9 Kasım Burç Yorumları

Sabah saatleri yarım kalan işlerimizi tamamlamak, eksiklerimizi gidermek ve yeni bir işin ön hazırlıklarını yapmak için oldukça uygun. Ancak bu saatlerde yeni bir işe başlamaktan, yeni bir girişimlerde bulunmaktan kaçınmamızda yarar var. Bu süreçte güçlü ve konusunda yetkin insanların desteğini alabiliriz. Gün boyunca azimli ve iradeli davranacak, kendimizde zorlukların üstesinden gelecek gücü bulacağız. Öğleden sonra enerjimizin yükseldiğini hissedebiliriz. İçinde bulunduğumuz koşullar netlik kazanabilir, duygusallıktan sıyrılıp daha özgüvenli ve cesur bir şekilde hareket edebiliriz. Akşam saatlerinde ilişkilerimiz, iş birliklerimiz ve finansal durumumuz ile ilgili olumsuzluklar yaşamamız mümkün. Sevdiklerimizle güç savaşlarına girmekten kaçınmalı, daha sağduyulu ve mantıklı davranmaya çalışmalıyız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; sabah saatlerinde evinle veya aile ilişkilerinde öncülük ettiğin bir konuyla ilgili ortaya çıkan beklenmedik durumlarla uğraşman gerekebilir. Bazı bitiş ve başlangıçlara açık olduğun bu günlerde, duygularını ifade ederken tepkilerinin kontrollü olduğuna dikkat etmelisin. Öğle saatlerinden sonra kendine olan özgüveninin artabilir.

Sevgili Boğa; korkularını tetikleyen gelişmeler, endişelerinin artmasına yol açabilir. Yaşanacak kontrol dışı bazı durumlar ise yakınlarınla veya kardeşlerinle ilişkilerinde değişime neden olabilir. Karar alma aşamasında iç sesine kulak vermende fayda var. Öğleden sonra bazı bitiş ve başlangıçlarda bulunacağın bir süreç seni bekliyor.

Sevgili İkizler; hedeflerini gerçekleştirmek için öncelikle maddi koşullarını uygun hale getirmen gerektiğini bir kez daha fark edebilirsin. Bağlı olduğun gruplarla olan ilişkilerin veya ekip çalışmalarındaki kazançlarınla ilgili de ani değişimlere açıksın. Günün ikinci yarısında çevrendekileri ikna etme çabaların sonuç verebilir.

Sevgili Yengeç; günün ilk yarısında duygularının etkisiyle hareket etmen, içinde bulunduğun koşulların inişli çıkışlı olmasına yol açabilir. Beklenmedik tepkilerle karşılaşabileceğin gibi pişman olacağın davranışlarda bulunmaya da meyillisin. Öğleden sonra parasal konularda daha temkinli adımlar atmanda fayda var.

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde zihnini yoracak, duygu ve düşüncelerinden sıyrılmana yol açacak gelişmelere açıksın. Yaşayacakların karşısında farkındalığın artabilir. Öğle saatlerinde burcuna ilerleyen Ay ile özgüvenini tazeleyecek gelişmelerle karşılaşabilirsin. Bugün karşılaşacağın fırsatlar beklentilerinin yükselmesine yol açabilir.

Sevgili Başak; geleceğini güvence altına almak için parasal konularda ani kararlar alma cesaretini kendinde bulabilirsin. Grup veya derneklerle ilgili alanda maddi konuların da içinde olduğu beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsin. Öğleden sonra kendi içine dönebileceğin gibi içinde bulunduğun koşulları arka planda kalarak yönetmeyi de tercih edebilirsin.

Sevgili Terazi; iş birliklerin veya ikili ilişkilerinde farkındalık yaratan ve seni toplumsal alanda farklı bir konuma getiren gelişmeler yaşayabilirsin. Ayrıca bu yeni koşullar sorumluluk ve görevlerinin değişmesine de yol açabilir. Öğleden sonra prestijini ve gelecek hedeflerini etkileyecek yeni hamlelerin olabilir.

Sevgili Akrep; duygularının etkisiyle davranmaya meyilli olduğundan günün ilk yarısında dalgalanan koşullar içinde ilerleyebilirsin. Gelecek hedeflerinle alakalı son hazırlıklarını yapabilir, karşına çıkan engellerle kendi yöntemlerince mücadele edebilirsin. Öğleden öne çıktığın sosyal mecralarda kendinden fazlasıyla söz ettirebilirsin.

Sevgili Yay; bugün endişe duyduğun konulara farkındalık geliştirmeni sağlayacak ve alternatif yollar keşfetmeni kolaylaştıracak yeniliklerle karşılaşabilirsin. Günün ilk yarısında duygularınla baş etmekte zorlanabilirsin. Öğleden sonra kendine olan güveninin gelmesiyle birlikte şartları kontrolün altına alman ve yönetmen daha kolay olacaktır.

Sevgili Oğlak; aniden ortaya çıkan durumlar ikili ilişkilerin veya iş birliklerinde beklemediğin gelişmelere yol açabilir. Karşına çıkan fırsatları senin için olumlu olacak şekilde organize etmenin yolunu bulmalısın. Öğleden sonra parasal işler veya duygusal paylaşımlarında ufak çaplı krizler yaşanabilir.

Sevgili Kova; son birkaç gün içinde almış olduğun kararların veya yaşadıklarının hayatına ne şekilde yansıdığını görmen mümkün. Ani düzen değişikleri gündemine gelebilir. Öğleden sonra ilişkilerin önem kazanacağı gelişmeler ortaya çıkabilir. Karşındakilerin senden beklentilerini yükseltecek durumlarla karşılaşabilirsin.

Sevgili Balık; parasal konular yaşamdan aldığın keyifte değişime neden olabilir. Ayrıca bugün daha önce önemsemediğin bir beceri ve yeteneğinin üzerinde durabilir ve geliştirici çalışmalara başlayabilirsin. Öğleden sonra son günlerde içinde bulunduğun duygusallıktan sıyrılmana ve gerçekçi davranmana yol açacak durumlarla karşılaşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.