ABD’nin Sözde Seks Gurusu Yakalandı, Burcu Bakın Ne Çıktı

Amerika’da seks kölesi yaptığı kadınlardan tarikat kuran sözde guru Keith Raniere, Meksika’da yakayı ele verdi. FBI’in sıkı bir operasyonla yakaladığı Raniere, “seks ticareti” suçlamasıyla Teksas’ta hakim karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İstenen ceza ise en az 15 yıl hapis!

Uzun yıllardır birçok araştırma konusu olan ve tartışmaların odak noktasında kalan gruba katılmak için Raniere’nin müridi olma ve toplantılara katılma şartı aranıyordu. Keith Raniere’nin “Nxivm” adlı tarikatında köle-efendi sistemi kurduğu, tarikata bağlı tüm kadınların kendisiyle ilişkiye girmek zorunda olduğu da diğer konuşulanlar arasındaydı. Barbarca bir sistemin öncülüğünü eden Raniere’nin kadınları köleleştirerek kullandığı, hatta tüm müritlerini adının ve soyadının baş harflerinden oluşan bir dövmeyle damgaladığı da diğer bilinenlerden. Ayrıca damgalama sırasında yapılan törenlerde kadınları çıplak sunduğu ve “efendilerin” istediği köleyi seçme özgürlüğüne sahip olduğu da dosyada yer alan bilgiler arasında. Ve tabii ki sözde seks gurusunun tüm suçlamaları net bir dille reddetmesi de pek de beklenmeyen bir durum değil.

Plüton ve Güneş birleşimi olan Raniere’nin güç arzusu ile yanıp tutuşması ve bir elinin her an hırs bombasının piminde olması beklenen bir durum. 26 Ağustos 1960 tarihinde doğan Raniere’nin sahip olduğu Başak özelliklerini Plüton’un etkisiyle birleştirmesi ve köle – efendi ilişkisiyle hizmet veren bir tarikat kurması şaşırtıcı değil. Her ne kadar doğum saati konusunda bir bilgi bulunmasa da yükselenin akrep olma ihtimali ise oldukça yüksek. İpleri elinde tutarak böyle bir tarikatın başında olması, etrafındaki köleleştirerek ticaretini yapması ve hatta bundan bir o kadar da haz alması, sizce de bunun haklı bir göstergesi değil mi? Tabii bunun bir diğer sebebi, Satürn’ünün Oğlak’ı göstermesi. Aslında okuduklarımıza şaşmamalı, para için bırakın köle satmayı, babasını bile iddia kuponu yapma potansiyeli olan birinin daha fazlasını yapmadığına belki de şükretmeliyiz.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.