9 Mart Burç Yorumları

Güne olumlu enerjiler hakim. Özellikle hedeflerimize ulaşmak için kolaylıkla adım atabileceğimiz bir gün. Güven ihtiyacımızı giderebileceğiz. Çevremizde bizi destekleyen ve bize güven veren insanlar bulabileceğiz. sezgilerimiz de gitmemiz gereken yolu belirlemek konusunda bize yardım edecek. Özgüvenle hareket edecek ve liderlik vasıflarımızı göstermekten çekinmeyeceğiz. Hoş ortamlarda bulunabilir, sevdiklerimizle keyifli zaman geçirebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; eski bir aşk, dış görüntünle alakalı ihmal ettiğin bir tedavi, ödenmemiş bir borç, son süreçte ilgilenemediğin bir yatırımla ilgili temalar gündemine yeniden gelebilir. Bu kez ayağına gelen bu fırsatları kaçırmamak ve değerlendirmek isteyebilirsin. Ancak günün enerjileri, aceleci olmamanı ve temkini elden bırakmamanı söylüyor.Sevgili Boğa; bitiş ve başlangıçların yaşanacağı bir süreçtesin. Geçtiğimiz haftalarda başlatmış olduğun girişimleri ilerletmekte zorlanabilirsin. Öncelikle kadersel veya kontrol dışı durumları, bilinçaltı korkularını veya seni rekabete sürükleyen koşulları aşman ve geride bırakman gerekmekte.

Sevgili İkizler; sosyal konumun, iş ve aile hayatını etkileyen dalgalı koşullarını ancak alacağın istikrarlı ve tutarlı kararlarla belli bir çizgiye oturtabilirsin. Grup çalışmaları ve arkadaşlıklarında ise geçmişte yaşanan bir durumu veya rekabet yaratan koşulları kontrolün altına alabilmek için girişimlerin olabilir.

Sevgili Yengeç; kişisel becerilerini, maddi kaynaklarını iş ve sosyal yaşamda üzerinde çalıştığın projenin başarısı için seferber etmektesin. Güçlü kişilerden, partnerinden veya ortağından alacağın destekler hayallerini gerçekleştirmene biraz olsun katkı sağlayabilir. Ayrıca bir süre önce yaşanmış ve rekabete sürüklemiş bir konu yeniden ortaya çıkabilir.

Sevgili Aslan; burcunda ilerleyen Ay ile kendini, gücünü, istek ve arzularını ortaya koymaktan çekinmeyeceksin. Ancak parasal konular ve duygusal paylaşımlarınla ilgili gelişmeler seni zorlayabilir. Güçlü kişilerin desteğine ihtiyaç duyabilirsin. Yurt dışı, eğitim, medya ve hukuki alanda ihmal ettiğin işlere ivme kazandırabilirsin.

Sevgili Başak; ilişki ve iş birliklerinin bazı yönleri aklını kurcalayabilir. Arka planda kalarak gizli destek olmayı seçebileceğin gibi iç dünyana çekilerek memnuniyetsizlik yaratan koşulları düşünebilirsin. Ayrıca geçmişe yönelik alacak ve borçlarla ilgili gelişmeler de gündeminde olabilir.

Sevgili Terazi; üzerinde çalıştığın projeyi sosyal ortamlara duyurabilir, grup veya dernekler içinde tanıtımını yapabilirsin. Ayrıca bir süre önce ortaya çıkmış bir rahatsızlıkla alakalı çevrendekilerden destek talep edebilirsin. İkili ilişkiler ve ortaklıklarda ise bazı değerlendirmelerin olabilir.

Sevgili Akrep; aşk hayatın, çocukların ve yaratıcı olduğun alanlardaki çalışmaların seni duygusal anlamda ne derece tatmin ettiğini sorgulayabilirsin. İş hayatında veya sorumluluk aldığın işlerde seni rekabete sürükleyen koşullar yeniden ortaya çıkabilir. Ayrıca beden güzelliğinle alakalı da ihmal ettiğin çalışmalara tekrardan başlayabilirsin.

Sevgili Yay; yurt dışı, eğitim, medya ve hukuki işler gündeminde öne çıkabilir. Geçtiğimiz haftalarda tohumunu attığın işlerini görünür kılabilmek ve sosyal çevrene tanıtmak için son hazırlıklarını yapabilirsin. Aşk hayatın, çocuklarınla ilgili ideallerinin geleceği için eksik kalanları yeniden ele alabilirsin.

Sevgili Oğlak; eğitim, yolculuk, anlaşmalar veya kardeşlerinle ilgili durumlarda bugün ipleri ele alarak hareket edebilirsin. İşin finansal boyutu seni sorumluluk almaya yöneltebilir. Ailen, evin veya yatırımlarınla alakalı da geçtiğimiz günlerde sonuca ulaştıramadığın konular yeniden ilgi alanına girebilir.

Sevgili Kova; karşıt burcunda ilerlemekte olan Ay koşullarını başkalarına bağlı kılmakla birlikte güçlü partner veya kişileri karşına getirebilir.Bir süre önce ifade edemediğin düşüncelerini onlarla paylaşma imkanını bulabilirsin. Kardeşlerinle olan iş birliklerinin eksik kalan kısımlarını tamamlayabilirsin. Finansal konularda belirsizlik yaratan koşullar hala sürmekte olabilir.

Sevgili Balık; bugünlerde sorumluluklarınla ve görevlerinle daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsin. Parasal işlerinde seni zorlayan koşullarını aşmak için güçlü kişi ve kurumlardan beklediğin desteklerin gecikmesi, yeni çıkış yolları bulmanı gerektirebilir. Ayrıca sağlığına dikkat etmeli; kontrollerini yaptırmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.