9 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün iyimserliğimiz ve neşemiz yüksek seyredecek gibi. Yurt dışıyla ilgili işler, yabancılarla olan görüşmeler, eğitim ve yolculuklarla alakalı konular gündeme gelebilir. Alternatif çözümlerle bozulan, dağılan ve zarar gören ilişki ve işbirliklerini ele alma ve farklı bir çizgiye taşıma kapasitemiz var. Yanılgı yaratan durum ve kişilere karşı dikkatli olmaya bakalım. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; görüş ve düşüncelerini savunurken fazla fanatik davranabilir, beklentilerini yüksek tutabilirsin. Ancak kontrolünde olmayan gelişmeler planlarının ertelenmesine neden olabilir. Bugün gerek sosyal medyada gerekse görüşmelerde doğruluğundan emin olmadığın bilgiler üzerinden sözler etmemelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; karşına çıkan fırsatlar seni heveslendirerek ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunmanı sağlayabilir. Fakat geleceğe dair hedeflerini gerçekleştirmek için attığın adımlarda ertelenmeler yaşanabilir. Bugün imza atmadan ya da karar vermeden önce yaptığın hesaplardan emin olmalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün karşındakilerden beklentilerin çok yüksek olabilir ancak abartılı beklentiler hayal kırıklıklarına da neden olabilir. Başkalarının karar almasını ya da harekete geçmesini beklemek zaman kaybına yol açabilir. İş birliğine yatkın olmalı ama bir taraftan da kendi planlarını yapmalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; çalışma arkadaşlarınla yapacağın fikir alış verişleri projelerinin daha hızlı ilerlemesini sağlayabilir. Ancak verilen bilgilerin ve yapılan hesapların doğruluğundan emin olmalısın. Yurt dışındaki tanıdıklardan ya da sosyal medyadan alacağın haberler kafanın karışmasına yol açabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün finansal konularda üstlendiğin riskler beklentilerinin karşılanmamasına ve hayal kırıklıklarına neden olabilir. Arkadaşlarınla ve sevdiklerinle görüş ayrılıkları yaşayabilirsin. Düşüncelerini cesaretle ifade ediyor olabilirsin ancak eksik ya da yanlış bilgi edinmiş olabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; iş hayatın ve kariyer hedeflerinle ilgili karşına çıkan fırsatlar zihninin bulanmasına ve kararsızlık yaşamana neden olabilir. Karşındakilerin verdiği bilgilerden emin olamayabilir, işlerin aceleye getirilmek istendiğini düşünebilirsin. En doğrusu fazla hevesli davranmamak ve yeteri kadar araştırma yapmak olacaktır.

 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün imza atmak, anlaşma ve sözleşme yapmak için çok uygun değil. Yeni projeler ve iş birlikleri için karşına çıkan fırsatlar kafanı karıştırabilir. Konuşmalarında çok dikkatli olmalı, abartılı ve fazla cesur ifadeler kullanmamalısın çünkü yanlış anlaşılabilir, beklentileri yükseltebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yeteneklerine odaklanabilir, maddi konularla ilgili fazla iyimser düşünceler içine girebilirsin. Fırsatlarla karşılaşsan bile şartların belirsizliği girişimlerinin sonuçlanmasına engel olabilir. Harcamalarında ve borçlanmayla alakalı konularda dikkatli davranmalısın. Beklentilerinin karşılanmaması krizlere yol açabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; hâlâ burcunda hareket eden Ay, kendini rahat ifade etmeni, girişimlerde bulunmanı sağlayabilir. Neşeli, iyimser ve enerjik olduğun bugün abartılı beklentiler içinde olman hayal kırıklıklarına yol açabilir. Kafanın karışık olması, kararsızlık yaşamana ve ikilemde kalmana neden olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün sözlerin sana karşı kullanılabilir, söylemediklerin söylenmiş gibi algılanabilir. Bilinçaltında kalan korku ve fobilerle yüzleşebilir, gizli düşmanlarının farkına varabilirsin. Gelen haberlere hemen tepki vermemeli, yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; hedeflerini büyük tutmak isteyebilir ve kendinden fazla beklenti içinde olabilirsin. Ancak ekonomik olarak yeterli olup olmadığını iyice hesaplamalı sonra karar alarak harekete geçmelisin. Duygu ve düşüncelerini çevrendekilerle paylaşabilir, fikir alış verişlerinde bulunabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; iş ve aile hayatı arasında kalarak seçim yapmakta zorlanabilirsin. Yaşamına ve ilişkilerine yönelik hayallerini gerçekleştirmek isterken hayal kırıklıkları yaşayabilir, kararsız kalabilirsin. Eksik ve yanlış bilgiyle yola çıkman karşına çıkan fırsatları değerlendirememene yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.