9 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

AY BAŞAK BURCUNDA

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; haftaya kendini hırpalanmış hissederek başlayabilir, angarya işlerle uğraşarak olan enerjini de muhafaza etmekte zorlanabilirsin. Kontrolün dışında gelişebilecek konular ve arkandan dönen olaylar beklemediğin insanlardan gelebilir. Yaşayacağın belirsizliklerde teslimiyetçi olmanın hayrını görebilir; bağımlılığını bırakıp, sağlığını seçebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün oluşan Dolunay’ ın da etkisiyle; aşk senin için daha heyecanlı olmaya başlarken, kendini “Asla yapmam!” dediğin konuların içinde bulabilirsin. Diğer taraftan ilişkini masaya yatırabilir, detaylandırıp, güven duygunu besleyebileceğin konulara yönelebilirsin. Karamsarlıktan uzak durmalısın. Sanatsal becerilerin ses getirmeye başlıyor.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; son zamanlarda hızlandırmak istediğin girişimlerin çeşitli nedenlerle ilerlememiş olabilir. Bugünden itibaren koşulların netleştiğini görebilir, yol haritana ortak kararlarla ilerlemek isteyebilirsin. Aile büyüklerinden birinin sağlık sorunu veya operasyonu huzursuz olmana sebep olurken; duygusal gelgitler yaşayabilir, fedakar olman beklenebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; önümüzdeki süreçte yakın çevrendeki insanlarla yaptığın iş birliklerinde yanılma payını hesaba katmalı, satır aralarını detaylandırmaya bakmalısın. Bu ara eğitiminle ilgili beklediğin haberler planlarını bozabilir. Duygularınla mantığının arasında kalacağın zorlu konular farkındalığını artırıp, dengeni ayarlaman gereken mevzular olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; haftaya finansal içerikli konularla başlayabilirsin. Ortak kaynaklarınla ilgili fırsatmış gibi görünen bir konunun altında yatan krizi görmekte zorlanabilirsin. Kontrollü ve mantıklı olman çabuk ve duygusal kararlar almaktan kaçınmalısın. Beklediğin bir paranın eline geçmesiyle rahatlaman mümkün. Söylentileri umursamadan borçlarını kapatmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; burcunda oluşan dolunay; partnerinle arandaki dengeyi kurmakta zorlanacağın anlar yaşatabilir. Rakiplerinin güçlü yönlerini fark edecek olsan da geri adım atmama konusunda kararlı da olabilirsin. Bu ara ışıltılı enerjin; yakınlarda ilgini çeken bir insanla duygusal birliktelik ihtimalini yükseltiyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; Dolunay’ın da etkisiyle haftaya gerek ailevi konulardan, gerekse rutinlerinin yoğunluğundan dolayı endişeli başlayabilirsin. Bir taraftan planlı olmak, her şeyi kontrol altında tutmak diğer taraftansa işleri akışa bırakmak isteyebilirsin. Bilinçaltındaki konular, gizli kavramlar su üstüne çıkarken; bütüne odaklanıp, objektifliğini korumalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sosyalleştiğin birçok alanda desteklenirken; aşk ilişkinde yaşadığın farkındalıkla birlikteliğini farklı bir evreye taşıyabilirsin. Diğer taraftan karşındaki insanların cezbeden söz ve tavırlarına karşı gerçeklerden uzaklaşma riskin yükselebilir. Geliştirdiğin özel bir yeteneğinle kariyerini destekleyeceğin şanlı bir dönemdesin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; haftaya sosyal statünü destekleyen kişilerle ve olaylarla başlarken; beklenti içinde olduğun konular aydınlanabilir. Ancak ailevi konularda bu kadar şanlı olmadığını görebilir; ihmal ettiğin, dengede kalmadığın konularla yüzleşebilirsin. Bu ara aile içindeki belirsiz koşullar endişelerini arttırabilir. Yaratıcılığını ve iyimserliğini yitirmemeye bakmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bu dönemde spritüel alanlarda yapacağın veya alacağın eğitimler; hayat dinamiklerini olumlu şekilde etkileyebilir. Önemli kararların, anlaşmaların arifesinde ve bu alanlarda oldukça atak olabilirsin. Bugün oluşacak Dolunay; kararlı olmakla hırslı olmanın arasındaki dengeyi iyi ayarlaman gerektiğini vurgulamakta. Seçimlerini seçerek yapmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün oluşan Dolunay; finansal koşullarının kontrolünü sağlayamamana neden olabileceği gibi, önündeki riskli bir konuyu fırsat olarak görmeni de sağlayabilir. Borç almak ya da vermek için uygun olmayan bu dönemi es geçmende fayda var. Hayatındaki ekonomik istikrarı sağlayabilmen için, mali tablona sadık kalman gerekebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; karşıt burcundaki Dolunay; ilişkin konusunda bazı kararlar vermene yardımcı olurken, halen zihninde şekillendirip, konumlandıramadığın alanların olduğunu da fark etmeni sağlayabilir. Koşulların her an değişkenlik göstereceğini hesaba katmalı, ayrıntılara ve satır aralarına da dikkat etmelisin. Karşındaki kişilerin eli senden daha kuvvetli olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir