9 Köyden Kovulacak da Olsa Doğruyu Söylemekten Çekinmeyecek Burçlar!

9 köyden kovulacak da olsa doğruyu söylemekten çekinmeyecek burçlar hangileridir? Hangi burçlar kovulacağını da bilse doğru söylemekten çekinmezler?

Bazı durumlarda insanlar doğruyu söylemekten çekinebilirler. Çok yakın dostlarına, aile bireylerine veya sevdiklerine, onları kırmamak adına gerçek düşüncelerini söylemeyebilirler. Herhangi bir çekişmeden, yüzleşmeden, çatışmadan kaçınmaya çalışabilirler. Ama bazı burçlar da kesinlikle hiçbir tepkiden korkmadan, istedikleri anda istedikleri şeyi istedikleri kişiye söylerler. Gel bakalım, yılandan korkmayan ama yalandan korkan bu nedenle de her şeyi ortaya saçan burçlar kimlermiş!

Koç Burcu:

Cesur Koç burcu insanı, hiçbir yüzleşmeden çekinmez. Ortamın ne olduğu, o ortamda kimlerin olduğu gibi konuları önemsemez. Doğru bildiği ne varsa lafı hiç dolandırmadan direkt olarak ve dürüstçe söyler. Coşkulu Koç burcu, inançları uğruna başkalarıyla karşı karşıya gelmekten çekinmez. Düzeltebileceği bir durum varsa elini taşın altına koymaktan da geri durmaz. Canını sıkan bir şey olduğu zaman onu, içine atmaz ya da saklamaz, aksine dolaysız yoldan söyler.

Aslan Burcu:

Korkusuz liderler çıkaran Aslan burcu da en az Koç burcu insanı kadar dürüsttür. Hiçbir şeyden korkmaz, açıkça konuşur. Zaten onunla yüzleşebilmek büyük maharet ister. Gösterişli yapısının göz korkutması bir yana, doğuştan şeytan tüylü olduğu için bile ona kimse karşı koyamaz. Aslan burcu bir ortama girdiğinde ya haşmetiyle gözleri korkutur ya da herkese mavi boncuk dağıtarak kalplerini kazanır. Her iki türlü de aklından geçen ne varsa dilinin ucuna dökülür.

Yay Burcu:

Diğer iki ateş grubu burcu gibi, Yay burcu da tamamen dürüstlükten yanadır. Zaten bir adım atarken, arkadaki adımını bile unutabilen Yay burcunun yalan söylemesi mümkün değildir. O kadar savruk ve dikkatsizdir ki, söylediği yalanın elinde patlama olasılığı çok yüksektir. Bu nedenle yalan söylemeye yeltenmez. Ziyadesiyle iyimser olan Yay burcu, söylenmesi gereken ne varsa samimi tavrıyla söyleyerek içinden atar.

Oğlak Burcu:

En dürüst burçlardan biri olan Oğlak burcu, her ortamda kendisini rahatlıkla ifade edebilir. Hiçbir ortamdan, hiçbir insandan çekinmez. Çoğunlukla duygusuz davranan Oğlak burcu insanı, mantığını ve ahlak pusulasını daha fazla önemser. Fazla hırslıdır, kuralcıdır ve yeri geldiğinde kısıtlayıcı davranır. Ama doğruların ortaya çıkması için elinden geleni yapar. Onun için en önemli davranışlardan biri dürüst olmak, doğruları söylemek ve tutarlı davranmaktır.

Kova Burcu:

Sağduyulu Kova burcu insanı da başına geleceklerden kesinlikle çekinmeden doğruları söyler. İdealist bakışıyla her zaman doğruları savunur. İnsancıl tarafı tüm olaylarda ağır basar. Bir çekişmeye tanık olursa mantıklı ve tarafsız davranarak onu çözmeye çalışır. Her zaman dürüsttür ve eşitlikçi bakmaya çalışır. Bu nedenle 9 köyden kovulacak bile olsa doğruları söylemekten çekinmez!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.