9 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları

Haftanın en yoğun ve sert enerjileri olan günündeyiz. Kendimizi ifade etmek, kontrolü ele almak ve harekete geçmek için güçlü istekler duyacağız. Tabii bu durum ilişkilerimize olumsuz yansıyabilir, bencillik ve çıkar çatışmalarından dolayı sevdiklerimizle aramız bozulabilir. Bir taraftan gözümüzü karartıp girişimlerde bulunmak isterken bir taraftan da yetersizlik hissedebiliriz. Özellikle akşam saatlerinde önümüze engeller çıkabilir, otorite figürleri tarafından müdahale edilebilir ya da zamanı doğru kullanamamış olabiliriz. Bugün atacağımız her adımda fazlasıyla mücadele etmemiz gerekebilir. Bundan dolayı her aklımıza geleni hemen yapmamalıyız. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; Ay hâlâ burcunda hareket ettiğinden cesaretinle öne çıkabilir, iş ve sosyal hayatında sorumluluklarını yerine getirmek için hırsla hareket edebilirsin. Fakat görüşme ve toplantılardan olumlu sonuç alamayabilirsin. Ancak ilişkilerini doğru yöneterek ve gerektiğinde taviz vererek başarıya ulaşman mümkün.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; görüş farklılıkları içten içe kaygılanmana neden olabilir, seni öfkelendiren olaylara tepki vermeden sineye çekebilirsin. Verdiğin sözlerin sorumluluğunu taşımalı, gerektiğinde açıklama yapabilmeli ve yüzleşmekten kaçınmamalısın. Biraz yalnız kalarak yeni bir strateji oluşturabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sosyal ortamlarda yer alabilir; hedeflerine varmak için mücadele içine girebilirsin. Finansal konularla ilgili görüşme ve iş birliklerinde çatışmalar yaşanabilir, anlaşmalar olumsuz yönde ilerleyebilir. Üstündeki baskıya rağmen doğru bildiğin yoldan şaşmamalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; toplumsal konularda ve iş hayatında cesur ve mücadeleci tarafınla öne çıkabilirsin. Eşin, ortağın ya da yakın ilişkide olduğun kişilerle sorumluluk paylaşımdan dolayı çatışmalar yaşayabilir, sana yüklenen görevlerin üstünde baskıya yol açtığını düşünebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; görüşlerinde ısrarcı oluşun hırsla davranmana sebep olabilir. Günlük programını uygulamakta zorlanabilir, çalışma ortamında fikir ayrılıkları yaşayabilirsin. Bugün gerek sosyal medya paylaşımlarında gerekse çevrenle iletişiminde sıkıntılar yaşayabilir, zamansız çıkışlar yapabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; harcamalarından dolayı finansal konularda endişeler yaşayabilirsin. Yeteneklerini kazanca çevirmek, çocuklarla ilgili sorumluluklarını yerine getirmek için kaynak arayışına girebilirsin. Ancak attığın adımlarda seni engellemeye çalışan kişilerle mücadele etmen gerekebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; ikili ilişkilerde uzlaşmakta zorlanabilir, anlaşmalarda fikir birliğine varamayabilirsin. Karşındakiler seni zorlasa bile yaşanacak gelişmeleri soğukkanlılıkla değerlendirmeye bakmalısın. Ailevi sorumluluklar programını aksatmana ve kendi isteklerini yerine getirememene neden olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep;  bugün hem iş hem de sorumluluklarını yerine getirmek için fazladan gayret göstermen gerekebilir. Görüşlerin doğrultusunda hırsla hareket edebilir; ısrarcı ve kararlı tutumunla çatışmaları körükleyebilirsin. Zamanlama sorunu yaşayabilir, yollarda, trafikte fazla zaman harcayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; gün içinde sana keyif veren konularla uğraşmak istemene rağmen bütçeni denkleştirememenin sıkıntısı yaşayabilir, gelirlerini artırmak için arayışlara girebilirsin. Romantik ilişkilerde yaşanan gelişmeler sevdiklerinle ilişkini sorgulamana ve çıkarların devreye girmesine neden olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; eve, yerleşime veya aileye ait konuların getirdiği sorumluluklar artabilir; bu durum seni gerginliğe sürükleyebilir. Kendi isteklerini ön plana çıkarmaya çalıştığın durumlarda ailenin beklentilerine karşılık veremeyebilir, aile bireyleriyle birbirinize anlayış göstermekte zorlanabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; aldığın haberler günlük programını ertelemeni gerektirebilir. Dedikodular ve kulisler çevrenle ilişkilerinin bozulmasına ve sonradan pişman olacağın sözler sarf etmene neden olabilir. Kontrol edemediğin olaylar karşısında şartları fazla zorlamamalı, gerektiğinde taviz vermelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün yapacağın harcamaları kontrol altına almakta zorlanabilir, yeteneklerini gruplara veya arkadaş çevrene kanıtlamak isteğiyle hareket edebilirsin. Ancak dostlarınla ya da sevdiklerinle aranda yaşanabilecek gerginliklere karşı dikkatli olmalısın. Hedeflerine varmak isterken bazılarının ayağına basmış olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.