9 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Ağır çekimde gibi geçen bir haftanın ardından hareketli bir hafta sonuna geldik. İsteklerimizi gerçekleştirmek, harekete geçmek ve kimliğimizi açığa çıkarmak için mücadeleye hazırız. Öğlene kadar olan süreçte yaptığımız programı engelleyen faktörler yüzünden erteleme yaşayabilir, gün boyunca istemediğimiz sorumlulukları yerine getirmeye çalışabiliriz ancak akşam saatlerinde her şeye rağmen harekete geçecek ve risk alarak isteklerimizin peşinden gideceğiz. Jüpiter kontağıyla birlikte enerjimiz çok yükselecek ve cesur hamlelerde bulunabileceğiz. Biraz zorlansak ta bildiğimizi okumak istediğimiz bir gece geçirebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; yine enerjik ve yoğun bir gün geçirebilirsin ancak heves ve ümitle çıktığın yolda engellerle karşılaşabilir, seni baskılayan güçlere karşı hırsla dolabilirsin. Öğleden sonra hem fiziksel hem de zihinsel enerjin çok yüksek olabilir, görüşlerini direk ifade edebilirsin. Spor yapmak ya da açık havada olmak kendini iyi hissetmeni sağlayabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; olayların kontrolünü elinde tutamayacağın bir gündesin. Kadersel temalar ve gizli ilişkiler yaşamını etkileyebilir. Gizliden gizliye seninle rekabet eden kişiler huzurunu kaçırabilir. Ekonomik konularla ilgili karşılaştığın fırsatları hemen değerlendirmek yerine daha uzun vade de kullanabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün arkadaşlarınla ani planlar ve organizasyonlar yaparak günü hareketli ve yoğun geçirebilirsin. Fakat finansal baskılar gerilime yol açabilir. Yakın ilişki de olduğun kişilerin desteğiyle girişimlerde bulunmak isteyebilirsin ancak yönetici gezegenin Merkür düzelene kadar eylemlerini zihinsel düzeyde tutman ve araştırmalar yapmanda fayda var.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; karşına çıkan fırsatlar ve kulislerden gelen duyumlar seni harekete geçmeye zorlayabilir fakat karşındakilerin muhalefeti gerilime yol açacaktır. Hırsla ve aceleci davranırsan yanılgıya düşebilirsin. Çalışma arkadaşlarının ya da akrabalarının desteği attığın adımlarda başarılı olmanı sağlayacaktır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; görüş ve düşüncelerinde farkındalık oluşturan olaylar seni girişimlere yöneltebilir. Gerek gruplar içinde gerekse sosyal medyada aktif çalışmalar yapabilirsin. Beraber çalıştığın kişilerden tepkiler alabilir, fikirlerin muhalefetle karşılaşabilir. Ancak iyimserliğini ve enerjin sayesinde kendini doğru ifade edebileceksin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; finansal konularda gelişmeler yaşanabilir ve kendini krizleri çözmek için harekete geçmiş durumda bulabilirsin. Özellikle risk aldığın konular üstünde baskıya yol açabilir. Ancak hem ailenin destek ve onayını alman hem de kendi içinde sorunların üstesinden gelebileceğini bilmen enerjini ve iyimserliğini artıracak.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün kendini sorumlulukların baskısı altında hissedebilir,  gayrimenkul ve yatırımlarla ilgili girişimlerinde senden güçlü kişilerin engellemeleri moralini bozabilir. Aslında olayları kontrol etmek yerine yakın çevrenin desteğini istemen ve yakın ilişkide olduğun kişilerle bir arada olman daha iyi olacaktır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yine yüksek tempolu bir gün seni bekliyor. Bir işi ya da projeyi gerçekleştirmek için hem fiziksel hem de zihinsel bir sürü engeli aşmak zorunda kalabilir, çevrendekileri ikna etmeye uğraşabilir boş yere zaman harcadığını düşünebilirsin. Ancak günün sonunda yeteneklerin ve cesaretinle kazanan sen olacaksın.

Yay  Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; güne neşeli ve iyimser enerjilerle başlayabilirsin. Hevesle yeni girişimlerde bulunmak isteyebilir, romantik ilişkilerde olumlu gelişmeler yaşayabilir ya da sosyal faaliyetlerde bulunabilirsin. Fakat ekonomik konularla ilgili sorumluluklar ve baskılar yaşamdan aldığın mutluluğu engelleyebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; heves ve iyimserlikle fırsat olarak gördüğün girişimler sonrasında gerilime ve aile içinde çatışmalara yol açabilir. Fazla hırsla hareket etmen başkalarının üstünde baskı kurmana neden olabilir. Yatırımlarla ilgili düşüncelerini hemen eyleme dökmek yerine olaylara daha uzun vadeli bakmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün kültürel ve sanatsal faaliyetler içinde yer alabilir, kendini yaratıcı bir dille ifade edebilirsin. Sosyal ortamlarda bulunmak ve arkadaşlarının desteği kendini daha enerjik hissetmeni sağlayacaktır. Kontrolünde olmayan gelişmeler iletişim trafiğinde gerilime neden olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; para harcamaktan ve kendini şımartmaktan keyif alacağın bir gündesin. Bugün kalabalık ortamlara girebilir, toplantılar ve görüşmeler yapabilirsin. Fakat sosyal çevrenin,  arkadaşlarının ya da sevdiklerinin muhalefeti seni yorabilir, onlara rağmen adım atmak zorunda kalabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir