9 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Sabah saat 10:33’te Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek…Dolunaylar her zaman hasat ve yüzleşme zamanlarıdır… Bu Dolunay’ın teması amaçlar ve hedeflerin varacağı noktalar ve bizim bu konuları nasıl yönettiğimiz; otoritemizi nasıl ortaya koyduğumuz; ne gibi kazanımlar elde ettiğimiz; öz güvenimizi kazanıp kazanamadığımızla ilgili olabilir. Aslan burcu takdir edilmeyi, beğenilmeyi, gözler önünde olmayı ve parlamayı da simgelediğinden bu Dolunay’da kişisel duruşumuza ve konumuza vurgu yapan gelişmeler ortaya çıkabilir. Kova burcu da toplumları, grupları, dernekleri ve takım çalışmalarını ayrıca  ilkeli davranışları, marjinalliği ve reformları simgelediğinden bugünün enerjisinde kendimizi sosyal yaşam içinde itibarla veya farklı bir tavırla ortaya koymakla alakalı durumlar söz konusu olabilir.

Dolunay anının haritasını çıkardığımızda yükselen burcun Koç; yöneticisinin ise Yay burcunda olduğunu görmekteyiz…İşin içinde bir motivasyon ve mücadele var sanki…Yay burcu da risk almak, sınırları genişletmekle alakalı da olduğundan istek ve hedefler için harekete geçilebileceği ve yeni bir bakış açısıyla işlerin ele alınabileceğine dair işaretler var gibi…

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün gerçekleşen dolunayın enerjisi bütün güne yansıyabilir. Aşk hayatın canlanabilir; bir süredir ilişkinde yaşadığın sorunları gözden geçirerek çözümler üretebilirsin.  Çocuklar ve yaratıcı çalışmalarınla ilgili kararlar alabilir hatta fazla iyimserlik sergileyerek riskler alabilirsin. Keyifli bir gün geçirerek kendini şımartabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; aileye ve eve dair girişimlerinin sonuçlarını dolunay ile daha net görebilir; son kararını bu gidişat doğrultusunda verebilirsin. İş ve özel yaşamın arasında ikilemde kaldığın konularda gücü elinde tutmak ve son kararı sen vermek isteyebilirsin. Cesaretle fırsatların üstüne gidebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; dolunayın etkisi ile düşüncelerini yenileyebilirsin. Ancak fazla bireysel davranmamaya dikkat etmelisin. Yurt dışı, eğitim ve yayıncılıkla ilgili girişimlerinin sonuçlarını alabilir, isteklerin doğrultusunda süreci başlatabilirsin. Hem yakın çevrende hem de sosyal medya ilişkilerinde gerçek niyetler açığa çıkabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün gerçekleşecek dolunayın etkisi ile maddi konular gündeminde olacak.  Borç alacak hesabı yapabilir, riskli yatırım araçlarını araştırabilir hatta kendine bir iş kurmayı bile düşünebilirsin. Finansal kararlarda kontrolün sen de olmasında ısrarcı olabilirsin. Yeteneklerini sergileyebileceğin fırsatlar karşına çıkabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; burcunda gerçekleşecek dolunay ile ikili ilişkilerinde ve yaşamına dair önemli konularda karar almanı gerektiren gelişmeler yaşanabilir. Ortaklık ve evliliğini kendi isteklerin doğrultusunda yönlendirmek ve düzenleme yapmak isteyebilirsin. Aşırı bir özgüven ve cesaretle harekete geçebilir, iyimserlikle riskler üstlenebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; dolunayla birlikte aldığın kararları, önümüzdeki günlerde uygulamaya koyabilir, tamamen bireysel girişimlerde bulunabilirsin. Bilinç altında kalmış konulara yönlenmek için uygun bir dönem.  Ancak kontrolün sende olmadığı bu süreçte ruhsal çalışmalara yönlenmek iyi gelebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün gerçekleşen dolunay ile keyiflerin ve hedeflerin arasında bir seçim yapmak zorunda kalabilirsin. Bir yandan sosyal ortamın ve gruplar içinde ön planda olarak dikkatleri üstünde toplamak bir yandan da sevdiklerine ve hobilerine zaman ayırmak isteyebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; dolunay ile iş hayatında gücünü gösterebilir, toplum önünde dikkatleri üstünde toplayabilirsin. Sosyal yaşamın ile ailen arasında kalabilir, karar aşamasına gelebilirsin. Yerleşim değişikliği ya da gayrimenkullerle ilgili gelişmeler gündemde olabilir. Yüksek özgüven ve aşırı iyimserlikle gereğinden fazla risk alabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; önümüzdeki günlerde yurtdışı, yolculuklar ve eğitimle ilgili beklediğin haberleri alabilir; geleceğinle ilgili karar aşamasında olabilirsin.  İnançlarını ve manevi değerlerini ön plana alabilir, düşüncelerini etrafına aktarmak için istekli olabilirsin. Fakat fazla fanatik ve iyimser tavırlar sergilemen gerilime yol açabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; ortak gelirler, para yönetimi ve bütçeleme ile ilgili konularda tek yetkili olma isteğin dolunay ile görünür olmaya başlayabilir. Vergi, nafaka, prim gibi alacak borç hesapları gündeme gelebilir. Alternatif kazanç yolları ararken aşırı risk üstlenebilir, yatırımlarını değerlendirirken fazla iyimser davranabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; karşıt burcunda gerçekleşen dolunayın etkisi ile süregelen ilişkini daha ciddi bir evreye taşıyabilir veya sonlandırabilirsin. Avukatlık, danışmanlık hizmetlerine ihtiyacın olabilir; yapacağın araştırma neticesinde işinde deneyimli kişilerle karşılaşabilirsin. Karşındakilerin iyimser ve abartılı tavırları seni bir karar aşamasına getirebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; çalışma ortamında yolunda gitmeyen konuları düzeltmek için yetkiyi ele alabilirsin. Günlük uğraşların getirdiği yorucu koşullar sağlığını etkileyebilir; dinlenmeye vakit ayırmalısın. Görev paylaşımından dolayı beraber çalıştığın kişilerle aranda oluşabilecek gerilimi fazla büyütmemeli, olaylara sakin bir gözle bakabilmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.