9 Temmuz Burç Yorumları

Güne Oğlak burcunda gerçekleşen Dolunay‘ın etkileri altında başlıyoruz. Önümüzdeki günlerde oldukça önemli kararlar almamızı gerektirecek gelişmeler yaşamamız mümkün. Bu süreçte dönüşüme direnmemeli ve mantığımızla hareket etmeliyiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün gerçekleşecek olan dolunay, geçmişe, eve, sosyal hayata ve kariyere dair bazı bitişlere neden olabilir. Yaşamında kapanması muhtemel bir dönem, seni bazı kararlar almaya zorlayabilir. Bir süredir verdiğin mücadelenin sonuçlarını alsan da henüz gelişmelerin ne yönde olacağını göremiyor olabilirsin.

Sevgili Boğa; dolunay seni zihinsel alanda oldukça etkileyebilir. Hayata bakış açını ve olayları algılayışını tecrübelerin ışığında değiştirebilirsin. Yurtdışı, eğitim ya da mahkemelerle ilgili işlerinin sonuçlarını alabilir, yakın çevren ve kardeşlerinle olan ilişkilerinde duygusal süreçler yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; maddi manevi tüm paylaşımlarla ilgili bir karar noktasına gelebilirsin. Finansal alanda yaşadığın krizleri başka bir gözle değerlendirebilir, gidişatı değiştirmek isteyebilirsin. Gizli kalmış, seni derinden huzursuz eden konularla ilgili bazı farkındalıklar yaşayabilirsin.

Sevgili Yengeç; karşıt burcunda gerçekleşecek dolunay, yaşamında bir dönüm noktası olabilir. Evlilik, ortaklık, iş birlikleriyle ilgili bir süredir sorguladığın koşullar hakkında karar alabilirsin. Karşına sana açık açık düşmanlık yapanlar çıkabilir, zorlu bir mücadele seni bekliyor olabilir.

Sevgili Aslan; çalışma ortamın, iş hayatın ve düzenlerinle ilgili bir dönüşüme gitmen gerekebilir. Görev yeri değişikliği ya da açık olan bir pozisyon için rekabete girmen gerekebilir.  Sağlığına dair konularda farkındalıklar yaşayabilir, henüz üstünde durmadığın şikayetlerini önemseyebilirsin.

Sevgili Başak; dolunay aşk hayatında yeni bir süreci başlatman için fırsatlar getirebilir. Var olan bir ilişki ile ilgili bazı kararlar alabilir, hayattan aldığın keyiflere biraz ara verip dinlenmek isteyebilirsin. Duygularını askıya alıp, mantık çerçevesinde olayları gözlemleyerek dönüşüme gidebilirsin.

Sevgili Terazi; bir süredir rutinde giden olaylar artık hızla ilerlemeye başlayabilir. Toplumsal yaşantını, kariyerini, evini ve aileni etkileyecek nitelikte gelişmeler yaşanabilir. Hayatında bitiş veya başlangıçlar yapman gerekebilir, aile içinde bazı gerginlikler yaşanması seni yeni tavırlar almaya yöneltebilir.

Sevgili Akrep; dolunay etkisi, yakın çevren ve kardeşlerinle ilgili bazı gelişmeleri beraberinde getirebilir. Bir süredir yaşadığın olayların neticesinde yeni kararlar alabilirsin. Ayrıca verdiğin sözlerden ya da attığın imzalardan sorumlu olduğunu hatırlaman gerekebilir.

Sevgili Yay; bugün gerçekleşecek olan dolunay finansal alanda, kazançların üzerinde etkili olacaktır. Gelirlerini arttırmak için yeni kaynak arayışlarının sonuçlarını alabilirsin. Seni daha tutumlu olmaya iten olaylar gelişebilir, yeteneklerini kullanarak daha fazla çalışman gerekebilir.

Sevgili Oğlak; burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte yaşamsal bazı kararlar alabilirsin. Gerek özel gerek iş hayatında atacağın adımlarla yeni bir süreci başlatabilirsin. Ayrıca bitirdiğin işler, sonlandırdığın ilişkiler uzun vadede hayatını etkileyebilir. Duygularını saklamakta zorlanabilirsin.

Sevgili Kova; dolunay enerjilerini istediğin gibi yönetmekte zorlanabilir, kontrol dışı gelişecek durumlarla karşılaşabilir, kayıplar yaşayabilirsin. Gizli kalmış olayların, sırların açığa çıkacak olması yeni kararlar almana, yeni hedeflere yönelmene neden olabilir. Beklemediğin bir düşmanlığı fark edebilirsin.

Sevgili Balık; dolunay, arkadaşlıklar, gruplar ve geleceğe yönelik hedeflerinle ilgili alanda seni etkileyebilir. Bağlı olduğun sosyal gruplar içinde yaşanacak parçalanmalar dolayısıyla duygusal gerginlikler yaşayabilirsin. Bazı dostlarını hayatından çıkarman gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.