9 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay; artık Akrep burcunda ki yolculuğunu sürdürürken özellikle sabah saatlerinde çok dikkatli olmalıyız. Güvenlik kaygısının yarattığı huzursuzluk hepimizi etkileyebilir, duygusal iniş çıkışlardan dolayı travmalar yaşanabilir, ekonomik dengesizlik içimize korku düşmesine neden olabilir. Tüm dünyanın doğal afet tehlikesinden geçtiği bu dönemde birlik içinde olmalı, öfkemize hâkim olmalı, enerjimizi daha olumlu konulara yöneltmeliyiz. Önümüzde ki birkaç gün kendimizi güvende hissetmekte zorlanabilir, her şeyden şüphelenebilir, kendi kendimizi korkularımızla tüketebiliriz. Bunu engellemek için bilinç altımızı rahatlatacak ve kendimizi meşgul edecek uğraşlara yönelmeliyiz. Herşey salt iyiye ya da salt kötüye gitmez bu sıkıntıların ardından kendimizi daha iyi hissedebileceğimiz bir sürece gireceğimizi unutmayalım.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün psikolojik olarak biraz gergin olabilir ve kendini sıkılmış hissedebilirsin. Arkadaşlarınla aranda oluşabilecek kısa bir gerginlik moralini bozabilir. Karamsar bir ruh halinde olabilir ve bu durum konuşmalarına da yansıyabilir. Sağlığınla ilgili olarak tereddüt ettiğin veya ikilemde kaldığın zamanlar olursa kontrol ettirmekten çekinmemelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün ilişkinde güven ve sadakat ihtiyacını sorgulamana neden olabilecek birkaç sorun oluşurken; partnerinle karşılıklı olarak düzeyli bir şekilde tartışmaya çalışmalısın. Sert çıkışlar olabileceği gibi geri dönüşü olmayan kelimeler sarf etmemeye dikkat etmelisin. Koşulları değiştirmeye çalışırken; kopmalara neden olabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; evinde izole olmuş bir konumda olsan da iletişim kanallarının aktif olduğu bugün de; kendinle alakalı meseleleri kimseyle paylaşmamaya özen göstermelisin. Kulağına gelebilecek bazı laflardan sonra sakinliğini korumalı ve konuya oldukça politik yaklaşıp büyük tepkiler vermemeye özen göstermelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; umutsuz ve bir o kadar agresif başladığın bugün de aşk ilişkilerine ve partnerine karşı gösterdiğin tepkiler kalp kırıklıklarına neden olabilir. Finansal konularda kafanı kurcalayan meseleler olabilir veya ödemelerinin gecikmesi durumda bazı gerginlikler yaşanabilir. Sakin ve güçlü kalmaya çalışmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; aile içindeki duygusal gerilimin daha fazla büyümemesi için taviz vermekten çekinmeyebilirsin. Fakat gün içinde karşındakilerin baskıcı ve seni kontrol altın almaya yönelik tavırları yüzünden istediğin huzuru elde edemeyebilir ve agresif olabilirsin. Sürdürülen konunun çıkar çatışmasına dönüşmesinden rahatsız olabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün eğitiminle alakalı seni zor duruma sokan ve içinden çıkılmaz bir hale gelen bir konu olabilir. Ayrıca kardeşlerinle ve yakın çevrenle konuştuğun konularda sert tepkiler verirken; istemsiz kalp kırıklıklarına neden olabilirsin. Gün içinde olabildiğince sakin ve sabırlı olmalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; parasal konularda dikkatli olman ve gelirini kontrol altına alman gereken bir gündesin. Gereksiz karamsarlığın, finansal durumunla ilgili endişelere kapılmana neden olurken; kazançlarınla ilgili birtakım değerlendirmeler yapmak zorunda kalabilirsin. Harcama yapmadan önce birkaç kez düşünmen senin lehine olacaktır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün burcunda ilerleyen Ay; ailenle olan ilişkinde ve aşk hayatında seni destekleyici etkiler verse de; sen gün içinde zihinsel olarak yorulabilirsin. Fikirlerin ve düşüncelerin negatif bir tutumla seyredebilir. Beklediğin ve sonuç vermeyen konularda sabırsız davranamamaya dikkat etmelisin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; güne düşük bir enerjiyle başlarken; melankolik tavrın da olayların ve durumların hep olumsuz yönlerini görmeye odaklanmış olabilirsin. Yakın çevrenle veya kardeşlerinle olan iletişimde gerginlikler olabileceği gibi içine kapanık tavrın karşındakileri önemsiz hissettirebilir. Fiziksel sağlığına da dikkat etmen gereken bir gündesin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün iletişim kanallarının yoğun olacağını bilmeli ve tedbirli olmayı elden bırakmamalısın; zira çevrene karşı sergilediğin tutumda agresif tavırların dostlarınla aranda anlaşmazlıkların olmasına ve aranızın açılmasına neden olabilir. Güven karmaşası yaşayabileceğin bugün de tepkilerini kontrol altına almalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; iş hayatında veya çalışmalarında stresli olabileceğin bugün de; negatif düşüncelerine engel olamayabilirsin. Finansal alanda da endişelerin varken; harcamalarına dikkat etmeli ve kazançlarındaki ters gidebilecek durumlara karşı hazırlıklı olmalısın. Kişisel problemlerine odaklandığın bir günde olabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; karamsar ve melankolik olacağın bugün de; yine her şeyin en kötüsünü düşündüğün bir gündesin. Yakın çevrenle veya kardeşlerinle kurduğun iletişimde, işler istediğin gibi gitmeyebilir; ani verilen tepkiler seni ve karşındakini üzebilir. Sabırlı olabilmeli ve bu gergin havanın geçeceğine emin olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir