9 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumu

Günün ilk bölümü sakin ve naif enerjiler eşliğinde geçebilir. Yaratıcılığımız artarken hayalimizdeki ve idealimizde olan işlerle de ilgili pozitif sayılabilecek fırsatlara açık olabiliriz. Sanatsal ve artistik faaliyetler; estetik ve görsellik içeren çalışmalar adına gün verimli geçebilir. Gerek yakın ve sosyal ilişkiler gerekse de işbirlikleri adına hoş gelişmeler yaşanırken yeni fırsatların ortaya çıkma ihtimali yüksek seyredebilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; gayrimenkul alım satımıyla ilgili kararlar gündeme gelebilir, beklentilerinin büyük olması seni seçim yapmaya zorlayabilir.  Halen burcunda ilerleyen Venüs, kişisel ve ortaklı işlerde güçlü bağlar oluşturmanı, planlı ve disiplinli hareket etmeni sağlarken, hırslarının da dorukta olmasına neden olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bu aralar iletişimde olduğun fakat pek de samimiyetine güvenmediğin insanların iyi niyetini görmek seni mutlu edebilir. Planlarının bu haftaya sarkması seni zor duruma sokabilir, bunaldığını hissedebilirsin. Maddi konularda temkinli davranmalı ve kendine verdiğin sözlerde istikrarlı olmalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; güne manevi anlamda güçlü başlayabilir, sosyal aktivitelerde ve yaratıcılığını konuşturabileceğin ortamlarda bulunabilirsin. Başkalarından aldığın tavsiyelerin aklına yattığını düşünsen de risk almaya gerek olmadığının farkına varmalısın. Gün içinde ailenle yaşayacağın maddi tartışmalar depresif davranmana neden olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; gününü alıngan ve fazla duygusal davranmamaya çalışmakla geçirmelisin, zira sosyalleştiğin insanların söylediklerine takılıp sonunda üzülen sen olabilirsin. Gün içinde sakin kalmaya çalışman yerinde olacaktır. Yurt dışı, eğitim, medya, hukuk ve yolculuklarla alakalı işlerinde olumlu koşullar hedeflerine rahat ilerlemeni sağlayabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün alışkın olduğun ön plandaki konumunu bir kenara bırakıp arka plandaki bir güç olarak kalmayı isteyebilirsin. İşlerindeki başarın ve istikrarın takdir görmeni sağlayabilir. Aşk hayatında bütünlük duygusuna kapılırken yanlış anlaşılmalara da dikkat etmelisin. Kaygılarının üzerine gitmek için iyi bir gündesin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; kendini ispatlamak, grup içinde liderliği üzerine almak isteyebilirsin fakat karşındaki insanların fikirlerini görmezden gelip sonunda pişmanlık duyabilirsin. Bu aralar kendi işini kurmayı planlıyor olabilir ve bunun için ilk adımları atabilirsin. Entelektüel davranışların sayesinde ikna edemediğin kimse olmadığını fark edeceksin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugünlerde kendine çok güvendiğin için yeni kararlar almaktan çekinmeyebilir ve oluşabilecek sıkıntıları kendi yöntemlerinle çözümleyebilirsin. Gergin ortamlardan uzak durmak adına sosyal faaliyetlerine ağırlık verebilirsin. Kendini iyi hissetmek için karşındaki insanları manipüle etme çabasına girmekten kaçınmalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; içsel enerjinin çok yüksek olduğu bu günlerde, baskıcı davranışlara karşı tepkili olabilir ama temkinli davranabilirsin. Duyarlılığının arttığı bir gün olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde kendine, yakınlarına ve işine karşı sorumlulukların seni yorabilir. Akşam saatlerinde maddi durumu iyileştirebilecek kararlar alabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; duygusallığınla ilgili alınganlıklarının altında kendi düşüncelerinden kaynaklanan sorunların yattığını hissedebilir ve bu konuda bir şeyler yapmaya karar verebilirsin. Romantik ilişkinde sürprizlerle karşılaşabilir ve kendini çok daha iyi hissedebilirsin. Yaşam alanında değişiklikler yapabilir, yaratıcılığını ön plana alabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; son zamanlarda manipülasyona fazla açık olduğundan kendin için neyin doğru olduğunu fark etmekte zorlanabilirsin. Güçlü dürtülerinin seni yönlendirmesine izin vermemeli ve geleneksel yaklaşımları olan insanları yargılamaktan vazgeçmelisin. Birikim yapmaya karar vermek için uygun bir gündesin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün sevdiğin insanlar etrafından uzaklaşabilir ve zihinsel yorgunluğun stresli olmana neden olabilir. Günün yaratıcı enerjisini, kitap okuyarak, anılarını yazarak veya entelektüel faaliyetler içinde geçirebilirsin. Kendine olan güvenin ve yaratıcılığınla girişimlerini ortaya koymaktan çekinmeyebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; etrafındaki insanların senin güven engeline takılmalarını önlemek için kendilerini açıklamalarına ve fikirlerini savunmalarına izin vermelisin. Son zamanlardaki duygusal iniş çıkışların radikal kararlar almanı sağlayabilir. Eğlenceli ve yaratıcı yönünü ön plana çıkarmak için sık sık aktivitelerde bulunmak isteyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir