Adriana Lima’nın Ay Burcunun Terazi Olduğunun 5 Kanıtı

Çekiciliğiyle tüm dünyada şöhret yakalayan eski Victoria’s Secret meleği Adriana Lima, moda sektörüne damga vurmuş bir isim. Mavi gözleri, muhteşem fiziğiyle en beğenilen modeller arasında başı çekiyor. Türkiye’de de çok sayıda hayranı olan Lima, özel yaşamıyla da çok konuşuluyor. Ünlü model İkizler burcu olsa da doğum haritasındaki başka burçların etkisini de net bir şekilde yansıtıyor. Lima’nın ay burcunun Terazi olduğu kanıtlayan 5 özelliğini masaya yatırdık.

Çekiciliği

Güzelliği herkesçe kabul gören Adriana Lima, çekiciliğini Terazi’de konumlanan ay burcundan alıyor. Bu özelliğiyle Victoria’s Secret defilelerinin en favori mankeni konumuna ulaşmıştı. Güzel yüzü görenleri adeta büyülüyor. Dış görünümüne çok dikkat ederek spor yapıyor ve fit görünümünü koruyor. Bakımsız kamera karşısında çıkmamaya özen gösteriyor. Giyim tarzıyla da kendinden söz ettirmek istercesine özel gecelerde şık ve feminen giyiniyor. Model olmanın avantajıyla seçtiği kombinleri çok iyi taşıyor.

Kibarlığı

Terazi etkisiyle oldukça kibar olan ünlü model sakin yapısıyla biliniyor. Hayranlarıyla sıcak ve samimi bir diyalog kuruyor. Zaman zaman özel hayatıyla ilgili eleştirel haberler yapılsa bile Terazi etkisinin ılımlı tavrıyla sakinliğini bozmuyor. Kameralara ve muhabirlere her zaman medeni bir üslupla yanıt veriyor. İnsanlarla iletişiminde kibar ve anlayışlı bir dil kullanıyor. Sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlarına da bu ince tarzını yansıtıyor. Onu somurturken ya da kaba konuşurken görmek mümkün olmuyor.

Sosyalliği

Özel hayatında eğlenceli ve aktif olan Adriana Lima’nın geniş bir sosyal çevresi olduğu biliniyor. Moda, sinema ve magazin dünyasından çok sayıda dostu bulunuyor. Onlarla sık sık çeşitli etkinliklerde bir araya geliyor. Hayata dört elle sarılan ünlü model, enerjik ve pozitif bakış açısıyla yaşamını eğlenceli kılıyor. Özel gecelere, davetlere ve galalara her zaman teşrif ediyor. Ailesine ve yakınlarına da sık sık zaman ayırıyor.

Estetik Algısı

Ay burcu Terazi olan kadınların gelişmiş bir estetik yeteneği vardır. Dokundukları her objeye zarafet ve güzellik katarlar. Kıyafetleri şıktır ve stil sahibidirler. Adriana Lima da bu yeteneğini her anlamda yansıtıyor. Davetlerde seçtiği gece elbiseleri, makyajı, takıları takipçilerini hayran bırakıyor. Estetik yeteneğini sosyal medya postlarında da gösteriyor. Paylaşım yaptığı fotoğrafları renkli ve çarpıcı duruyor. Güzelliğini şık aksesuarlarla ve objektife aktarılan nitelikli karelerle pekiştiriyor.

Sempatikliği

Bu kadar popüler olmasına karşın mütevazı bir duruşu olan ünlü top model, alçakgönüllülüğüyle kendini sevdirmişti. Mesleğini profesyonelce icra ederken kapris yapmıyor. Beraber çalıştığı insanlar, onu güler yüzlü ve çalışılması rahat biri olarak tanımlıyor. Pozitif enerjisini çevresindeki insanlara da yansıtıyor. Terazi etkisinin ılımlı tavrıyla iletişim kuruyor ve polemiklere girmiyor. Kamera karşısında dış görünümünün yanı sıra sempatik davranışlarıyla da dikkat çekiyor. Çocuklarıyla da sıcacık bir ilişkisi olan Adriana, örnek bir anne olarak gösteriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.