9 Mayıs 2018 Burç Yorumları

İyi bir enerjiyle güne başlıyoruz. Bir yandan adımlarımızı sağlamlaştırmak isterken, diğer yandan anı yaşama hissine kapılabiliriz. İç sesimiz ve hislerimiz önümüzdeki günlerde yaşayacağımız karar anlarında bize yardımcı olacak gibi. Uzun süredir üstünde durduğumuz konular artık çözüme kavuşabilir. İlerleyen saatlerde ise biraz daha hedef odaklı davranarak, uzun vadeli girişimlerin temellerini atabiliriz.

Sevgili Koç; hayatında yaptığın seçimler ve attığın adımlar bazen başarıya bazen de başarısızlık yaşamana neden olabilir. Dağınık ve duygusal olan enerjin; herhangi bir girişim yapmak için uygun olmamakla birlikte kazançların konusunda da beklentilerini makul tutmanı gerektirebilir.

Sevgili Boğa; hedeflerine odaklanıp, benzer görüşlü insanlarla bir araya gelebilir, tutamayacağın sözler verebilirsin. Kazançlarını arttırmak için yapacağın iş birliği ve fikirsel alışverişlerde temkinli olman ve stratejik davranman gereken bir gündesin.

Sevgili İkizler; gün içerisinde yapılacak olan işleri planlamış olsan da bazı konularda odaklanma sorunu yaşayabilirsin. İşlerini bitirmek için kolay ve pratik yöntemler seçebilir, arkadaşlarından destek alabilirsin. Ancak, üstlerinin beklentilerine karşılayamaman endişeli ve huzursuz olmana neden olabilir.

Sevgili Yengeç; Sosyalleşme ihtiyacı içinde olduğun ancak sırlarını saklamak istediğin bir dönem içerisindesin. Arkadaş gruplarından edindiğin bilgi ve rehberlik ufkunu açmakla birlikte, hoş olmayan duyumlarla da karşılaşman mümkün. Öfkelenip, hırslanmak yerine, ön yargılarından uzaklaşarak, olaylara biraz daha objektif bakmaya çalışmalısın.

Sevgili Aslan; şu aralar duygusal olarak hassas bir dönemden geçiyorsun. Maddi kazançlarınla ilgili endişeli olabilir, sorumluluk hissettiğin insanlarla ilgili gelecek korkusu duyabilirsin. Kariyerinle ilgili kararlarında makul sınırlar içinde kalmalı, radikal adımlar atmamalısın.

Sevgili Başak; sevdiğin insanın duygularına karşı daha anlayışlı yaklaşmalı, yaşanabilecek anlaşmazlıklarda sabırlı olmaya çalışmalısın. Eğitim, medya, yayıncılıkla ilgili alanlarda üzerindeki sorumlulukların farkına varman, yaşamını sorgulamana sebep olabilir, stres kaynağı olarak gördüğün konularda yapılandırmaya gitmek isteyebilirsin.

Sevgili Terazi; günün genelini, ekonomik ve çalışma koşullarınla ilgili konular oluşturabilir. Kazançlarınla ilgili kararlarında; aceleci olmaman, mantıklı karar alman ve düşünerek adım atman gerekebilir. Bu dönemde en büyük handikabın acil ve iyice düşünülmemiş işlerin peşinde koşmak olabilir. Tecrübeli insanlardan fikir almalısın.

Sevgili Akrep; Aşk konusunda enerjinin yüksek olması, ilişkilerini yeni bir boyuta taşımana fırsat verirken, keyifli bir gün yaşamana da zemin hazırlayabilir. Sezgilerini kullanman; yaratıcı çalışmalarına ışık tutabilir. Yakınlarının fikirsel desteğini almakta zorlanmasan da söylemlerine dikkat etmen gerekebilir.

Sevgili Yay; ailen ve sevdiklerinle ilgili durumlara karşı hassas olabilir, yapmak istediğin işleri askıya almak durumunda kalabilirsin. Evinin ihtiyaçlarını karşılamak, dekorasyon ve tadilat planları yapmak için uygun bir gündesin. Günü evinde yakınlarınla görüşerek veya dinlenerek geçirmek de isteyebilirsin.

Sevgili Oğlak; zihinsel olarak kendini dağınık hissedebilir ve belli bir program oluşturmakta zorlanabilirsin. Gün içerisinde kendini, inanç ve kararlarını savunman söz konusu olabilir. Aynı zamanda girebileceğin mücadeleler konusunda akıllı seçimler yapmalı, fikirlerini savunup, uyanık ve tetikte olmalısın.

Sevgili Kova; kendi tecrübelerinden yola çıkarak, sevdiğin kişilere kelimelerinle huzur verebilir, rahatlıkla empati kurabilirsin. Senin de güvenebileceğin birilerinden tavsiye alman mümkündür. Bugün yaratıcı fikirler üretmeye, kazançlarını arttırmaya yönelik enerjin artış gösterebilir. Masraflarını da kontrol altında tutman gereken bir dönemdesin.

Sevgili Balık; hayatında geçici bir duraklama dönemi yaşıyor olman; kendine, yaşadığın olaylara ya da kişilere farklı açılardan bakmanı gerektirebilir. İşlerini oluruna bırakmaktan çok, ne koşulda ve nasıl ilerleyebileceğin konularında araştırma yapman gereken bir dönemdesin. Hedeflerine ulaşmak konusunda sosyalleşmenin önemli bir rol oynaması mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.