9 Haziran – Yay Burcunda Dolunay

Bugün Yay burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay enerjileri genel olarak farkındalığımızın artmasına, olayların daha hızlı bir şekilde ilerlemesine, yeni kararlar vermemize ve de gizli olan şeylerin açığa çıkmasına yardım ediyor. Yay burcundaki Dolunay, daha çok değişken burçları yani İkizler, Başak, Yay ve Balık burçlarını etkileyecek. Önümüzdeki yaklaşık 15 günlük süre zarfında Dolunay’ın etkilerini hissedebileceğiz. Senin burcun nasıl etkileniyor?

Yay burcundaki Dolunay; özellikle ticari faaliyetler, ilişkiler ve iş birlikleri üzerinde etkili olacak. Dolunay zamanlarında daha objektif olabilir, içinde bulunduğumuz koşulları daha net bir şekilde görebiliriz. Bu süreçte olayların hızlı bir şekilde geliştiğine tanık olabiliriz ancak Dolunay, değişken bir burçta gerçekleştiği için sağlam bir zeminde ilerlediğimizden emin olmamızda yarar var. Özellikle bugün verdiğimiz kararları gözden geçirmemiz iyi olur. Çünkü büyük beklentiler içinde olabilir, harekete geçme konusunda fazla istekli davranabiliriz. Bu da maalesef bizi yanılgılara sürükleyebilir.

Gizli konular açığa çıkabilir ve kararlarımızda etkili olabilir, aldığımız kararlarda ısrarcı davranabiliriz. Özellikle ilişkiler, iş birlikleri ve ortaklıklarda yeni düzenlemelere gitmek isteyebiliriz. Maddi kaynaklarımızı daha etkili bir şekilde yönetebilmek için adımlar atabiliriz.

Eğer yurt dışı, ithalat, ihracat, medya, eğitim ve mahkemelerle ilgili konular gündemimizdeyse akılcı davranmamızda yarar var. Her ne kadar iyimser olma eğiliminde olsak da gerçeklikten ve mantıktan uzaklaşmak gereksiz riskler almamıza neden olabilir.

Ayrıca hafta sonu ilişkilerde olumlu gelişmeler olabilir, ilişkilerimizi geleceğe taşımak üzere daha somut adımlar atabiliriz. Hayatımızı renklendirecek insanlarla tanışmamız mümkün.  Uzun vadeli yatırımlar ya da gayrimenkullerle ilgili adımlar atmak için uygun bir zaman.

Sevgili Koç; iletişim ve yolculuklar açısından yoğun bir hafta seni bekliyor. Kardeşler, kuzenler ve komşularla ilişkilerinde değişiklikler olabilir. Hayata bakış açın değişebilir.

Sevgili Boğa; aile mirası, prim, vergi, sigorta gibi konular gündeme gelebilir. Bu dönemde duygusal ve zihinsel bir karmaşa içinde olsan da doğru kararlar alabileceksin.

Sevgili İkizler; ilişkilere dikkat etmende yarar var. Karşındaki insanla yüzleşmek ve karar vermek zorunda kalabilirsin. Fikir alabileceğin, danışabileceğin biri ile tanışabilirsin.

Sevgili Yengeç; sağlına dikkat etmende yarar var. Kendini fazla yormamalı, beslenmene dikkat etmelisin. Bilinçaltındaki konularla yüzleşebilir, onları çözüme ulaştırabilirsin.

Sevgili Aslan; aşk hayatın renklenebilir ya da bir ilişkiyi sona erdirme kararı alabilirsin. Keyifli zamanlar geçirmen mümkün. Çocuk sahibi olmaya karar verebilirsin.

Sevgili Başak; evinle ve işinle daha fazla ilgilenmeni gerektiren koşullar oluşabilir. Taşınma ya da tadilat kararı alabilirsin. Ebeveynlerinle ilgilenmen gerekebilir.

Sevgili Terazi; iletişim trafiğin bir hayli yoğun olabilir, yolculuk planları yapabilirsin, kendi kardeşlerin ya da eşinin kardeşleriyle ilgili gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Akrep; kredi ve borçlanmalar gündeme gelebilir ya da yeteneklerini kullanarak daha çok para kazanabileceğin fırsatlar yakalayabilirsin. Duygusal konularda başlangıçlar olabilir.

Sevgili Yay; hayattan ne istediğini tam olarak ifade edebilir, evlilik, çocuk gibi konularda karar alabilir, yaşamınla ilgili seçimler yapabilir, kendine yeni bir düzen kurmak isteyebilirsin.

Sevgili Oğlak; bu dönemde olaylara karamsar bir gözle bakıp kendini yıpratabilirsin. Duygusal endişelerin artabilir. Sağlığına dikkat etmende yarar var.

Sevgili Kova; hedeflerin ve ideallerin konusunda daha net olabilirsin. Grup çalışmalarına ve sosyal faaliyetlere katılabilir, keyif alacağın yeni uğraşlar bulabilirsin.

Sevgili Balık; işiyle ilgili bir karar alabilirsin. Yeni iş fırsatları karşına çıkabilir. Özel hayatını ve sosyal konumunu etkileyecek gelişmeler yaşanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.