Acun Ilıcalı ve Şeyma Şubaşı’nın Aşk Uyumları Kaç Çıktı?

“Yıl 2009. Yaş on dokuz… Yumurta sarısı saçlar… Gözlerde lens… Kaşlar yay gibi alınmış… Full makyaj… Şimdiki kilomdan yedi kilo fazla… Diş etleri en kötüsü… Vay be Şeyma Subaşı! Nereden nereye?” Tam da böyle başlamıştı hikaye. Herkesin eleştirme hakkını kendisinde gördüğü bu devirde, Şeyma Subaşı zaten küçük bir özet geçmiş, bir süre önce yaptığı Instagram paylaşımıyla hafızaları tazelemiş. Biraz da ince ince “Bak benim o halimde bu adam bana aşık oldu” mesajını vermiş. Hikayenin devamını zaten biliyorsunuz, çok da detaya inip konuyu irdelemeye, işin ahlaki boyutunu eleştirmeye, yıllar sonra tekrar aynı muhabbetlere girmeye, evirip çevirip fikir belirtmeye gerek yok. Sonuçta herkesin düşüncesi kendine!

Ve yıllardan 2018! Aradan tam 9 yıl geçmiş. Acun Ilıcalı, medyadaki imparatorluğunu ilan etmiş, Şeyma Subaşı 2,7 milyon takipçisiyle Instagram’da fenomen haline gelmiş. Milyonlarca haber manşeti, beş çaylarında geçen kadın muhabbetleri, Fransa’daki evlilikleri, e tabii bir de Şeyma Subaşı’nın kıyafetleri, festivalleri, Instagram story’leri… Konuşmaktan sıkılmadığımız, üstüne konuşmaktan bıkmadığımız ünlü çiftin hayatları, bunca yıl geçmesine rağmen Survivor’dan sonra iki numaraya yerleşerek herkesin takip ettiği milli bir spor haline gelmiş. Evde kalmış bekar kızlar kıskançlığından kendini yemiş bitirmiş, fake hesaplardan saydırıp tırnaklarını kemirmiş.

Peki bu kadar göz önünde yaşanan, yıpranmama şansı pek olmayan, nazardı, gözdü derken 9 sene ayakta kalan bir ilişkinin sırrı neydi? İki bağımsız hayata sahip gibi gördüğümüz bu insanların aşk uyumları neler söylüyordu? 2 Temmuz 1990 doğumlu Şeyma, Yengeç  burcu. 29 Mayıs 1969 tarihinde doğan Acun ise İkizler. Aralarında güçlü bir çekim ve duygusal bir bağ olan Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı, her anlamda birbirini destekliyor, anlamaya çalışıyor. İlişkiden beklentileri benzer olduğu için farklılaştıkları alanlarda birbirlerini tamamlıyor, en azından çaba sarf ediyorlar. Bakınız: Düğündeki dansları, yani Şeyma’nın solo gösterisi, Acun’un eşlik etme girişimi. Konuya dönersek, hatta o kadar eleştiriye, habere rağmen 9 yıldır sağlam kalan bir ilişkiden bahsettiğimizin altını çizersek, birbirlerini olduğu gibi kabul eden Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın aralarında kendiliğinden gelişen bir bağ olduğunu söyleyebiliriz. İkisinin de bu ilişkide hem mutlu hem de güvende olduğunu belirterek, hiçbir şeyin mükemmel olmadığı bu dünyada aşk uyumlarını 10 üzerinden 8 olarak değerlendirebiliriz. Siz de beraber olduğunuz kişiyle aşk uyumunuzu öğrenmek isterseniz, hemen uygulamayı indirebilirsiniz. Unutmayın Moyra bilir!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.