlü, affetmesen bir türlü… Kimi zaman da affettiğini düşünüyorsun ama daha sonra bir anda ona karşı bir sinir harbi yaşamaya başlıyorsun. İşte bugünkü içeriğimiz tam da bu sinir harbinin üzerine. Yani affetse de unutmayan burçları açıklayacağız. Sen ne düşünüyorsun? “Aşk her şeyi affeder mi?”

Akrep Burcu

Zodyak’ın belki de en kindar burcu olan Akrep burcu, ona yapılan hiçbir şeyi unutmaz. En fazla halının altına süpürür. Tam unuttu diye düşünürsün ama günü gelince bir anda süpürdüğü yerden çıkarıp ÇAT diye yüzüne vurur. Akrep burcunun intikam almak isteyen o hırslı yapısı, seni affetmiş olması kararlılığının önüne geçer. Bir gün gerçeği yüzüne vursa da vurmasa da Akrep burcunun seni affetse bile ona yaptığın hiçbir şeyi unutmayacağını bilmeni isteriz!

Yengeç Burcu

Bir diğer su grubu burcu olan Yengeç burcu da affetse de unutmayanlardan. O, akrep burcu gibi krizden beslenen bir yapıya sahip değil ya da unutmamasının amacı senden intikam almak değil. Onun elinde olmayan sebepleri var. Mesela kırılgan yapısı, onu incitenleri asla unutturmaz. Zaten nostaljik bir yapıya sahip olan Yengeç burcu, geçmişe dönük yaşar ve ona yapılanları geçmişte bırakamaz. Senin yüzüne gülse bile acıttığın yer onun canını yakmaya devam eder.

Boğa Burcu

Boğa burcunun da inadı pek meşhurdur. Ona yaptığın şeye göre seni affedip affetmeyeceği ya da bunu unutup unutmayacağı yeniden belirlenir. Mesela saçma sapan bir şaka yaparsan seni affedebilir, ama güvenini zedelersen asla affetmez. Onu aşağılayacak bir şey yapmaya çalışırsan kaçacak delik aramaya başlasan iyi edersin. Onun bir affetme skalası vardır ve bu noktada devreye bir de inadı girince ortalık fena karışır!

Başak Burcu

Başak burcu kendisine yapılanlara kelimenin tam anlamıyla kafayı takar. Önemsiz bir şey olduğunu söyleyip geçiştirse bile o, kafasında yer etmiştir bile. Sürekli neden böyle yaptığını anlamaya çalışır. Kelime şakalarının bile altında ima ettiğin bir şeyler olduğunu düşünür. Takıntılı Başak burcu detaylarda bir kez daha kaybolurken, sen çok çoktan onun unuttuğunu düşünüp hayatına devam etmeye başlamışsındır bile!

Oğlak Burcu

Oğlak burcu seni medeni görünmek için ya da saygınlığına laf gelmesin diye “affetmiş gibi” görünebilir. Ama buna sakın inanma! Oğlak burcu acımasızdır, seni yerinden söküp atabilir! Sadece doğru zamanın gelmesini bekler, o zaman kadar seni affetmiş gibi davranıp çok profesyonel bir şekilde hayatına devam edebilir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.