9 Ocak 2020 Günlük Burç Yorumları

Günün enerjilerinden dolayı etki altında kalmaya; hassas davranışlar hatta alınganlıklar göstermeye; duygusal tepkiler vermeye açık olabiliriz. Aniden ve beklenmedik şekilde ortaya çıkan durumları kabullensek dahi tepkisiz kalmayacağız. Yeni farkındalıklara bizden umulmadık tavırlar sergileyebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde iletişim trafiğin yoğun olsa da girişimlerinden sonuç alamayabilirsin. Öğleden sonra daha duygusal ve duyarlı olabilir, ailene daha fazla zaman ayırma ihtiyacı hissedebilirsin. Sevdiklerini korumak ve kollamak isterken, senin de şefkat beklentin yükselebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; güne biraz yönsüz ve kararsız başlayabilir, zamanını boşa geçirebilirsin. Öğle saatlerinde yakın çevre, kardeş ve kuzenlerle iletişimin hız kazanabilir, üstünde çalıştığın anlaşmalar imzalanabilir. Geleceğe dair hayal ve beklentilerini arkadaşlarına anlatabilir, duygusal paylaşımlarda bulunabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; güne enerjik ama plansız başlayabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ise ekonomik konularla ilgili gelişmeler dikkat çekiyor. İş ve sosyal hayatındaki beklentilerine varabilmek için yeteneklerini kullanabilir, kazançlarını artırmak için hayal gücüne ihtiyaç duyabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; birkaç gündür devam eden içe kapanıklık ve sinirsel gerginliğin ardından öğleden sonra burcunda hareket etmeye başlayan Ay; gelişmeleri daha fazla kontrol edebileceğini gösteriyor. İlişkilerde daha korumacı ve duyarlı olabilir, duygularını ifade etmekten çekinmeyebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde sosyal çevrenle iletişim halinde olup; arkadaşlarınla keyifli organizasyonlar yapabilir ama girişimlerinden sonuç alamayabilirsin. Öğlene doğru ise içine çekilmek ve yalnız kalmak isteyebilirsin. Duygusal çalkantılar içinde olsan da bu durumu dışarıya yansıtmayabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; birkaç gündür devam eden yoğunluğun sonuçlarını almak için öğle saatlerini beklemelisin. Geleceğe dair hedef ve beklentilerini gerçekleştirmeye yönelik adımlar atabilirsin. Arkadaşlarına karşı sevecen ve duyarlı olabilir, onların sorunlarını çözmeye çalışabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde sosyal medya da fazlaca zaman harcayabilir, işe güce elini sürmek istemeyebilirsin. Ancak öğleden sonra kariyerinle ilgili beklenti ve hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atabilirsin. İş ve sosyal hayatında ön planda olabilir, dikkatleri üstünde toplayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; finansal ve duygusal krizler sabah saatlerinde enerjini düşürse bile öğlene doğru duygularınla hareket etmeye başlayabilirsin. Hayata bakış açında daha sevecen ve duyarlı olabilir, özellikle romantik ilişkilerde fedakârlık yapabilirsin. Yaşamına yön veren gelişmelere karşı hayal gücünü ve sezgilerini devreye sokabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; güne paylaşımcı ve iletişime açık bir ruh haliyle başlayabilirsin. Fakat günün ilerleyen saatlerinde duygularının ve sezgilerinin yoğunluğu ile harekete geçebilir, finansal konularda fedakârlık yapmak isteyebilirsin. Şefkat ve korunma ihtiyacın her zamankinden fazla olduğundan alınganlık gösterebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde işlerini yetiştirmenin telaşı içinde olabilir, zamanını verimli kullanamayabilirsin. Sonrasında karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; olayları kontrol etmekte zorlanabileceğine, girişimlerinde iş birliklerinden destek alman gerektiğine işaret ediyor.   Yakın ilişkide olduğun kişilerle duygusal iletişim kurabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; Gündelik işlerini yerine getirirken, sürekli değişen koşullardan dolayı sıkıntı duyabilirsin. Beraber çalıştığın kişilere karşı daha anlayışlı ve duyarlı davranabilir, hayal gücünü ve sezgilerini kullanarak başarılı projeler geliştirebilir, yeteneklerini kullanma fırsatı yakalayabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sabah saatlerinde canın evden çıkmak istemeyebilir, biraz boş işlerle uğraşabilirsin. Ancak öğlene doğru yaşamdan daha fazla keyif alabilir, hobilerine ve sevdiklerine zaman ayırabilirsin. Romantik, duygusal ve hassas yaklaşımın aşk ilişkilerinde olumlu sonuçlar getirebilir.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.