9 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Gerek zihinsel gerekse de bedensel anlamda hızlı ve hareketli olacağımız bir süreçteyiz. İstek ve arzularımızın peşinden daha bir hevesle ilerlemek isteyecek; zekamızı ve iletişim becerimizi ortaya koymaktan çekinmeyecek; çevremizin desteğini de alarak adım atabileceğiz. Günün ilk saatlerinde bu motivasyonumuz yükselebilir; aklımızdakiler için mücadeleci olacağımız gibi tartışmalara girmekten de çekinmeyebiliriz. Ancak bir yandan da hedefe ulaşmak isterken ipin ucunun kaçabileceğini hesaplamalı; İkizler burcunun değişkenlik, ikilem ve kaygan koşullar getirebileceğini varsayarak hareket etmeliyiz. Yanlış bilgi aktarımlarına; kafa karıştıran durumlara karşı da dikkati elden bırakmamalıyız. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; birkaç gün önce almış olabileceğin kişisel kararlarda aklını karıştıran ve ikilem içinde kaldığın bazı durumlar söz konusu olabilir. Ani kararlar alman ve fevri çıkışlarda bulunman mümkün. Tam da ideallerin üzerinde yoğunlaşmışken, geri adım atmamalı, yoluna çıkabilecek engellere deneyim olarak bakabilmelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bütçende ve maddi planlarında değişime neden olabilecek gelişmeler söz konusu olabilir. Finansal durumunla daha fazla ilgilenmek ve harcamalarını kontrol altında tutman gerekebilir. Kendi değerinle, yetenek ve becerinle ilgili de kafa karışıklığı yaşaman ve zaman zaman içsel sorgulamalar yapman mümkün.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; gün içerisinde alabileceğin kişisel kararlar oldukça etkileyici ve dalgalandırıcı olabilir. Hızlı hareket ederken ani kararlar alabilir, önemli olan detayları gözden kaçırabilirsin. Gelişen durumları mantık süzgecinden geçirdiğinde hata yapma olasılığın da azalacaktır. Biraz akışta kalmakta yarar var.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; farkındalık geliştirdiğin birçok alanın yanı sıra, kemikleşmiş ve ayak direttiğin fikirlerin de değişime hazırlanıyor olabilir. Bugün özel ilişkinde duygularını ifade etme şeklin gerilimlere neden olabilir. Sağduyulu ve esnek olarak, olası yanlış anlaşılmaların önüne geçebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün arkadaşlık ilişkinde ya da hedeflerine giden yolda oluşabilecek olası sorunlara küserek, kapris kaparak değil,  konuşarak ve gerektiğinde dinleyerek çözüm üretebilirsin. Ortak parasal konulara dikkatli yaklaşman gerekebilir, sekteye uğrayan durumlar ortaya çıkabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün iş ve sosyal yaşantında değişken koşullar hâkim olabileceği gibi yaşanabilecek gerginliklerin içinde bulunman da mümkün. Partnerinle ilgili bir konunda hayal kırıklığı yaşayabilir, denge ve uyum arayacağın zamanlar oluşabilir. Bu dönem işbirliğine veya deneyimli insanların fikirlerine ihtiyaç duyabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; anlık duygu değişiminden dolayı acele kararlar vermemeye dikkat etmen gereken bir gün olabilir. Yurt dışı, eğitim ticaret ve hukuksal işlerinde yolunda gitmeyen durumlarla karşılaşacak olsan da menfaatlerini korumak senin elinde olabilir. İlişkinde beklentin daha da büyüyor olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bu ara bütçeni kontrol altında tutamadığın gibi, harcama yapmaktan da ayrı bir keyif duyabilirsin. Aşk ilişkinde yaşamış olabileceğin kriz; hayal kırıklığı yaratan durumlara daha farklı bir bakış açısıyla ele almanı ve biraz da bardağın dolu kısmından bakmana yardımcı olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; ilişkinde, işbirliklerinde aldığın kararları ve başlatma aşamasında olduğun girişimleri bir kez daha gözden geçirmek isteyebilirsin. Ancak karşındaki insanların sözleri, kararsız kalmana ve beklentilerinin gerçekleşmemesi olasılığını yükseltebilir. Seni yoran konulara bu kadar çabuk teslim olmamalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; önceden almış olduğun ani kararlar, ticari veya yakınlarınla yaptığın işlerde sorun olarak tekrar gündemin olabilir. Zihninde kurgulayacağın hızlı strateji kısa vadeli çözümler getirebilir. Ancak oluşan koşullara realist bakman ve konuya kökten bir çözüm bulmanda fayda var.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; işini ve sorumluluklarını tek başına üstlenmek yerine görev dağılımı yaparak, kendine de zaman ayırabilir, yakınlarının da gönüllerini hoş tutabilirsin. İletişim kurmaya, öğrendiklerini aktarmaya ve yeteneklerini değerlendirme fırsatı bulabilirsin. Fakat duygu dilinin yanlış anlaşılması ihtimali yüksek.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; maddiyatla ilgili konular uzun süredir gündeminden çıkmamış olabilir. Birtakım planlarını gözden geçirmek isteyebilir, zaman kaybı yaşadığını düşündüğün konuları hayatından çıkarmak isteyebilirsin. Ailenle yaptığın organizasyon, planların dışında gelişen koşullar sebebiyle ani değişime açık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir