9 Şubat Burç Yorumları

Dünün gerilimli enerjilerini geride bırakacağımız bir gün. Özellikle düşünsel olarak olumlu enerjiler altındayız. Daha pozitif düşünebilecek, süregelen sorunlara alternatif çözümler üretebileceğiz. Öğleden sonra daha enerjik, daha cesur ve daha öz güvenli hissedeceğiz. Görüşmelerde, anlaşma süreçlerinde ve fikir alışverişi esnasında gerilimden kaçınmakta yarar var. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; yaşamdan keyif alacağın, aşktan yana şanslı olacağın ve yaratıcı konularda yeteneklerini rahat kullanabileceğin bir gün seni bekliyor. Sabah erken saatlerden itibaren fırsatlar ayağına gelebilir. Öğle saatlerinde iletişim alanında bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Yer aldığın gruplar içinde fikir ayrılıkları yaşayabilirsin.Sevgili Boğa; eve, yerleşime ve aileye ait konularda bir süredir gündemde olan konuları artık çözüme ulaştırmak için harekete geçebilirsin. Sabah saatlerinde kontrol dışı bazı durumlar yaşansa dahi yine de işlerin yolunda gidebilir. Öğleden sonra ise daha dikkatli olman gereken bir süreç seni beklemekte. Gizli düşmanlıklara açıksın.

Sevgili İkizler; kendinden emin ve hedeflerin adına ne yapman gerektiğinin bilincinde hareket edebileceksin. Bugün çevrendekileri söylemlerinle ve duruşunla etkileyebilir;bağlı olduğun gruplar içindeki itibarını yükseltebilirsin. Öğleden sonra ise sabah saatlerindeki kadar şanslı olmayabilirsin. Yolculuklarda veya anlaşmalarda pürüzler çıkabilir.

Sevgili Yengeç; yeteneklerini doğru ve yerinde kullanabilirsin. Hedeflerini, iş ve sosyal yaşantına olumlu katkı sağlayacak belli bir değere çevirebilirsin. Parasal konularda da şanslı bir günündesin. Ailenden gelecek gelirlerin olabileceği gibi girişimlerinden de kazanç sağlayabilirsin. Öğleden sonra karışıklıklar ve yanlış anlamalar sorun yaratabilir.

Sevgili Aslan; burcuna geçen Ay ile öz güvenle kendini ortaya koyabilir; istek ve arzularında hem ısrarcı hem de baskıcı olabilirsin. İkili ilişkilerinde ve iş birliklerinde ipleri eline almana olanak sağlayan koşulları oluşturabilirsin. Yurt dışı,eğitim, medya ve hukuksal işlerde de şans senden yana olabilir. Öğleden sonra, yanlış anlamalar iletişimde sorun yaratabilir.

Sevgili Başak; kendini istediğin gibi ifade etmekte zorlanabilir,isteyerek veya zorunluluklardan dolayı geri planda kalabilirsin. Ailene parasal konularda destek olabileceğin gibi başkalarının da dertlerine karşılıksız kendini deşifre etmeden çözebilirsin.Ayrıca gün içinde sağlığına da dikkat etmelisin; bu yoğun koşuşturmaca enerjini düşürebilir.

Sevgili Terazi; gruplar içinde, bağlı olduğun derneklerde ve takım çalışmalarında duruşunla,fikirlerinle göz dolduracaksın. Seni gururlandıracak ve itibarını yükseltecek gelişmeler yaşayabilirsin. İş birlikleri ve ilişkilerden yana da fırsatlara açıksın. Ancak günün ikinci yarısında bazı yanlış anlamalar iletişimde sorun yaratabilir.

Sevgili Akrep; iş ve sosyal yaşamda yeteneklerin ve varlığınla ön planda olabilirsin. Yeni girişimlerinle ilgili olumlu ilerleme kaydedebilirsin. Ayrıca ailenden destek alabileceğin gibi ailevi bir konu veya konumunu etkileyecek bir karar da itibarını yükseltebilir.  Öğleden sonrası diyaloglar veya müzakereler için uygun bir süreç olmadığından, önemli işlerini erkenden tamamlamaya bakmalısın.

Sevgili Yay; yurt dışı, eğitim, akademik çalışmalar, medya ve hukuki işlerin odak noktan olacağı bir gün olabilir. Ayrıca aşk ilişkinde süregelen koşulları kendi bakış açın doğrultusunda yönlendirebilirsin. Yaratıcılık gerektiren çalışmalarını da geliştirmek için uygun şartları sağlayabilirsin. Öğleden sonra bazı fikir ayrılıkları veya yanlış anlamalar tadını kaçırabilir.

Sevgili Oğlak; ortak kazançlar, prim, nafaka, kira gibi gelirlerle ilgili gelişmeler gün boyunca seni meşgul edebilir. Koşulları kendin yönlendirmek ve yönetmek isteyebilirsin.Günün ilk bölümünde bu isteğini sağlayacak olmana karşın sonrasında yanlış anlamalar veya fikir ayrılıkları sorunlara neden olabilir. Duygusal paylaşımlardan yana şans senden yana gözüküyor.

Sevgili Kova; karşıt burcunda ilerleyen Ay; iş birlikleri adına ön hazırlığını yaptığın çalışmaları artık gün yüzüne çıkarmana olanak sağlamakta. Aynı zamanda ikili ilişkileri de içine alan gelişmelerin gündemde olacağı birkaç güne hazır olmalısın. Günün ilk yarısında olumlu seyreden koşullar ikinci bölümde bozulma riski taşımakta. Dikkat.

Sevgili Balık; alacağın sorumluluklar bir yandan sana itibar getirirken bir yandan da yük olabilir. Sabah saatlerinde çalışmalarının maddi manevi karşılığını alabileceğin olumlu koşullar içindesin.İş birlikleri ve anlaşmalardan yana şanslısın. Ancak günün ikinci yarısı beklediğin verimi almakta zorlanabilirsin. İletişimsel sorunlar seni yavaşlatabilir. Ayrıca sağlığına dikkat etmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.