9 Mart 2018 Burç Yorumları

Haftanın en zorlu iş günündeyiz. İşlerimizi ilerletmekte zorlanabilir, ikili ilişkilerde gerginlikler ve uyumsuzluklar yaşayabiliriz. Beklentilerimizin karşılanmaması hayal kırıklıkları yaşamamıza neden olabilir, aksaklıklar nedeniyle planlarımızı ertelemek durumunda kalabiliriz. Akşam saatleri çok daha zorlayıcı geçebilir, öfke patlamalarına karşı dikkatli olmalıyız. Tartışmaları gereksiz yere uzatabilir, hesapsız riskler alabilir, tedbirsizlik yüzünden küçük kazalar yaşayabiliriz. Plansız ve acele bir şekilde hareket etmek aksilikler yaşamamıza neden olabilir. Daha sakin, sağduyulu ve temkinli olmakta yarar var. 

Sevgili Koç; bugün hayatına dair iyimser beklentiler içinde olmana rağmen sabah saatlerinde yaşananlar hayal kırıklıklarına yol açabilir. Düşüncelerinden dolayı yanılgıya düşebilir ya da kararsızlıklar yaşayabilirsin. Ancak ilerleyen saatlerde kaybettiğin umudu sana kazandıracak hızlı gelişmeler gündeme gelebilir.

Sevgili Boğa; ortak gelirler, eşin kazancı, hisseli paralar, kira veya prim gibi finansal konularla ilgili günün ilk bölümünde bazı sorunlar yaşayabilir, geleceğe dair endişeler taşıyabilirsin. Akşam saatlerinde beklentilerini dile getirebilir; ortak bir zeminde buluşmak için çaba içine girebilir ya da beklenmedik riskler alabilirsin.

Sevgili İkizler; eşin, ortağın veya iş birliklerinle ilgili konular gerginlikler getirebilir. Sabah saatlerinde beklentilerini yüksek tutmamanda fayda var. Sana sunulan öneri veya fırsatlar hakkında kararsız kalabilirsin. Günün ikinci bölümünde ise hedeflerine varmak için gerekli cesareti gösterebilirsin.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde gerek özel gerek çalışma hayatına dair engeller seni yolundan vazgeçirebilir. Gelişmelerin seni yıpratıp yormasına izin verme çünkü duygusal gerginliklere açıksın. Günlük rutinlerin ve sağlığınla ilgili gelişmeler planlarında değişime neden olabilir. Akşam saatlerinde ani gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Aslan; bugün sevdiklerin ya da çocukların için harcamalarını abartabilir, sonradan pişman olacağın şeyler alabilirsin. Duygusal iletişimlerinde beklediğin ilgiyi göremediğini düşünebilir, bu yüzden alınganlıklar yapabilirsin. Ancak ilerleyen saatlerde seni heveslendirecek gelişmeler keyfini yerine getirebilir.

Sevgili Başak; hem özel hem de iş hayatında hareketli geçecek bir gün seni bekliyor. İş birliği yaptığın ya da yakın ilişkide olduğun kişilerden kaynaklı durumlar planlarında değişime ve ertelemelere neden olabilir. Gecenin ilerleyen saatlerinde ufak tefek sakarlıklara ve öfke patlamalarına karşı dikkatli olmalısın.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde kafan çok karışabilir, zamanlama ya da bilgi alış verişlerinde sorun yaşayabilirsin. Etraftan duydukların hayal kırıklığına yol açabilir. Kararsız kaldığın konularda yakın ilişkide olduğun kişilere danışmanda fayda var. Akşam saatlerinde ani yolculuklara çıkabilir veya sözlü tartışmalara girebilirsin.

Sevgili Akrep; maddi manevi değerlerinin ön planda olacağı; geleceğe dair beklentilerinin yüksek olduğu bir gün olabilir. Sabah saatlerinde romantik ilişkilerde dikkatli olmanda fayda var, duygusal çatışmalara ve alınganlıklara açıksın. Gereksiz harcamalar bütçende sıkıntılara yol açabilir.

Sevgili Yay; güne kararsız ve plansız bir başlangıç yaptığından ilerlemekte zorlanabilirsin. Ailenin ihtiyaçlarına yetişmeye çalışırken kendi işlerini aksatma ihtimalin var. Bugün girişimlerinde sürekli bir erteleme ve aksaklık yaşansa bile akşam saatlerinde cesaretini toplayıp kontrolü ele alabileceksin.

Sevgili Oğlak; bilinçaltın bugün karmakarışık ve bilinmezlerle dolu olabilir, en ufak bir konuyla ilgili bile karar almakta zorlanabilir, kendinden emin olamayabilirsin. Yakın çevren, kardeşlerin veya üzerinde çalıştığın anlaşma ve projelerle ilgili durumlar zihnini kurcalıyor olabilir. Öfkeni dışa vurmakta zorlanabilirsin.

Sevgili Kova; geleceğe dair beklentilerini gerçekleştirmek için veya kendine koyduğun hedefleri yakalamak için çaba içine girebilirsin. Ancak mantıklı ve makul hesaplar yapmalı, karşılayamayacağın ekonomik yükler altına girmemelisin. Günün ilerleyen saatlerinde hızlı ve özgün fikirlerle sorunlarına çözüm üretebilirsin.

Sevgili Balık; duygularının etkisiyle hareket ediyor olman mantığının arka planda kalmasına, zamanlama ve karar vermeyle ilgili sıkıntılar yaşamana neden olabilir. Bildiğin konularda bile harekete geçerken şüpheye düşebilir, kendini yetersiz hissedebilirsin. Ancak akşamın ilerleyen saatlerinde özgüvenin yerine gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.